Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.115
Cevap
118
Favori
167.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Broadlink Rm Pro ve A1 için aliexpresste satın alabilecegim satıcı önerebilir veya link gönderebilir misiniz? 2 ürünü aynı satıcıdan uygun fiyata alabilir miyim?
  • https://tr.aliexpress.com/item/Broadlink-S2-Konak-G-venlik-Alarm-Dedekt-r-Hub-WIFI-APP-Kontrol-Ak-ll-Ev-Otomasyon/32957166277.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18c14c4dro937R

sipariş 20$ tamamlandığında 2$ iskonto ile fiyatı uygun. Ben 18$a 2$ indirimle 16$a sipariş verdim, henüz ödeme yapmadım. Vazgeçebilirim.
  • https://www.aliexpress.com/item/Broadlink-S1-S1C-SmartOne-Alarm-Security-Kit-Motion-Door-Sensor-For-Smart-Home-Automation-System-IOS/32861072972.html?spm=a2g10.10010108.1000001.7.12cc185faVe3cX

şu ürünü de 35$a 4$ satıcı kuponu ile 31.31$ a aldım,ödemesini yapmadım. Alabilirim ancak güncel yorumunuz nedir?. Fiyat ve kullanışlılık açısından.

• xraytr X kullanıcısına yanıt
    Benim Pır aldığım yer fiyat iyiydi ama bitirmiş;
    https://tr.aliexpress.com/item/2-adet-Broadlink-PIR-Hareket-Sens-r-Kablosuz-Wifi-Ak-ll-K-z-l-tesi-anti/32838977481.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12364c4dYjZTwD

https://tr.aliexpress.com/item/2-PCS-Broadlink-SC1-Ev-Otomasyon-Mod-lleri-ak-ll-anahtar-WiFi-APP-2-4-GHz/32954942812.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12364c4dYjZTwD

2 adet 2'li pır + 2'li SC1 (toplam 6 ürün) $67,05'a geldi. Fakat bu pakete vergi çıkacak muhtemel.
    https://tr.aliexpress.com/item/Broadlink-S1C-S1-S2-HUB-433-Mhz-Kap-Pencere-Sens-r-leti-im-Kablosuz-M-knat/32839582129.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.15de4c4dkuMfoO

4 adet S1C'de $30,24'a geldi. Buna da link veriyorum ama adedi $12,24 güncellenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeDe_ -- 23 Şubat 2019; 15:21:6 >

• DeDe_ D kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım komple set.
    1 ad. Hareket, 1 ad kapı,S1 model hub, ve kumanda anahtarı.

Faydalı bir sistem olursa genişletiriz. Olmazsa 31$a denemiş olacağız. Kağıt üzerinde S1 ve S2 hub arasında güvenlik görevi açısından bir fark görülmüyor.
  • broadlink ve xiaomi; her iki sistemi de kullanan bir kişi olarak xiaomi tavsiyemdir.
  • xraytr X kullanıcısına yanıt
    iki hub arasında S2'de 16 ayrı program yapılıyor. S1 (bilmiyorum) daha az olabilir. Arkadaşlar bilir, RM pro 15'de sınırlı diye 2 adet daha sipariş verdim.
  • Peki arkadaşlar google chromecast mı almak gerek, broadlink mini mi.
    Bildiğim kadarıyla chromecast da kumanda ediyor.
    Chromecast sadece tv de mi kullanılıyor?
    Bir soru daha. Broadlink ile kanalları değiştirebiliyor muyuz, google home mini kullanırken
    show tv diye tanımlayabilip istediğimiz bir kanalı açtırabiliyor muyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 27 Şubat 2019; 20:22:52 >
  • tanra T kullanıcısına yanıt
    chromecast'ın bilmediğim bi kullanım alanı yoksa eğer, bahsettiğiniz 2 cihaz birbirinden çok farklı. chromecast ile ekran paylaşımı yoluyla tv'nize görüntü aktarıyosunuz. kumanda etmede kullanıldığını hiç duymadım.
  • ihc de senaryo yapabilen arkadaşlar örneğin perde çalıştığında projeksiyonda açılsın diye senaryo yaptım bunu telden bastığımda ikisinide aynı anda çalıştorıyorum ancak alexa dan sözle çalıştırmaya kalktığımda sadece perde çalışıyor aralarında 0,5 saniyelik fark koydum ancak projeksiyonu çalıştırmıyor sözel olarak ikili başaran google home mini yada alexa farketmez senaryoda ikili çalıştırma yapabilen var mı özellikle belirtiyorum telefondan bastığım anda sorun yok ikiside çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleymantosun S kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drarter kullanıcısına yanıt
    Senaryo tusa bastiginizda duzgun calisiyorsa sozlu komut ile de calismasi lazim. Google home mini kullaniyorum, ihc de senaryo yaptim “sleep mode” isminde. 0,5sn arayla tv yi kapat, lambayi kapat, ev alarmini kur seklinde 3 adet komut girdim. Hey google “activate sleep mode” dedigimde 3 komutuda gerceklestiriyor.

