Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.115
Cevap
118
Favori
167.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    duruyor hocam. adres ve telefon bilgisini özelden yazabilirsin. bugün aras kargo ile gönderirim.
  • Arkadaslar, Broadlink s1c alar cihazinda sizlerdede bildirim alamama sorunu varmi. Bu sorunu eski surumu yukleyerek cozmustuk ama simdi eski surumdede hareket algiladiginda bildirim gelmiyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cijaz agrizali cikti para iadesi yaptilar. sinyali aliyor fakat vermiyor bu macera burda biter tekrar beklemek istemiyorum okadar süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 22 Eylül 2017; 10:22:37 >
  • S2c host siparişi verdim gelsin bakalım ne değişiklik yapmışlad

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    S2C yi nereden kaç dolara sipariş verdiniz.
  • yektahamit Y kullanıcısına yanıt
    S2c değil de sadece host 20 usd
    Normalde tek satış yapmıyırdu, zar zor ikna ettim.
    25 usd istiyordu,20 ye çektim.
    Almak isteyen olursa bu fiyata alabilirizhttp://s.aliexpress.com/AfAJBzma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 22 Eylül 2017; 21:0:13 >
    Bende görüstum simdi, 20 dolara veriyor hostu dedigin gibi, siparisi pir verecekmisim oda bana host gonderecekmis. Sorun olmaz heralde

• NAKRES6161 N kullanıcısına yanıt
    Sadece host satışı olmadığı için öyle yapmıştım bende.
    Pir 17 usd civarı. Ödeme yapmadan önce fiyatı 20 usd ye ayarlıyor sonra sende ödeme yapıyorsun.
    TR Takip numaralı gönderdiği için kargoyu kısa sürede geleceğini düşünüyorum..
    Daha önce se aldım bu satıcıdan sorun yaşamadım.
    Mesela sc1 lerin 3 tanesini 18 usd ye almıştım. Kimse vermiyordu bu fiyata..

•Arkadaşlar çok yakında raspberry pi ya da orange pi yardımı ile apple home kit e broadlink ürünlerini dahil etmeyi paylaşacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 24 Eylül 2017; 18:32:44 >
    Peki birsey daha soracağim. Elimde bulunan s1c uyumlu pir ve manyetik kontaklar bu yeni cihazdada calisacak mi ?

Sadece host u değiştirdiklerini söylemişlerdi, büyük ihtimal çalışır. Yine de denemek lazım..
    Bir an önce gelsin de..

• Insaallah. Ben su anda s1c de malesef hic bir sekilde bildirim alamiyorum. O yuzden bu cihazdan siparis verecegim insaallah isime yarar. Tesekkurler

• Arkadaslar,

Bilginize.

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri

• Merhabalar arkadaşlar İOS11 guncellemesı sonrası SP3'un zamanlayıcısını kuramıyourm. Acaba bende mı problem var yoksa herkes aynı problemı yasıyor mu? Hala guncelleme de gelmedıç
  • arkadaşlar s2 host geldi akşam deneyip size bilgi vereceğim.

ve sonunda broadlink cihazların apple home kit e tanıtılması olayı ile ilgili aşağıdaki sitede bilgilendirme yaptım.
    tabi herşeyi yazmam mümkün olmadı.
    herhangi bir problem yaşayan olursa yardımcı olurum.

http://akemals.info/broadlinkapplehomekit.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

arkadaşlar s2 host geldi akşam deneyip size bilgi vereceğim.

ve sonunda broadlink cihazların apple home kit e tanıtılması olayı ile ilgili aşağıdaki sitede bilgilendirme yaptım.
    tabi herşeyi yazmam mümkün olmadı.
    herhangi bir problem yaşayan olursa yardımcı olurum.

http://akemals.info/broadlinkapplehomekit.php

Bir süredir s2 host kullanıyorum ben.
    S1c manyetık ve pır ile sorunsuz calısıyor.
    Eskisinden tek farkı bır mıktar daha stabil olması arkadaşlar. Bildirimler bir miktar daha cabuk düşüyor. Ancak; 2 adet s2c var evde ıkısınden de ugultu benzerı ses gelıyor anlamlandıramadım sesı tam olarak ama sanırım ya cok ufak bır fan var ya da alarm sesi için uğultu var içinde.
    ama değer mi derseniz bence değmez arkadaşlar.
    Evim biraz büyük olduğu ve duvarlar kalın oldugu ıcın 2 adet s2 1 adet de s1 var evımde. Her kapı ve balkonda manyetık ve pır var hatta evın dıs kapısında bıle pır var. ama gozle gorulur bır performans farkı yok hele kı 20$ etmez :)
    yine de siz bilirsiniiz :)

