Şimdi Ara

BSC Özel: Witcher Dünyasına Giriş (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
3.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • genel hikayeyi anlamadım :( ya hikayeyi anlaşılır şekilde yazın bir yere sonra yazdıklarınızı okuyarak gidin kitap filim yazar hakındaki bilgileri de sıkıştırın araya konudan ayrılmadan anlatırsınız,ve ne anlatıyorsanız ekrana o konuyla ilgili video resim koyun konuşmayla tutarlı yerleri koyun uzun süre de açık bırakmayın video siz anlatırken video ya dalıp gidiyoruz :D sonra geri sarmamız gerekiyor :)
  • Arkadaşlar ben Xbox 360 da the witcher 2 oynamak istiyorum ingilizcem iyi değil oynayabilir miyim.
  • İngilizcesi olan arkadaşlar witcher 1 i sinema tadında aşağıdaki linkten izleyebilirler. Ersin ve Talha sizede öneririm

https://www.youtube.com/watch?v=ZHwa-7LBfV4
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

İngilizcesi olan arkadaşlar witcher 1 i sinema tadında aşağıdaki linkten izleyebilirler. Ersin ve Talha sizede öneririm<br><br> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=105634959&url=https://www.youtube.com/watch?v=ZHwa-7LBfV4" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=ZHwa-7LBfV4">https://www.youtube.com/watch?v=ZHwa-7LBfV4</a>

O videoya bir ekip kurup altyazı hazırlayabiliriz aslında. Öyle bir şeye karar veriseniz seve seve yardımcı olurum :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Witcher severlere ilaç gibi program
  • güzel bi programdı ama aradığımın çoğunu 2. bölümde bulacağım galiba.keşke ilk 2 oyunu oynayabilsem.gameplay benim için önemli olduğundan oynayamıyorum maalesef ama birisi oynasa izlerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: edd121

güzel bi programdı ama aradığımın çoğunu 2. bölümde bulacağım galiba.keşke ilk 2 oyunu oynayabilsem.gameplay benim için önemli olduğundan oynayamıyorum maalesef ama birisi oynasa izlerim :)

2. oyunun gameplay'i o kadar da kötü değil

• tam ihtiyacım olan program 3. oyundan başlamak zorundayım..

• gta 5 tahtından etmeyi bırak yalan edicek

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis16

gta 5 tahtından etmeyi bırak yalan edicek

Elma'nın armutu tahtından ettiğini de ilk kez senden duydum.Apayrı iki oyunu neden kıyaslıyorsun ki?
  • Güzel bir video olmuş, teşekkür ederim. Benim bir sorum olacaktı. Acaba bu sistemle oynayabilir miyim
    8 GB ram, i7-4700MQ, GTX765M. Ona göre oyunu sipariş etmeyi düşünüyorum da. Ve de optimizasyon nasıl olur acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Çok güzel bir bölümdü umarım 2. bölümde wild hunt çıkmadan yayımlarsınız .

Ben witcher 1 deyim ve bir buga denk geldim golem le ilgili diyeyim . Yaklaşık 22 saat oynayıp orada takılınca oyunu bırakmıştım ta ki bugüne kadar . Açtım oyunu ve bu sefer tak diye düzeldi oyun Üstüne birde bu videoyu görünce epey mutlu odum .

Şuan steamde indirim var ilk oyun 2,70 TL , ikinci oyun ise 4,65 TL ve her iki oyunda Türkçe oldu . Sadece 1. oyun için donanımhaber in kendi üyelerinin yapmış olduğu bir yamayı kurmanız gerekecek , ikinci oyunda ise resmi alt yazı desteği bulunuyor .

RPG sever birisi iseniz bu oyunu kaçırmayın alın aldırtın fiyatı da gördüğünüz üzere resmen bedava düzeyinde . Ayrıca ilk 2 oyuna da sahip olursanız 3. oyun için %10 ön sipariş indirimi almış olursunuz . Toplamda 89 TL yerine 71.20 Tl ye oyuna sahip olabilrisiniz yani %20 lik bir indirim ile almış oluyorsunuz .