• tanra T kullanıcısına yanıt
    Google home mini ve broadlink ile kanallari degistirebilirsin. Kanal arttirmak-azaltmak icin “hey google tv channel up-down” diyince kanali bir yukari bir assa kanalları degistiriyor.

Eger direk show tv yi acmak istersen ihc uygulamasindan senoryo yapman gerekir. Ben mesela senaryo ismine show tv ismini verdim, hangi kanalda kayitliysa o tus ve ok tusuna basacak sekilde 2 komut verdim, bnm tv de kanal 8 de show. İlk komut 8, ikinci komut OK tusu. “Hey google activate show tv” dedigimde show u aciyor.

Senaryo olmadan direk kanal 8i ac dedigimde olmuyor. Belkide ben bilmiyorum nasil yapildigini. Ben bu sekilde senaryo olarak kaydettim kanallari.

Mesela akilli tv de netflix uygulamasini acmak icinde senaryo olusturdum. 0,5sn arayla tv home tusu-sag-sag-ok komutlarini girdim. Bu sekilde menuyu acip 2 kademe sagdaki netflix uygulamasini aciyorum.

Edit: şimdi denedim, "hey google turn on channel 8" dediğimde 8. kanalı açtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 3 Mart 2019; 18:55:21 >

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    evet yanlışı yaptığım yeri çözdüm sahne adını çalıştır demem gerekiyormuş google home minide sahneler sorussuz çalışıyor baya mutluyum ancak amazon echo da olmuyor sahne senaryosunu alexada çalıştırabilen var mı?

içinizde motorlu perde çalışması yapan var mı?

birde google home mini ile kanal değiştirilebilindiğini sayenizde öğrenmiş oldum sadece amazon değiştirebiliyor sanıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Bu akilli vana dan kullanan varmi. Bizim dogalgaz saatlerine olurmu

TRY 198.62 43% İndirim | Elektronik Akıllı Bahçe Su Kapatma Zamanlayıcıları WIFI Sulama Denetleyicisi Sulama Sistemi Otomatik gaz vanası Ev Otomasyonu
    https://s.click.aliexpress.com/e/bdV9Nedw

echo ile sahneleri kontrol edebilmeniz için, sahneyi oluşturduktan sonra alexa mobil uygulamasında aynı yeni bi cihaz arar gibi scan for new scenes demeniz lazım. yeni sahneyi alexa'ya tanıttıktan sonra sahneleri kontrol edebilirsiniz.
  • suleymantosun S kullanıcısına yanıt
    sayın süleymantosun ben onunuaptım ama sahne adını sanki bulamadı diye hatırlıyorum düsenlemeyi tekrar yapıp taramayı öyle yapıp deneyeceğim çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OMERKAHVECİ kullanıcısına yanıt
    bu cihaz iyiymiş gaz dedktörü çalıştığında bunu otomatik kapatan bir sistem tasarlanabilir veya ev dışında gaz duman dedektöründen bilgi geldi telden bunu kapatma imkanı açısından güzel bir cihaz ancak biraz pahalı geldi birde uyumlu mu onu bilmiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende kararsiz kaldim. Satici denemek için fiyati 30 usd yapti

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.