Şimdi Ara

Bu Adamlar Ne Yapıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ülkeyi yöneten adamlar neden ekonominin düzelmesi için herhangi bir adım atmıyorlar sanki hiçbirşey yokmuş havasındalar, birşeyler yapılıyor bir aksiyon varda bizmi görmüyoruz neyin peşindeler anlamıyorum halk doğruyu yanlışı göremiyormu neden taparcasına peşinden gidiyorlar?

• vatandaş pazardan çürük şeftali toplasın,bunlar Ejder suyunun tadını aldılar birkere....artık gitmeleri zor.
  • Tam dediğini yapıyorlar işte,birşey yapmıyorlar,hatta zamları denetlemeye kalkıp göya ülke süpermiş de hiç bir sorun yokmuş da zamlar kendilerine karşı bir komploymuş gibi bir algı da yaratıyorlar.
    Nasıl olsa kendilerine hiç bir tepki vermeyen bir yüzde elli seçmen kitlesi var.Bu seçmen kitlesi ne zaman ayaklanırsa işte o zaman tırsarlar.
  • Düzeltebilecek hiçbir yeteneğe sahip olmadıkları için ölü numarası yapıyorlar.
  • Ellerinden geleni yapıyorlar misal papazı bile bıraktılar dolar 7 den 5.20 lere kadar düştü şu an elimizde papaz olsaydı belki kuru ekmek bile bulamazdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu eskimiş bende yeni sanmıştım

• "Neden ekonominin düzelmesi için bir şey yapmıyorlar" mı? Öyle bir niyetleri var mı ki?

• halk umurlarında değil yandaşlara bir şey olmasın ve iktidarları devam etsin gerisi mühim değil onlar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.