Şimdi Ara

BSC Özel: Witcher Dünyasına Giriş (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
3.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

aynen bende ciri yi merak ediyorum arastiriyorum ama net bilgi elde edemiyorum keske kitaplari ciksa bizde kurcalasak,ben triss den cok killaniyorum cunku witcher story videosunda aynada yennefer sinirli bir sekilde bakiyor ve triss gulumsuyordu sanirim triss birsey yapacak hatta yennefer i wild hunt a ispiyonlamis olabilir.ama en cok ciri yi merak ediyorum.

Triss'den bende şüpheleniyorum nedenini ise ilk yorumumda belirtmiştim, büyücü konseyi v.s hikayesi vardı.

İnternette yabancı kaynaklar varda ingilizce pek bilmediğimde anlayamıyorum, wiki'de bir kaç bilgisi vardı.
    http://witcher.wikia.com/wiki/Ciri

• hocam attiginiz linke baktim ve sonundaki yaziyi okuyunca sok oldum spoiler a aliyorum isterseniz okuyun
    Bir adam geralt a hikaye anlatiyor.hikayede herkes hem prenses hem buyucu hem de witcher olan biri var diyor.geralt hadi oradan diyor ve adamda hikaye boyle dinlemek istiyor musun istemiyor musun diyor ve hikayeye devam ediyor.hikayede kizin ailesinin oldugunu ve bir witcher in onu alip witcherlarin kalesine goturdugunu soyluyor orada witcher dan ve bir buyucu kadindan egitim aldigini soyluyor ama bir gun kaleye saldirildigini ve kiz,witcher,buyucu kadin haricinde herkesin olduruldugunu soyluyor.hikayeye kizimizin surekli kactigini ve sevdigi herkesin olduruldugunu ekleyerek devam ediyor.yalniz witcher ile buyucu olmuyorlar cunku olumun cagrilarina kulak asmiyorlarmis.kizimizi durmadan birileri yakalamaya calisiyor, kizimizda durmadan ellerinden kacmayi basariyor ve en sonunda kizimiz tum dusmanlarini olduruyor ve dunyaya barisi geri getiriyor daha sonra cok sevdigi witcher ile buyucuye katiliyor beraber yuvarlanip giderlerken kizimizin olum getiren makus kaderi bas goateriyor ve witcher i hicbir yetenegi olmayan siradan bir koylu olduruyor, buyucu asik oldugu witcher i kurtarmak icin cabalarken oluyor ve hikaye burada bitiyor.suana kadar tanidik gelmis olmasi lazim cunku sıkı dur geralt diyor ki hikayeyinin hepsi bu mu diyor adamda evet hepsi bu sadece kizin adi cirilla diyor bunun nesi onemli ki diyip son noktayi koyuyorlar.bu hikaye pc kisminda yaziliydi kitapla ilgili degil.birincisi ciri'nin ismi cirilla ikincisi story trailerinda witcher bir koylu tarafindan yaralaniyor ve yennefer geralt i kurtariyor daha sonra wild hunt yenneferi kaciriyordu ayrica kaleye saldirilma olayi witcher in hayalinde olan tw 3'un girisinde olan bir olay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

hocam attiginiz linke baktim ve sonundaki yaziyi okuyunca sok oldum spoiler a aliyorum isterseniz okuyun
    Bir adam geralt a hikaye anlatiyor.hikayede herkes hem prenses hem buyucu hem de witcher olan biri var diyor.geralt hadi oradan diyor ve adamda hikaye boyle dinlemek istiyor musun istemiyor musun diyor ve hikayeye devam ediyor.hikayede kizin ailesinin oldugunu ve bir witcher in onu alip witcherlarin kalesine goturdugunu soyluyor orada witcher dan ve bir buyucu kadindan egitim aldigini soyluyor ama bir gun kaleye saldirildigini ve kiz,witcher,buyucu kadin haricinde herkesin olduruldugunu soyluyor.hikayeye kizimizin surekli kactigini ve sevdigi herkesin olduruldugunu ekleyerek devam ediyor.yalniz witcher ile buyucu olmuyorlar cunku olumun cagrilarina kulak asmiyorlarmis.kizimizi durmadan birileri yakalamaya calisiyor, kizimizda durmadan ellerinden kacmayi basariyor ve en sonunda kizimiz tum dusmanlarini olduruyor ve dunyaya barisi geri getiriyor daha sonra cok sevdigi witcher ile buyucuye katiliyor beraber yuvarlanip giderlerken kizimizin olum getiren makus kaderi bas goateriyor ve witcher i hicbir yetenegi olmayan siradan bir koylu olduruyor, buyucu asik oldugu witcher i kurtarmak icin cabalarken oluyor ve hikaye burada bitiyor.suana kadar tanidik gelmis olmasi lazim cunku sıkı dur geralt diyor ki hikayeyinin hepsi bu mu diyor adamda evet hepsi bu sadece kizin adi cirilla diyor bunun nesi onemli ki diyip son noktayi koyuyorlar.bu hikaye pc kisminda yaziliydi kitapla ilgili degil.birincisi ciri'nin ismi cirilla ikincisi story trailerinda witcher bir koylu tarafindan yaralaniyor ve yennefer geralt i kurtariyor daha sonra wild hunt yenneferi kaciriyordu ayrica kaleye saldirilma olayi witcher in hayalinde olan tw 3'un girisinde olan bir olay