• s2 host u biraz denedim.
    s1 e göre bence algılama hızı daha fazla, belki de yeni olduğu için olabilir.
    diğer yazılımsal olarak da pek bir farkı yok gibi.
    yalnız görüntü ve tasarım olarak diğerinden daha kibar duruyor.
    benim gibi s1 i arızalananlar için alınabilir.
    iyice test ettikten sonra burada paylaşım yaparım..

20 usd değmez evet ama, başka mağazalarda 25-29 usd arası satılıyor. komple set ise 45 usd den başlıyor..
    s1 host da yaklaşık aynı fiyata geliyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 29 Eylül 2017; 0:3:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

s2 host u biraz denedim.
    s1 e göre bence algılama hızı daha fazla, belki de yeni olduğu için olabilir.
    diğer yazılımsal olarak da pek bir farkı yok gibi.
    yalnız görüntü ve tasarım olarak diğerinden daha kibar duruyor.
    benim gibi s1 i arızalananlar için alınabilir.
    iyice test ettikten sonra burada paylaşım yaparım..

20 usd değmez evet ama, başka mağazalarda 25-29 usd arası satılıyor. komple set ise 45 usd den başlıyor..
    s1 host da yaklaşık aynı fiyata geliyordu..

Sizin aldiginiz fiyat muazzam hocam zaten. Ben daha pahaliya aldim. Ayni fikirdeyiz sirf yeni diye alinmaz ama alinmisken bu alinmali tabiki. Ben s2c yi biraz farkli kullaniyorum zaten, 4$ 120db siren alip onu sp3 e bagladim, alarm olunca direk o caliyor full alarmda, part armda sadece bildirim aliyorum. Tek kumandayla 3 tanesi de aktif oluyor. 2 s2c ve 1 adet s1c. Esimde alisti cok rahat evden cikarmen kumandayla. Sirenlerin sayisini arttirmayi planliyorum.

Bu arada dogalgaz icin vana kapatma bulan oldu mu uygun fiyata? Ben 433mhz kumandali aldim 24$ ama genuz gelmedi

• Sireni sp3 e nasil bagladin, anlatman mumkun mu ?

Birde gaz ile ilgili parcanin linkini atarmisin.

Tsk

Siren bu hocam 12 v ile calısıyor buna 12v adaptör erkek uc bağladım direk sp3 e taktım. senaryolardan alarm oldugunda sp3ü calıstırmasını istedim sistemden.
    alarm durumu oluştuğunda sp3e bağlı siren ötmeye başlıyor. ben zaman olarak 1 dakıka ayarladım 1 dakıka ötüp susuyor.

doğalgaz vanasının linki budur satıcıyla ıletısıme gecersenız 433mhz kumanda ve alıcısını ekleyıp 24,90$ a gonderıyor.
    yanlız bunu broadlinkle ancak manuel olarak kullanabılırsınız, malum broadlinke bağlı biz gaz sensörü henüz yok, yanı ac kapa yapabılırsınız, misal evde yokken aç kapa komutu verebılırsınız. mesela sensör 15 dakika hareket algılamayınca dogalgazı kapat komutu verebılırsınız ya da senaryolar size kalmış

Ben bunu sonoff rf bridge ile kullanmayı planlıyorum
    mutfaktakı sonoff bridgeye 1 adet duman ve 1 adet dogalgaz sensörü ekledim şu an sadece bildirim geliyor alarm olduğunda sonoffun programından ancak bu geldıgınde vana kapatma da senaryo olarak ekleyecegım.

https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-security-alarm-system-GSM-Alarm-system-Home-security-Alarm-systems-with-LCD-touch-Keyboard/32262199867.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.FNk6Oq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemir21 -- 29 Eylül 2017; 15:14:54 >

• Guzel projeler üretmissin.Bilgi için tsk.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.