Şimdi Ara

Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
23
Favori
31.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albatrosacar

Böyle birşey varmış haberin var mı ? Önce yavaş 7kere, bı müddet bekleyip hızla 7 kere bastığında toner resetleniyormus. İşe yarar mı acaba eğer öyleyse on numara olur hiç carkla curkla ugrasmayiz.

https://youtu.be/hirscWJ3FIM

Denedim ama resetlemedi malesef
  • ARKADAŞLAR

bu aleti ben anlamıyorum,wireless birkaç aç kapa sonrası bağlanmıyor,sürekli yanıp sönüyor.
    Herseferinde tekrar kabloyu bağlayıp kurmak zorunda kalıyorum.

nedir bunun çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

ARKADAŞLAR

bu aleti ben anlamıyorum,wireless birkaç aç kapa sonrası bağlanmıyor,sürekli yanıp sönüyor.
    Herseferinde tekrar kabloyu bağlayıp kurmak zorunda kalıyorum.

nedir bunun çözümü?

evdeki modemde problem var, baska modem al, iletisim saglamiyor yaziciya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam toner dolumu için tozu nerden temin ediyorsunuz.Tavsiye edebileceğiniz marka var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Hocam toner dolumu için tozu nerden temin ediyorsunuz.Tavsiye edebileceğiniz marka var mı acaba

brother toner tozu piyasadaki cogunu kullandım 1 kiloluklardan, bursakartusun copyplus, gittigidiyordan nevada mavi şişeli toz, poyraz kartus brother universal toner tozu bunları kullandım memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Hocam toner dolumu için tozu nerden temin ediyorsunuz.Tavsiye edebileceğiniz marka var mı acaba

brother toner tozu piyasadaki cogunu kullandım 1 kiloluklardan, bursakartusun copyplus, gittigidiyordan nevada mavi şişeli toz, poyraz kartus brother universal toner tozu bunları kullandım memnun kaldım.

Anladım hocam copyplus alıcam galiba teşekkür ederim
  • Hocam toner tozunu koydum herşeyi doğru yerleştirdim ancak hala toner değiştir uyarısı alıyorum bunun kaynağı ne olabilir
  • Starixa kullanıcısına yanıt
    Çarkı resetlememissin yada resetleyememissin, tekrar dene

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Çarkı resetlememissin yada resetleyememissin, tekrar dene

Evet hocam resetleyememişim teşekkürler
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bilgilere nasıl ulaştınız, yazıcının arayüzünde, ayarlarında bulamadım ben?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interalia

Hocam bu bilgilere nasıl ulaştınız, yazıcının arayüzünde, ayarlarında bulamadım ben?

Hangi bilgilere

yazdırılan toplam sayfa sayısı, drum ve toner durumu vb. gibi bilgileri gösteren ekrana.

• http://www.bitmeyenkartus.com.tr/urun/brother-hl-1111-dolan-tonerli-laser-yazici-1?gclid=EAIaIQobChMI1qXntfDX2QIVEOEbCh3k6w5EEAQYAiABEgLGpfD_BwE

Ürünü burda gördüm alt tarafa toner dolumu hakkında video'da koymuşlar. Ofise almayı düşünüyoruz uun yıllar götürür mü ? Kullananlar memnun sanırım üründen.

• bende BROTHER HL-1211W Wi-Fi LASER YAZICI düşünüyorum da almayı kullanan tavsiye eden arkadas var mı?

tonerlerinin çipsiz ve ucuz oldugunu duydum diğer yazıcılara göre bu dogru mudur?

bir de sanırım yeni bir yazıcı değil yaklaşık 3-4 sene önce çıkmış bi yazıcıya 450 lira vermek mantıklı mı başka önerebilceğiniz model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknonur123

bende BROTHER HL-1211W Wi-Fi LASER YAZICI düşünüyorum da almayı kullanan tavsiye eden arkadas var mı?

tonerlerinin çipsiz ve ucuz oldugunu duydum diğer yazıcılara göre bu dogru mudur?

bir de sanırım yeni bir yazıcı değil yaklaşık 3-4 sene önce çıkmış bi yazıcıya 450 lira vermek mantıklı mı başka önerebilceğiniz model var mı?

Yazicim bozulsa gene ayni yazicidan 1 tane daha alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: teknonur123

bende BROTHER HL-1211W Wi-Fi LASER YAZICI düşünüyorum da almayı kullanan tavsiye eden arkadas var mı?

Yazicim bozulsa gene ayni yazicidan 1 tane daha alirim

hocam pm attım bakarmısın

• arkadaşlar 15 gündür ürünü kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yoktu, bugün kağıt sıkıştırıyor drum güncelleme dahil her şeyi denedim fakat sorun devam ediyor ilçedeyim servisi il merkezinde ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atuau

arkadaşlar 15 gündür ürünü kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yoktu, bugün kağıt sıkıştırıyor drum güncelleme dahil her şeyi denedim fakat sorun devam ediyor ilçedeyim servisi il merkezinde ne yapabilirim?
    ilk aldıgım gün kagıt sıkısmıstı, bozulur diye korkma çek kağıdı gelecek. Kullandıgın kagıt markası büyük ihtimal dandik birşey. dandik kagıt markası kullanma bir daha.
    nereden baksan 40 tane çektim değişen olmadı, ayrıca 80 gramlık ve-ge marka kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atuau

nereden baksan 40 tane çektim değişen olmadı, ayrıca 80 gramlık ve-ge marka kullanıyorum
    Kesinlikle adi kagit kullaniyorsun, sıkisan kagitlari ceke ceke cikart makineden, bir daha o kagit markasini kullanma. Navigator , sven cop kullanablrsin, aklima simdilik gelenler bunlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.