Şimdi Ara

Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
23
Favori
31.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Peki dolum yaparken icindeki toneri döküyor musun ?? Atik haznesi gibi bi durum var mi ? Bu ilk tonerin tozunu dokecem tozlar farkli diye

Her defasinda dokuyorum. poset icine kagt havlu koy bi parca dok agzini kapa at gitsin, 10gram koysan yetiyor icine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni aldım cihazı bayağı çıktı aldıktan sonra toner bitti uyarısı verdi alet bende videolardan bakıp dişlileri aynen değiştirdim(200 sayfa daha böyle çıktı aldım yazmıştı bir arkadaş) ancak olmuyor. bu seferde toner değiştir yazmaya başladı , var mı yardımcı olabiliecek? Yeni toneri koyduktan sonra makineye restart falan atma gibi bir şey yapılıyor mu ? veya alet açıkken mi toneri takmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batdal Gazi

yeni aldım cihazı bayağı çıktı aldıktan sonra toner bitti uyarısı verdi alet bende videolardan bakıp dişlileri aynen değiştirdim(200 sayfa daha böyle çıktı aldım yazmıştı bir arkadaş) ancak olmuyor. bu seferde toner değiştir yazmaya başladı , var mı yardımcı olabiliecek? Yeni toneri koyduktan sonra makineye restart falan atma gibi bir şey yapılıyor mu ? veya alet açıkken mi toneri takmam lazım?

resetleyememissin toneri tekrar dene

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey varmış haberin var mı ? Önce yavaş 7kere, bı müddet bekleyip hızla 7 kere bastığında toner resetleniyormus. İşe yarar mı acaba eğer öyleyse on numara olur hiç carkla curkla ugrasmayiz.

https://youtu.be/hirscWJ3FIM

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Böyle birşey varmış haberin var mı ? Önce yavaş 7kere, bı müddet bekleyip hızla 7 kere bastığında toner resetleniyormus. İşe yarar mı acaba eğer öyleyse on numara olur hiç carkla curkla ugrasmayiz.

https://youtu.be/hirscWJ3FIM

Suan yazıcı yanında degilim, deneyip oluyorsa rehbere eklerim .
  • http://urun.n11.com/toner/brother-hl-1211w-toner-dolum-tozu-1kg-1040-yedek-drum-printpen-P115433797
    Merhaba arkadaşlar ,ben de bu yazıcıdan sipariş verdim.Ama konuyu geç farkettim.Linkteki tozu aldım bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 2 Haziran 2017; 19:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilinmezlik

http://urun.n11.com/toner/brother-hl-1211w-toner-dolum-tozu-1kg-1040-yedek-drum-printpen-P115433797
    Merhaba arkadaşlar ,ben de bu yazıcıdan sipariş verdim.Ama konuyu geç farkettim.Linkteki tozu aldım bir fikri olan var mı?

kotu toz ama kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

http://urun.n11.com/toner/brother-hl-1211w-toner-dolum-tozu-1kg-1040-yedek-drum-printpen-P115433797

Daha önce hiç yazıcı kullanmadığımdan bilgim yok,iyi denilen tozlar ile arasındaki fark baskı kalitesi mi yoksa yazıcıya zararı da var mı bu kötü olan tozların hocam? Baskı farkı çok mu belli?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Daha önce hiç yazıcı kullanmadığımdan bilgim yok,iyi denilen tozlar ile arasındaki fark baskı kalitesi mi yoksa yazıcıya zararı da var mı bu kötü olan tozların hocam? Baskı farkı çok mu belli?

yazıcıya zararı olmaz kullanabilirsin, ben tozların hepsini denemiş biri olarak en iyi baskıyı pluscopy den aldim
  • quote:

printpen kötü değildir. ama sizin 1 kg ye ihityacınız var mı ? normal fiyatı 60 - 70 lira arasında 1 kg toz. sizin ki biraz pahalı. drum da her dolum da değişmesi gerekmiyor. ortamalama 20 bin baskıya kadar götürür sizi.

7-8 yıldır pek çok toz kullandım sadece b1 tozda randuman alamadım. diğer tum tozlardan ( poyrazkartus brother universal, gg da neva brother tozu, copyplus toner... gibi tozları kullandım sorun olmadı. sadece dikkat etmeniz gerekn eger ilk kez dolduracaksanız toner haznesinde kalan tozu da bosaltın. neden derseniz eski toz ile yeni toz aynı olmadıgı için cıktılarda fon atabilir. daha sonraki dolumlarda haznedeki ve şişedeki toz aynı olacagı için tekrar eski tozu çöpe atmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 3 Haziran 2017; 17:56:36 >
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Pek araştırmadan aldım hocam,175 üstüne 20 tl indirim kullandım diye de iptal etmek istemedim açıkçası.Evet lazım hocam 1kg,baya bir çıktı alacağım.Ama toz elime ulaşmadı hala eğer iade edip pluscopy almaya değerse iptal edeyim,gerek yok derseniz kalsın?
  • quote:

Pek araştırmadan aldım hocam,175 üstüne 20 tl indirim kullandım diye de iptal etmek istemedim açıkçası.Evet lazım hocam 1kg,baya bir çıktı alacağım.Ama toz elime ulaşmadı hala eğer iade edip pluscopy almaya değerse iptal edeyim,gerek yok derseniz kalsın?

kalsin hocam ugrasma

• Hocam yazıcı lazım ama şimdilik bilgisayarım yok evde WiFi ye bağlayıp tabletten arkalı önlü çıktı alabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Hocam yazıcı lazım ama şimdilik bilgisayarım yok evde WiFi ye bağlayıp tabletten arkalı önlü çıktı alabilir miyim?

arkali onlu denemedim ama cikti alablrsin android telinden

• quote:

Hocam yazıcı lazım ama şimdilik bilgisayarım yok evde WiFi ye bağlayıp tabletten arkalı önlü çıktı alabilir miyim?

otomatik arkalı onlu cıktı alamazsınız bu yazıcıda dubleks baskı ozelliği yok. elle cevirmelisinz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

quote:

otomatik arkalı onlu cıktı alamazsınız bu yazıcıda dubleks baskı ozelliği yok. elle cevirmelisinz.

Anladım hocam onu biliyorum aslında sormak istediğim pc ye bağlamadan kurulum yapmadan direkt android üzerinden çıktı alabilir miyim

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam onu biliyorum aslında sormak istediğim pc ye bağlamadan kurulum yapmadan direkt android üzerinden çıktı alabilir miyim

bu konuda bilgim yok. cevre muhendisi nickli arkadasta bu yazıcıdan var. daha dogru bilgiyi o bilir.
  • arkadaşlar normalde brother 1111 modeli alacaktım ama bunu göürnce wifisi olması aklımı karıştırdı? sizce 1111 modeli 257 tl, bu 1211w modeli ise 319 tl sizce hangisini almalıyım, hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar normalde brother 1111 modeli alacaktım ama bunu göürnce wifisi olması aklımı karıştırdı? sizce 1111 modeli 257 tl, bu 1211w modeli ise 319 tl sizce hangisini almalıyım, hangisini tavsiye edersiniz?

ikiside aynı ama kabloyla ugraşmak istemezsen 1211w al
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.