Şimdi Ara

BTK, bilgisayarında virüs olan kişi ve şirketlere ceza kesebilecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
4.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millete yararı olmayıp üstüne bir de zarar veren kurumlardan biri de BTK. Kapatılsa ülke için daha faydalı olur. Şu kurumun kullanıcı hayrına faydalı bir işini görsem dişimi kıracağım.

Bu kadar ahmakça kararlara varmadan önce virüsler ve antivirüs programları konusunda birkaç makale okusalarmış keşke. Böylece antivirüs programlarının pek de işlevli olmadığını, bazılarının sistem kaynağını boş yere sömürdüğünü, antivirüs yazılımlarının hiçbirinin %100 güvenlik sağlayamadığını, bazılarının virüs olmayan dosyaya bile ota boka virüs alarmı verdiğini, bazılarınınsa ota boka virüs alarmı veren paranoyak programlar olduğunu bilirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma bir uygulama. Sanki isteyerek bilgisayara virüs bulaştırdık.

• Zorla bilgisayarımıza mı bakacaklar anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dere.beyi kullanıcısına yanıt

• Paraya sıkıştılarsa demek ki.
    Gss, bireysel emeklilik primi,fahiş vergiler derken,yeni bir deli dumrul yasası daha.
    Bir de başkanlığa evet,hatta yetmez ama evet diyenler var.Sen de evetide yarın öbürgün ayağında don kalıyor mu gör.
    Adamlar daha şimdiden bunları rahat rahat geçiriyorsa daha neler kabul ettirirler zorla halka..
    Hayır zaten müstehcen siteler vs yasak değilmi,çoğu zararlı olay öyle sitelerden bulaşıyo,herşeyi yasakladınız zaten nerden bulaşacak ki o virüs.
    Ha adam kendi bilerek zombi pc için kullandırıyorsa vs tamamda bilinçsiz bir sürü çoluk,çocuk,tombalak ne olucak onlarada mı ceza kesilecek.
    İnsanda akıl bırakmadılar yeminle,nasıl bir mantık var anlayanıyorum.
    İşsiz adama yardım edeceğine ayağındaki donuda gss ile almaya çalışmak gibi birşey bu da.
  • Açık ve net konuşuyorum; Bunlar afedersiniz ama itin g***den gelir elde etmeye çalışıp, hoyratça tutumlarının üzerini kapatmak istiyor. Fakat bunu başaramayacaklar, eski defterler bir bir önlerine gelecek. Türk vatandaşının bir bölümünü aptal yerine koyabilirler ama karşılarında aydın ve her şeyin farkında olan büyük bir kesim de var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • virüs yemiş adam zaten madur olmuş, daha ceza mı verecek ?
    hırsız geldi evi soydu vay efendim neden soydurdun evi diye ceza ödemekten farkı ne ?
  • Konuyu RTİP ye bildirdim yakında ceza gelir

• Bunlar eger bir antivirus firmasiyla anlasip programi millete ucretsiz verirse bence virusleri azaltmaktan ziyade daha arttirir.
    Sonucta firmalar icin cok buyuk bir gelir rakip firmalar devletin anlastigi firmayi kotulemek, kendilerine cekmek icin virus uretebilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hollywooddan sonra pc dünyası için duyduğum en saçma durum.köle olmuş pcyi ahmet amcaya önce bi anlat anlasın ondan soprna antivirüsü anlat ondan sonra ahmet amcam hackerlara karşı savaş açsın.
  • Boylekafa mi olur. Sunulkede kac kisi duzgun bilgisayar kullanmayi biliyorda makineyi temiz tutabilsin? Ayrica devlet antivurus dagitirsa sisteminzden banko belli bilgileri cikarir oyle bir hataya dusmeyin.

• Hadi ordan. Ceza kesmek için resmen bahane arıyorlar. Sanki virüs engellenebilir bir şeymiş gibi. Buram buram cehalet ve şark aklı kokuyor. En kralından koruma programı sa kursan girecekse giriyor. Ayrıca halkı eğittin mi, kendi sistemlerini güncel güvenlik standartlarına geçirdin mi de milletin bilgisayarındaki virüsten ceza keseceksin?

• Anlaşılan reisin oğlu anti-virüs işine girecek.

• Bizim buralarda bir laf vardir.

Bi SiLKtiriniz gidiniz diye.

Bknz, Hali Silkemelek ,silkmek kufur degildir lutfen

• Şimdi pc ye virüs bulaşınca btk ceza mı kesecek yani? Böyle saçma şey mi olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

BTK, bilgisayarında virüs olan kişi ve şirketlere ceza kesebilecek

Devlet destekli sanırım, yerli antivirus

http://www.chomar.com.tr/tr/sayfa.aspx

sabah sabah yarıldım işyerinde deli dedittircen bana

• devlet önce gitsin kendi içindeki virüsleri temizlesin, bizim küçük kız ne zaman bilgisayar dersleri için flash bellek istese okula her götürüp geri getirdiğinde virüs yumağı olarak dönüyor bana

• Eliyle koymuş gibi bulacaklar iddia ediyorum. 1,000 TL bilgisayara 1,000,000 TL vergi kapıda. Bunlar ustalık değil, ordinaryusluk eserleri!
  • Yakında arabamız bozuluncada trafik ceza keser bize. Para lazım naparsın.....

• bu düzenlemeyi teknoloji ile alakası olmayan birilerinin düzenlediği kesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.