Şimdi Ara

Broşür Dağıtımı Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foruma yeni katıldım o yüzden herkeze merhaba çogu kişi gibi önceden uzaktan takipçiydim :D sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim ben Tekirdağ Çorluda yaşayan 22 Kasım 2000 doğumlu Lise 1(9) a giden bir ögrenciyim 5 okul gününde sadece 2 günüm ögleden sonra dolu (ders var) broşür dağıtımı yapmak istiyorum ancak o konu hakkında en ufak bir fikrim bile yok bu konuda bilgi sahibi olan abilerim,arkadaşlarım varsa yardımcı olurlarsa sevinirim çalışmamın nedeni maddi sıkıntı degil kendime bilgisayar almaktır yaza veya 15 tatile kadar nekadar biriktirebilirsem kaar.

Bu işin nekadar zor olduğunu biliyorum ama saçma gelebilir ayakta kalmayı seven bir insanım :D
    zorlarsada bırakırım zaten bir arkadaşımlada beraber yapacagım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

• Kardeş tekirdağda broşürcü eleman sağlayan bi yere gideceksin onlar sana ortalama 2000 broşür verir akşama kadar dağıt der.30-40-50 tl arası bi para alırsın.bu işi yaparken çöpçülere dikkat et kavga çıkarırlar tartışma :) arada bi seni gözetlemeye gelenler olur iş yeri tarafından aynı yerinde duruyo mu yoksa kağıtları çöpe mi attı diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Kardeş tekirdağda broşürcü eleman sağlayan bi yere gideceksin onlar sana ortalama 2000 broşür verir akşama kadar dağıt der.30-40-50 tl arası bi para alırsın.bu işi yaparken çöpçülere dikkat et kavga çıkarırlar tartışma :) arada bi seni gözetlemeye gelenler olur iş yeri tarafından aynı yerinde duruyo mu yoksa kağıtları çöpe mi attı diye.

Teşekkürler yaşım tutarmı birde? çöpçüler niye sataşıyoki? son sözüm arkadaşımla gitsek olurmu zor olur diger türlü
  • Winchester3636 W kullanıcısına yanıt
    Sizin dağıtacağınız kağıtlar 10 sn sonra yerde olacak temizleyen çöpçüler arkadaşınla git yalnız olma vakit daha çabuk geçer hem.yaş önemli değil kapıt dağıtacaksın zaten 20 liraya falan da çalışmayın sömürmesinler sizi.daha önceden yaptık falan deyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pipisipispis -- 10 Ekim 2014; 2:34:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winchester3636

Arkadaşlar foruma yeni katıldım o yüzden herkeze merhaba çogu kişi gibi önceden uzaktan takipçiydim :D sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim ben Tekirdağ Çorluda yaşayan 22 Kasım 2000 doğumlu Lise 1(9) a giden bir ögrenciyim 5 okul gününde sadece 2 günüm ögleden sonra dolu (ders var) broşür dağıtımı yapmak istiyorum ancak o konu hakkında en ufak bir fikrim bile yok bu konuda bilgi sahibi olan abilerim,arkadaşlarım varsa yardımcı olurlarsa sevinirim çalışmamın nedeni maddi sıkıntı degil kendime bilgisayar almaktır yaza veya 15 tatile kadar nekadar biriktirebilirsem kaar.

Bu işin nekadar zor olduğunu biliyorum ama saçma gelebilir ayakta kalmayı seven bir insanım :D
    zorlarsada bırakırım zaten bir arkadaşımlada beraber yapacagım yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

1 kere kapılara broşür dağıtma işi yaptım bidahada yapmam toplam 3.500 dağıtmıştım 50 tl vermişlerdi ama tüm gün dağıtana kadar öldüm belkide acemilikten bu kadar geç dağıttım galiba. Akşam eve gittim sol kolumu kafaya kaldıramıyodum belimde dehşet ağrıyordu eğer bu işi yapacaksan 1 hafta boyunca alışana kadar git derim. Benim yanıma verdikleri eleman 2 aydır çalışıyormuş benim 2 saatte yaptığım işi adam 1 saatte yorulmadan yapıyordu

• Yorumlar için teşekkürler :D yarın ilk iş sorup soruşturmak olack malum nerden alacagımı bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.