Şimdi Ara

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.116
Cevap
117
Favori
167.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde s2c host cihaz tek satışı yokmuş.
    Bir şeklilde ikna ettim.
    Şimdi pazarlık aşamasına geçtim.
    Whatsapp dan baya muhabbet ediyoruz :)
    Geçen aylarda bir kaç cihaz da almıştım, sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 30 Ağustos 2017; 21:22:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamadim degilmi simdi 20$ dusurmeye çalıştığınız aşağıdaki ürün. öyleyse paypal ödeme ile bir tanede ben alirim bilginiz olsun Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 30 Ağustos 2017; 21:36:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Bu set için 45 usd istiyor.
    Benim dediiim sadece yuvarlak şekil olan

Bende diyorum bu nasıl bir pazarlıktır :) , satici ürünü elinden çıkartmak icinmi bu fiyata veriyor acaba diye düşünmüştüm.

• Arkadaslar pro 3 ile resimde belirtilen 5 li prizi frekanslarinda sorun yasamadan calistira bilir miyiz. Bu urunun bende su anda teklisi mevcut ve gayet iyi calisiyor ama 3 lu yada 5 li de bir sorun yasatirmi. 5 priz ama tek kumanda olacak.

Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri

• NAKRES6161 N kullanıcısına yanıt
    Frekans 433,92 mhz
    O beşli kumandanın tuşlarını tek tek tanıtmak lazım rm pro ya.
    Uyumluluk konuusnda da denemeden bilmek zor.

Arkadaşlar
    Future Life isimli satıcıyı ikna ettim.
    S2c host u 20 usd yaptı.
    Eğer bu üründen veya başka üründen almak isteyen varsa yardımcı olacağını söyledi.
    Aliexpress mağazasından ürünlerine bakabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 1 Eylül 2017; 21:50:10 >
  • Hocam merhaba. Evim de Baymak Elegant 12 Plus klima var. Cihazım Xiaomi Mi5. Klimayı sadece uygulama üzerinden kontrol edebilme şansım var mı? Mutlaka ilave bir cihaz mı satın almam gerekiyor?

Teşekkürler.

• Eğer telefonunuzda kızılötesi kumanda özelliği var ise belki kontrol edebilirsiniz..
    Denemeni lazım
    Diğer türlü rm mini 3 yardımı ile e control uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 3 Eylül 2017; 13:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Eğer telefonunuzda kızılötesi kumanda özelliği var ise belki kontrol edebilirsiniz..
    Diğer türlü rm mini 3 yardımı ile e control uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Telefonun dahili kızıl ötesi özelliği var.

• NAKRES6161 N kullanıcısına yanıt
    Bende bir benzeri var 3'lü 2 adet toplamda 6 adet. Sıkıntısız olarak çalışıyor. Sanmıyorum sıkıntı olacağına

baktığın ürünün yorumlarına baktım.

Çalışır. piller dahil! outlet size öğretmek diğer konsolları uzun düğmesine basın-öğrenme modu, ama değil olsa bile fit tüm uzaktan kumanda protokolü aynıdır. örneğin, birkaç prizler dahil bir düğme ile ayarlayabilirsiniz veya farklı uzaktan kumanda tek. broadlink dostu ile. Does olanlar için arduino ile akıllı ev elleriyle-dostu olduğunu. 40rub çifti için fit çok basit rf alıcıları ve vericileri kütüphane rcswitch (rc-anahtarı-master) son güncellemeler ile remoteswitch kazanılan bu prizler ile Ben değil var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulccc -- 3 Eylül 2017; 13:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NAKRES6161

Arkadaslar pro 3 ile resimde belirtilen 5 li prizi frekanslarinda sorun yasamadan calistira bilir miyiz. Bu urunun bende su anda teklisi mevcut ve gayet iyi calisiyor ama 3 lu yada 5 li de bir sorun yasatirmi. 5 priz ama tek kumanda olacak.

Hic deneyen olmadimi uclusude olsa, olmazsa ilk ben deneyip size bilgi vereyim.

• Bu yeni çıkan s2 hub'da bulunan mikrofon ne işe yarıyor bilen var mı? Ayrıca acaba sim yazan yer sim kart girişi mi ve çalışıyor mu? Tam olarak elimizdeki s1c'den ne farkı var?

Arkadaşlar S2-HUB amazon da ucuz fiyata buldum fakat türkiyeye göndermiyorlar başka nasıl getirtebiliriz

https://www.amazon.com/gp/product/B0755BLDDJ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1DSGSQT9B8Q93&psc=1
  • yektahamit Y kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat.Bizim satıcıya bunu göndersem o da bu fiyata verir ama artık yüzüm kalmadı.
    Amazon almanya sitesinden alışveriş yapınca yürkiye ye gönderiyorlar diye biliyorum.
    Yalnız satıcı çin den galiba..

S2 hub üzerindeki sim girişi şimdilik çalışmıyormuş, belki ? İleride yazılım ile sisteme dahil edilebilirmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 5 Eylül 2017; 19:44:54 >
  • Bildiğim kadarı ile yurt dışından gelen sim katlı ürünleri kullanabilmek için imei kaydı yapmak gerekiyor. Yazılım güncellemesi ile olabilecek bişey gibi gelmiyor bana.

• arkadaşlar bende aşağıdaki sonoff RF cihazını aldım fakat benim otoparkta çalışmadı.
    İhtiyacı olan varsa 20 TL'ye veriyorum. İndirimli kargo ile gönderebilirim. (6-7 tl)
    cihazda sadece 433mhz vardır. infrared yada başka bir radyo frekansı mevcut değildir.
    https://www.banggood.com/SONOFF-RF-Bridge-WiFi-433-MHz-Replacement-Smart-Home-Automation-Universal-Switch-p-1179900.html?rmmds=search
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    İşte olması gereken fiyatlar :)

Arızalı TC2'lerim yerine 2 adet anahtar 1 adet de Wifi switch aldım. Bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wellwet -- 7 Eylül 2017; 14:10:41 >
  • wellwet W kullanıcısına yanıt
    sonoff ları broadlinkle kontrol etmeniz mümkün mü? denediniz mi? eğer uyumlu çalışıbilirse bu fiyatlara kaçmaz.
  • Heyecanla o ayrıntıyı atlamışm :D Yorumlarda çalışmaz yazıyor, iptal ettim anahtarları :(
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.