Şimdi Ara

BTK, bilgisayarında virüs olan kişi ve şirketlere ceza kesebilecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
4.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zildjiann

Vay canına, ekonomi o kadar kötü ha..

Adamlar düşen meteor parçalarından vergi almaya kalkmışlardı ne bekliyorsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Bilgisayar kullanmayı bildikten sonra antivirüse ihtiyaç olucağını düşünmüyorum

sonra bir malware yazılımı kurup taratıyorsun pc kitleniyor

3-4 Ayda bir önlem olarak Malwarebyte yükler tarar ve silerim daha bir şey çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun antivirüs yazılımları bile kendileri virüs çıkartıp piyasaya salıp sonra ilk yeni sürümünde bunu kapatıp ilk biz kapattık dediği ortamda devletimizin yaptığına bak.

Daha devlet dairelerindeki bilgisayarları koruyamıyorsun T.C. milletinin kazandığı üç kuruştan en düşük 1000 lira talep ediyorsun. Büyükleri akıl ve ruh sağlığı hastanelerine tedavi ettirmek için kampanya başlatmak lazım.

Demek ekonomi b.mb.k olmuş. Buna kadar düştüler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş okuma bilmeyip burdan abuk sabuk yazanları görünce

kim koyun merak ediyorum?

okuyun bi önce

quote:

...öncelikle bilgisayar sistemlerinde güvenlik açığı bulunanları, bilgisayarı zombi (köle/bot) amacıyla kullanılanları ve bu konuda yeterli güvenlik önlemi almayanları uyaracak. Belirlenene tedarik sürecinin ardından halen gerekli önlemleri almayanlara ise 1.000 TL ile 1 milyon TL aralığında para cezası verilecek.

kısaca geçmişte red hacke yardım eden yada benzer bir durumda olanlardan bahsediliyor okumadan fikir sahibi olan günümüzün yegane "muhalifleri"

ömründe akpden başka iktidar görmemiş olanların kötü ekonomi öğrenmeleri için 2001 krizindeki haberleri okusunlar gecelik faizlerin %1000 leri gördüğü günleri

ecevit yürürken sendelese doların zıpladığı günlerden bahsediyorum.

• Daha kendileri engelleyemez durumdalar ve millete ceza kesiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioz

arkadaş okuma bilmeyip burdan abuk sabuk yazanları görünce

kim koyun merak ediyorum?

okuyun bi önce

quote:

...öncelikle bilgisayar sistemlerinde güvenlik açığı bulunanları, bilgisayarı zombi (köle/bot) amacıyla kullanılanları ve bu konuda yeterli güvenlik önlemi almayanları uyaracak. Belirlenene tedarik sürecinin ardından halen gerekli önlemleri almayanlara ise 1.000 TL ile 1 milyon TL aralığında para cezası verilecek.

kısaca geçmişte red hacke yardım eden yada benzer bir durumda olanlardan bahsediliyor okumadan fikir sahibi olan günümüzün yegane "muhalifleri"

ömründe akpden başka iktidar görmemiş olanların kötü ekonomi öğrenmeleri için 2001 krizindeki haberleri okusunlar gecelik faizlerin %1000 leri gördüğü günleri

ecevit yürürken sendelese doların zıpladığı günlerden bahsediyorum.

Evet evet, Ecevit'in karaoğlan bıyığı konuşurken çok mimik yapıyordu diye dolar inip çıkıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: enja

peki siz bu tavsie etiğinz yazılımı kulanıyormusunuz

devlet zaten destek verse daha başarılı olurlar milletin parasıda yabancı firmalara gitmez yerli firmalarda kazanır

ne yalan söyliyim ben ilk defa duyuyorum ismini

ileriye doğru zaten nam yaparlarsa yurt dışından kesin bir teklif gelir gelin bizimle çalışın diye bizim devleten önce kaparlar genelikle böyle oluyor

Windows kurulu bilgisayarlarda kullanıyorum evet casus yazılımları sorunsuz yakalıyor.

