Şimdi Ara

BSC Sunar: 2013'ün En İyi 10 Oyunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
4.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin creed IV black flag 3. sıraya konulabilirdi
  • Bioshock birinciliği hakeden bir oyun cidden.Olağanüstü bir yapımdı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 10 oyundan 3-4 tanesi animasyon oyunları ile dolu...listedeki oyunlardaki sıram şudur:

1-The Last Of Us
    2-Bioshock infinite
    3-assassin's creed Black Flag
    4-Battlefield 4

Liste demeyelimde yılın oyunları aklımda kalan tabi batman arkham origins devil may cry far cry 3 gibi oyunlarda var...
  • Liste biraz tuhaftı
    benim ilk 5 im
    1.GTA V
    2.Battlefield 4
    3.Metro Last Light
    4.AC: Black Flag
    5.Tomb Raider

• muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    DMC 5 i bende görmek isterdim Tomb raider i bu listede gördüm ya iki oyunuda oynadım ama hala dmc yi oynuyorum yeni farklı hareketlerle şu iblisleri öldürememmi diye Gta çılgınlığını anlamıyorum üstelik bu oyunu oynamayan pc kullanıcılarıda kesin gta ya oy vermiştir gidin saint row oynayın hiç değilse oyunda eğlenirsiniz
  • 20:41:59 BSC Misafir
    Al işte bir tane daha last of us oynamadan konuşan ergen

• Bir şey soracam. Madem yılın en iyi oyunlarını oy birliğiyle biz seçiyoruz, neden yılın en kötü oyunlarınıda seçmiyoruz?

• GTA 5 kötü diyenin aklında şüphe ederim, ancak 1 numara olmamalıydı, Beyond two souls gibi bir oyunu ilk 10'a seçilmemiş, eğer oylarla seçiliyorsa bu yılın oyunları bundan vazgeçip sizler karar verin zira olmamış bu liste. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama belli başlı kriterleri yok sayamayız, eğlence ile kaliteyi ayırmak lazım bir yerde...

• Şaka gibi

• the last of us ve bioshock infinite de çalan şarkıların adını bilen yokmu
  • Listede bence ilk 3 tamam ama yerlerinde oynamalar olabilirmiş.Bioshock veya TLOU'ın birinci olmasından yanayım açıkçası.Gönlüm Bioshock'tan yana olsa da birinci TLOU olsa daha adil bir seçim olurdu gibi geliyor bana.Benim listemde GTA V üçüncü sıradadır.

• Bence TLOU'ın birinci seçilmemesi onu daha cazibeli yapıyor. Öyle çok satan oyunların çok beğenildiği algısına karşı kalitesiyle ayakta duruyor. Burada GTA da problem yok, algıdır problem. Çünkü o da bir emeğin ürünü, hakkını yiyemem kimsenin.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Nico Vega - Beast Bioshockda çalan bu.The Last of Us'ı arıyorum bulunca yazarım
  • çok saçma oyunlar vardı
  • Bu BSC den DH ye aktarılan videolar iPad te neden açılmıyor? Bsc ye giriyorum video açılıyor ama DH de açılmıyor bilginize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ac4 müziğin adı nedir acaba
  • şu the last of us ta çalan müzüğin adını bilen yokmu yaa 3 gündür arıyom
  • Gta 5, Ni No Kuni, Mario ve Zelda oyunlarını oynayamadım. Onun dışında kalan oyunları değerlendirseydim 1. Sırada Bioshock 2. sırada Last Of Us 3. Sırada Tomb Raider olurdu.
  • Sıralama saçma sapan olmuş
  • HEY POKEMON X&Y NEREDE :/ EN İYİSİ O OLMALIYDI :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.