Aslında bu spoiler değilde bilgi diyebilirim, 3. oyunda olacak bir kaç şeyi şimdiden tahmin edebiliyorum artık fakat ciri hem büyücü hem witcher olması 1. oyunda buna benzer bir hikaye vardı bir hancı ile konuşmuştum ve bana bir kızdan bahsediyordu prenses olduğunu ve witcher büyücü karışımı bir şey olduğunu anlatıyordu ama o zaman ciri yi bilmiyordum demekki ciri oymuş.

Kaleye saldırılma olayını tam anlayamadım orasını açarsan çok iyi olurdu.

• witcher
    yennefer i ararken bir ruya goruyor ruyada yennefer ile ayni odada ve yennefer ona ciriyi egitmesini soyluyor witcher gidiyor ciriyi buluyor ciri antrenman yaparken antrenman yaptigi kuklanin kaski disari ucuyor ve ciri pesinden kosuyor biraz zaman gecince geralt kilic talimi yapilan kuklanin aslinda insan oldugunu goruyor hatta bir kadin oldugunu goruyor daha sonra tam herkesi uyaracakken her yer karla kaplaniyor ve wild hunt gemiyle geliyor ciri tam wild hunt in onunde donmus bir sekilde duruyor ve geralt hayir diye bagiriyor tam o sirada wild hunt kilici indirip ciri yi olduruyor.

• quote:

witcher
    yennefer i ararken bir ruya goruyor ruyada yennefer ile ayni odada ve yennefer ona ciriyi egitmesini soyluyor witcher gidiyor ciriyi buluyor ciri antrenman yaparken antrenman yaptigi kuklanin kaski disari ucuyor ve ciri pesinden kosuyor biraz zaman gecince geralt kilic talimi yapilan kuklanin aslinda insan oldugunu goruyor hatta bir kadin oldugunu goruyor daha sonra tam herkesi uyaracakken her yer karla kaplaniyor ve wild hunt gemiyle geliyor ciri tam wild hunt in onunde donmus bir sekilde duruyor ve geralt hayir diye bagiriyor tam o sirada wild hunt kilici indirip ciri yi olduruyor.

Bu biraz ağır oldu. :D

Bu kitapdaki hikayemi yoksa oyunda geçecek olan hikaye mi ?

Bir de bu kızın ölmesi gerçekten olan bir olaymı yoksa rüyadan dolayı mı böyle yani onu tam anlayamadım eğer öldüyse geri gelmesi biraz saçma oluyor.

• oyunda gececek hikaye zaten direkt girisinde oluyor, hayir ciri olmuyor, geralt diyor ki ne zaman ruyamda ciri yi gorsem basi dertte oluyor ama yennefer i da bulmak zorundayim diyor yanindaki yasli witcher o kizi iyi egittik kendisini koruyabilir ama geralt yine de tedirgin zaten trailer da ciri durmadan kosuyor ve tepeden asagi yuvarlanip duse kalka gidiyor sanirim handaki arkadasin anlattigi hikaye umarim gercek olmaz birde hikayede ciri aslinda paralel evrendeko geralt cikiyormus ne gulerim ayni bioshock gibi

• quote:

oyunda gececek hikaye zaten direkt girisinde oluyor, hayir ciri olmuyor, geralt diyor ki ne zaman ruyamda ciri yi gorsem basi dertte oluyor ama yennefer i da bulmak zorundayim diyor yanindaki yasli witcher o kizi iyi egittik kendisini koruyabilir ama geralt yine de tedirgin zaten trailer da ciri durmadan kosuyor ve tepeden asagi yuvarlanip duse kalka gidiyor sanirim handaki arkadasin anlattigi hikaye umarim gercek olmaz birde hikayede ciri aslinda paralel evrendeko geralt cikiyormus ne gulerim ayni bioshock gibi

Bioshock gibi olmaz olamazda zaten, ama 3. oyunda Yennefer'i bulduğumuzda bu soruların hepsinin cevabını almış olacağız sanırım.

Daha wild hunt'un asıl amacını bile bilmiyorum bunlar neden Ciri'nin peşinde tam olarak net bir bilgi yok sadece bildiğimiz güçleri ile alakalı o kadar.
    3. oyun Türkçe olmazsa eğer ben oynayamam, kesinlikle Türkçe gelmesi şart bu oyunun.

