Şimdi Ara

Bu Akşam Flight Simulatorde Uçuş Yapacağım [CANLI YAYIN LİNKİ GELDİ] (İNDİK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
25
Favori
6.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bu Akşam Flight Simulatorde Uçuş Yapacağım [CANLI YAYIN LİNKİ GELDİ] (İNDİK)

(En Son Oy Tarihi: 2.9.2012)
Giriş
  • Hava trafigini %90 a getirdim bol bol havada ucak olacak hadi hayirlisi.. Problem olmazsa yayin xfire uzerinden yapacagim cok iyi calisiyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman?
  • Evcilik mi oynayacaz bu ne bohem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarin ya 19 ya 20 de birkac saat oncesinde burdan bir mesajatarak kesinlesen saati soyleyecegim. 19 da baslasak havaya kalkmamiz fmc ayarlama filan nerden baksan bir 20-30 dk sonra kalkmis olurum yayin baslangic saatinden itibaren.

@Oziko Hayır ama evcilik oynamak istediğin yere götürebilirim.. Simülatörde uçak süreceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin Kayalar -- 27 Ağustos 2012; 0:41:14 >
  • dostum uçuşa başlamadan 30 dakka önce mesajı alıntı yaparmısın ?
  • taikp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarsa

dostum uçuşa başlamadan 30 dakka önce mesajı alıntı yaparmısın ?

Not aldım , yaparım
  • Ne olur ne olmaz erken kalkmam lazım yatıyorum yukarılarda bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

quote:

Orijinalden alıntı: Clarsa

dostum uçuşa başlamadan 30 dakka önce mesajı alıntı yaparmısın ?

Not aldım , yaparım

Klavyeyle mi oynuyorsun?Ben pek beceremiyorum o oyunu.Zaten internetten demosunu indirdim 500 mb falan hiçbir yerde de satılmıyor sen nereden temin ettin?
  • Takip
  • kötü saatte yapıyorsun 9.30 da yaparsan ben de izlerim. Yani en azından 19.00 olsun.
  • tüh izleyemeyecem
  • oyunu nerden indirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

oyunu nerden indirebilirim

Herkese Günaydin ;

Oyunun demosunu internetten indirebilirsiniz ismi Flight Simulator X .. Site icinde full surumunu paylasmak yasak o yuzden veremeyecegim ama nette arastirirsaniz bulursunuz..

Bugun saat 19:00 da yapacagim yayini bir aksilik olmazsa. Uçus gerçek bir ucus gibi oldugundan rotar filan yapmayip yuksek hizda gidersem 20:00 de , taş çatlasa 20:20 de inmis olurum..

• Yerimizi alalım. İnşallah düşürürüsün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Yerimizi alalım. İnşallah düşürürüsün :D

Takilmadigi , kapanmadigi veya oyun donmadigi surece bu pistlerde dusmem imkansiz ;)

Tabii isin sorun tarafida var ucagin bakimlari %100 periyodik olarak yapiliyor ama olurda havada bir sorun olursa onu bilemem :Daha once iki kez inis takimlari acilmamazlik yapti baska bir sorunda olmadi olmazda inşallah :D
  • Bekliyorum.

• hocam 19 ' da , site vs. vericeksin dimi ? izlemek ıcın + konusacakmısın ? yoksa sessiz sakınmı olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbn

Mesajım bulunsun

Sende bütün canlı yayınları kaçırmıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain[Js]

hocam 19 ' da , site vs. vericeksin dimi ? izlemek ıcın + konusacakmısın ? yoksa sessiz sakınmı olucak ?

Ses mix olayini halledebilirsem bende konusacagim ama arkada anons sesleri , ucagin motor sesi falan filan var.. Mikrofon olmasa bile sessiz sakin olmayacak yani :)

Yayin adresini vericegim burdan..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.