Bu yerli firma çok popüler olan yabancı bir yazılımı satın almış yani sıfırdan yerli değil ama yabancı yazılımı alıp yerli yazılım yapmışlar ve geliştirmeye devam ediyorlarmış.

Benimde haberim Kuveyt Türk sayesinde oldu. Kuveyt Türk mesaj e-posta göndermiş ve bankalar arası destek verdiklerini söyleyip premium sürümün banka kullanıcılarına ücretsiz olduğunu belirtmiş. Premium içinde bağlantı göndermişler onu tıklayıp hesap bilgilerinizi girince premium kodu veriyor.

Gezginler.net sitesinden 5 üzerinden 4.2 almış ve zaman zaman editörün seçimi olarak ana sayfalarına koyuyorlar.
    http://www.ge****ler.net/indir/ze**-a*ti**malware.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hadi ordan diyorum.

• Çapları yetiyorsa gelsin bana kessinler bu cezayı!
  • BTK, vatandaşın parasıyla çalışıp vatandaşa zarar vermek için yoğun mesai harcayan bir kurumdur. Şu ana kadar halkın lehine bir karar verdiklerini görmedim.

Ayrıca bu konuyla ilgili şu yazıyı okumanızı öneririm:

http://www.turk-internet.com/portal/yazigoster.php?yaziid=55172

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 30 Ocak 2017; 3:55:19 >
  • Komikler ya, vallahi komikler.

Önce devlet kurumlarındaki bilgisayarları günümüze adapte edip, memeleketin ana sistemlerini korumaya al, insanları bu konu hakkında eğit, önüne gelen dosyayı açmamaları konusunda uyar, sonra bu sisteme başvur.

Biride çıkmış redhack medhack diyor.

Ulan bende son 10 senedir antivirüs kullanmıyorum, Windows'un Defender'ı falan açık o kadar. Özetle hiçbir şekilde güvenlik sistemi kullanmıyorum ancak hiçbir şekilde de virüs yemiyorum. Girdiğim, çıktığım siteler belliii, yaptığım işler belli. Bilgisayarımda virüs olduğunu nereden tespit edeceksin? Zombi PC olduğunu nereden tespit edeceksin? Senin yönlendirdiğin antivirüs yazılımının sadece "güvenlik" adı altında çalıştığını ben nereden bileceğim?

Amma boş konular yahu!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xchg

Hangi bankalarmış onlar? Ki bankalar, iş ortamı ve ev kullanıcısı apayrı kategoriler. IT'nin yaptığı düzenlemeler, güvenlik önlemleri, kısıtlamalar, vb. varken, ev kullanıcısı için aynı ürünü tavsiye etmek saçma.

Bir de HitmanPro mu bu işte öncüymüş :) Ki onu satın alan da Sophos diye geçiyor.

Kuveyt Türk'den sürekli e-posta geliyor. Başka hangi bankalar olduğunu firmaya sorabilirsiniz veya bankanızda bu destek varmı sorup öğrenebilirsiniz. Bende listesi olmadığı için bilemiyorum.

Cnet, Gezginler gibi sitelerin ana sayfalarına koyup editör tavsiyesi olarak tavsiye ettiği bir program. Öncü benim iddiam değil Türkçe açıklamalı sayfalarda malware yakalamakta öncü program diye geçiyor. Elimde teknik bir karşılaştırma olmadığı için işinin ne kadar iyi yapıyor bilemiyorum.

Yazılımın Aldığı ödüllere kendi web sayfasından bakabilirsiniz. Sayfanın en altında baya var.
    https://www.zemana.com/tr-TR/Company/PressCenter

• gg wp
  • roberto esquivel cabrera bende para yok diyor
  • zildjiann kullanıcısına yanıt
    Yakında aldığımız her nefesten vergi alacaklar
  • çomar demeyin dayak yersiniz... winzort kullanan mı kaldı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.