• altyazi olur mutlaka ilginc bir ayrinti daha ogrendim yennefer %25 elf mis, wild hunt ta elf bence kan bagi tarzi birsey olabilir.

bir video daha izledim ve geralt neler olup bittiğini anlatıyor ,kendi anlatımında kendisi öldürülüyor ve yennefer onu canlandırmaya çalışırken yennefer da ölüyor ama ilginç bir olay var beyaz saçlı bir kız alıp bunları bir adaya gidiyor ve oraya bırakıyor bunları.sonra wild hunt geliyor şimdi adamın anlattığı hikaye ile geralt ın hafızası arasında bir karmaşa var bence bu ciri zamanla oynayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Markus Schulz -- 16 Mayıs 2015; 16:13:54 >
  • quote:

altyazi olur mutlaka ilginc bir ayrinti daha ogrendim yennefer %25 elf mis, wild hunt ta elf bence kan bagi tarzi birsey olabilir.

bir video daha izledim ve geralt neler olup bittiğini anlatıyor ,kendi anlatımında kendisi öldürülüyor ve yennefer onu canlandırmaya çalışırken yennefer da ölüyor ama ilginç bir olay var beyaz saçlı bir kız alıp bunları bir adaya gidiyor ve oraya bırakıyor bunları.sonra wild hunt geliyor şimdi adamın anlattığı hikaye ile geralt ın hafızası arasında bir karmaşa var bence bu ciri zamanla oynayabiliyor.

Ciri'nin zaten teleport gibi bir şeyi var yani trailerlarda da görmüşsündür, wild hunt ise zaten elf grubu başlarında ise elf bir kadın olacaktı ama adını bilmiyorum.
    Wild hunt boyutlar arası seyehat veya ışınlanma gibi bir özellikleri var bu yüzden onlar istediği an istediği yerde olabiliyorlar oyunda da zaten gök yüzünde dolaşıyorlar ve ölümü getiriyorlar v.s deniliyordu buna tam olarak uyuyor ve onlar dünyaya tam gelmediği zaman yansımalarını gösterebiliyorlar.

• anlamadigim sey geralt in ruhunu wild hunt neden istiyor, ciri nasil boyutlar arasi gecebiliyor ve geralt in babasi kim bunlar cok dusunduruyor cunku geralt in annesi buyucu bu sebepten geralt ta buyucu olabilir choosen one deniliyor ama neye secilmis o da belli degil hikayeler cok kopuk su oyun ciksada bir gorsek ne ne degildir.

• quote:

anlamadigim sey geralt in ruhunu wild hunt neden istiyor, ciri nasil boyutlar arasi gecebiliyor ve geralt in babasi kim bunlar cok dusunduruyor cunku geralt in annesi buyucu bu sebepten geralt ta buyucu olabilir choosen one deniliyor ama neye secilmis o da belli degil hikayeler cok kopuk su oyun ciksada bir gorsek ne ne degildir.

Geralt ruhunu yenneferin karşılığında verdi ama orada wildhunt yenneferi bırakıp neden geralt'ı istedi işte orası düşündürüyor yani Geralt'da özel bir şey olmalı.

Sonrasında geralt bir ara hafıza kaybından önceki zamanda öldürülmüştü sanırım rivanın karışması zamanında olacaktı, yani öldürüldü biliniyordu ve bir büyücü sayesinde kurtulmuştu fakat nasıl kurtulduğu hakkında hiç bilgi yok 2. oyunda bile fazla bir bilgi verilmemişti.

• ciri nin neden bu kadar degerli oldugu anlasildi
    kehanete gore ciri nin dogacak olan oglu dunyanin yarisini yonetecek ve yine ciri nin torunu dunyanin tamamini fethedecek bu yuzden herkes ciri yi istiyor wild hunt ta, kralda

• xd

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

ciri nin neden bu kadar degerli oldugu anlasildi
    kehanete gore ciri nin dogacak olan oglu dunyanin yarisini yonetecek ve yine ciri nin torunu dunyanin tamamini fethedecek bu yuzden herkes ciri yi istiyor wild hunt ta, kralda

Kocası kim acaba ? :D
  • orasi mechul bu olay kitapta geciyormus, kitaptan baz alindigina gore gercek olabilir hikayenin devaminda
    imparator geralt ve yennefer i olduruyor ama ciri ile evlenmekten vazgeciyor niye vazgectigini kimse bilmiyor birde bsc videosunda geralt in kitaptaki akibeti belli degil deniliyordu.

• Ben şeyi anlamadım. Neden sadece gümüş kılıç kullanmak varken iki kılıç taşıyor? Gümüş insanları da keser sonuçta? Silahı yıpratmamak adına mı?
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    aslında gümüş insanları da kesiyor ama etkisi çeliğe göre daha az. yaratıklarda da tam tersine.

sanırım insanlar zırhlı olduğu için çelik daha etkili oluyor.
  • 2. video çıkmayacak mı?
  • Ulan videonun girişinde reklam var zaten. Bir de oynatıcıya tıklayınca reklam sayfası açtırmak nedir arkadaş? Ucuz film sitelerine döndünüz artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyundayken ati hangi tuşlarla çağırıyoruz bilen yazabilir mi bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.