Son olarak yapmış olduğunuz kararlar yok olmuyor oyunda , diğer oyuna geçerken save dosyalarınızı aktarıp vermiş olduğunuz kararlar çerçevesinde devam edebiliyorsunuz hikayeye .

Witcher 1 Türkçe yama için buradan ;

http://forum.donanimhaber.com/m_48562176/tm.htm

Steam Witcher sayfası için buradan ;

http://store.steampowered.com/sale/witcherfranchise

Valla oynamayı cok istedigim bir oyun sımdı baktım 1 ve 2 yı toplamda 8 tl ye aldım turkceleri se yukleyıp baslıcam oZamana kadar zaten 3. Oyunda türkçeleşir seriyi tamamlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk dakikalarda hata veriyor video

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. program ne zaman geliyor bir bilgilendirme var mı merakla bekliyoruz.

• Videoda hiç bir sorun yok. Çok güzel ve yararlı olmuş. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.
  • 2 bölüm ne zaman gelecek oyun çıkacak neredeyse
  • süper 2. bölüm bkeliyoruz

• bende geralt yennefer karsiliginda wild hunt a kendi ruhunu onerdigini hatirliyorum belki geralt ile devam etmeyecegiz laflarinin sebebi bu olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

bende geralt yennefer karsiliginda wild hunt a kendi ruhunu onerdigini hatirliyorum belki geralt ile devam etmeyecegiz laflarinin sebebi bu olabilir.

Doğru söylüyorsun kendi ruhu karşılığında yennefer serbest kalmıştı ve bizim letho tarafından kadın güney'e götürülmüştü, oda bizi Geralt gibi hafıza kaybı yaşamış ve bazen sinir krizleri geçiriyormuş Letho bu işten zorlanmaya başlamış ve bir gün krallığın gizli askerleri tarafından bunlar yakalanmıs ve konuşturulmaya başlanmışlar ve konuşmuşlarda, konuştukları ise sanırım ne yaptıkları hakkında olmalı, Letho bu sayede 2. oyunda güney krallığının emriyle kuzey krallığındaki kralları öldürmeye başladı tabi emir büyük yerden güneyin kralı var diğer krallar onun önünde diz çöker zaten ama suikastlerin asıl sebebini bilmiyorum.
    O sırada yennefer ise güney krallığında yaşamaya devam ediyor ama tam olarak ne oluyor ona bilmiyorum zaten bizde güneye bu yüzden gidiyoruz ve wild hunt için gidiyoruz.
    Tabi gitmemizin sebebi wild hunt gibi görünmesede Geralt'ın meselesi kafızasını geri getirmek olacak, 2. oyunda yennefer hakkında bir kaç bilgi öğrendi ama şimdi onun güneyde olduğunu biliyor ve aramaya gidiyor, zaten trailerlardan da bakarsanız sürekli yennefer'in izini araştırıyorduk.

Onu ararken tabi wild hunt işine gireceğiz ve işin aslını o zaman öğreneceğiz çünkü wild hunt grubu neden yennefer ile uğraştılar onu bilmiyoruz ve son oyunda yennefer hakkında çok şey öğreneceğiz ve siri ise oyunun temel taşlarından bir karakter olacağa benziyor çünkü wild hunt grubu onun peşinde olacak, onun gücünü istiyorlar bu sayede boyutlar arası seyehat edebilecekler, sanırım buda onların güçlerinin kaybettiğini gösteriyor ama asıl olayı 3. oyunda anlayacağız gibi.

Oyunun hikayesi gerçekten çok derin ve merak ettirici.

• aynen bende ciri yi merak ediyorum arastiriyorum ama net bilgi elde edemiyorum keske kitaplari ciksa bizde kurcalasak,ben triss den cok killaniyorum cunku witcher story videosunda aynada yennefer sinirli bir sekilde bakiyor ve triss gulumsuyordu sanirim triss birsey yapacak hatta yennefer i wild hunt a ispiyonlamis olabilir.ama en cok ciri yi merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.