Şimdi Ara

Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
32
Favori
133.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bu tür işlere nedense içim bir türlü ısınmıyor :)
    daha profesyonel ve işin ilmini bilenler tarafından anlatılıp ,tavsiye edilse o zaman tamam derim
    lakin gördüğümüz kadarıyla ben aldım memnunum tarzı tavsiyelerle alıp ,kullanmak doğru olur mu ?
    insanlar suda kireç istemiyor ama duyduğum kadarıyla insanın bir miktar kirece de ihtiyacı oluyor
  • Arkadaşlar avusturyada yaşayan bi akrabamın tavsiyesi üzerine ürünü amazon üzerinden banada aldı. dediğine göre suyu bununla arıttıktan sonra su kaynatma makinasına koyduğunuzda kireç yapmıyormuş. ve tabikide suda fark ettirecek kadar tat değişikliğide mevcut diyor. Tabi oranın su sistemiyle bizim su sistemi arasında dağlar kadar fark vardır ama olsun :) bakalım ürün geldiğinde ürünü deneyeceğim.
  • bulunduğum yerde su siparişi versem 9tl damacana başı ayda 4 tane alıyorum
    ben damacana başına 5 tl veriyorum ama kendim taşımak zorunda kalıyorum hatta taşıma aparatı aldım ama canıma tak etti ve brita sürahiden aldım suyun tadı damacana kadar olmasada gayet güzel çay yaptım ve gerçekten güzel tavsiye ederim bana damacana ile aynı fiyata gelsede taşımaktan kurtuldum en azından
  • Bu alet 1 haftaya çürür. Musluktan su degil kusmuk akiyor. Tanecikli bide o kadar igrenc ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

bulunduğum yerde su siparişi versem 9tl damacana başı ayda 4 tane alıyorum
    ben damacana başına 5 tl veriyorum ama kendim taşımak zorunda kalıyorum hatta taşıma aparatı aldım ama canıma tak etti ve brita sürahiden aldım suyun tadı damacana kadar olmasada gayet güzel çay yaptım ve gerçekten güzel tavsiye ederim bana damacana ile aynı fiyata gelsede taşımaktan kurtuldum en azından

Amazon da çok ucuz. 12li sürahili paketler vardı. 120tl ye falan geliyordu bir ara.

Gümrük vergisi ödememek için sınır max 30€ oldu sanırım, siz ona göre paket seçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

bulunduğum yerde su siparişi versem 9tl damacana başı ayda 4 tane alıyorum

Amazon da çok ucuz. 12li sürahili paketler vardı. 120tl ye falan geliyordu bir ara.

Gümrük vergisi ödememek için sınır max 30€ oldu sanırım, siz ona göre paket seçebilirsiniz.

teşekkürler hiç yurtdışı alışverişi yapmadığım için bakmadım ama belki filtreleri alabilirim bundan sonra

• brita surahi aldim bir kartus eskittim su an ikinci kartus takili.
    bulundugum yerdeki su 2-3 gune caydanligi kirecten mahvediyor.
    britadan arittigim suyu cayda kullaniyorum caydanlik hic kirec olmuyor tadı da guzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada da satılmaya başlanmış.

Sürahi ile alımlarda Tekli yedek giltre %50 indirimli.

http://www.hepsiburada.com/brita?q=brita&filtreler=satici:hepsiburada

• Carrefour 'da 25 liraya satılıyordu ama bu kartuş işi kafamı karıştırdı göründüğü kadarıyla çok uzun ömürlü değil ve pahalı.
  • şok markette 2 filtre ile 75tl ye gördüm.

ayda bir gittiğim bir evim var hep elim dolu gidiyorum,su taşımak eziyet oluyor.Alanlar memnun mu acaba ?
  • Konuyu açtığım günkü sıcaklık yok. Fırsat iyice soğudu.

Uygun filtre almak isteyen mecburen internet üzerinde amazonu kullanarak sipariş verecek.

30$ya da 30€ yu geçmeyen siparişlerinizi vergisiz satın alabilirsiniz.

• quote:

Konuyu açtığım günkü sıcaklık yok. Fırsat iyice soğudu.

Uygun filtre almak isteyen mecburen internet üzerinde amazonu kullanarak sipariş verecek.

şok markette surahi + 2 filtre 74.90 . sıcak değil mi ? geçen haftanın insert ürünüymüş , ellerinde halen var.

hesapladım surahi dahil şekliyle lt si 40 kuruşa geliyor sonra n11 den 2li filtreler 37 tl falan bu şekildede ltsi 20 kuruşa geliyor. taşıma derdinden kurtulmak için iyi ama tadı nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

quote:

şok markette surahi + 2 filtre 74.90 . sıcak değil mi ? geçen haftanın insert ürünüymüş , ellerinde halen var.

hesapladım surahi dahil şekliyle lt si 40 kuruşa geliyor sonra n11 den 2li filtreler 37 tl falan bu şekildede ltsi 20 kuruşa geliyor. taşıma derdinden kurtulmak için iyi ama tadı nasıl acaba ?

Aa sıcak olmaz mı?

Bulan kaçırmasın derim.

• quote:

quote:

quote:

Aa sıcak olmaz mı?

Bulan kaçırmasın derim.

dün baktım ama sürahi çok küçük geldi bana sanırım ufak modeli.2.4 lt yazıyordu filtre kısmını çıkarınca 1 lt anca eder.almadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aa sıcak olmaz mı?

Bulan kaçırmasın derim.

dün baktım ama sürahi çok küçük geldi bana sanırım ufak modeli.2.4 lt yazıyordu filtre kısmını çıkarınca 1 lt anca eder.almadım

Buzdolabına falan koyabilirdiniz aslında. Küçük olması avantajlı olsa gerek. Neyse sağlık olsun.

• İlk sayfayı güncelledim..

Yaklaşık 3 aydır evde yoktum. Denizli'ye döndüm 2 damacana su siparişi ettim 8+8=16 tl zam geldi dedi.(Aygaz pürsu)

Hep alacaktım ama migros fiyatlarda aşırı artış yapar mı kaygısıyla izlemeye başlamıştım. Şimdi artık her yerde satılıyor.

Üstelik ona para ayırmak istememiştim, sucu gider gitmez n11 den marella xl + 3 filtreyi 122 tlye sipariş geçtim.

Artık telefon derdi yok, ev içinde damacana taşımayacağım, iş dönüşü sucu beklemeyeceğim.

Bayram dolayısıyla sucularda 1. 2. 3. Gün çalışmadı bakkaldan su taşımaktan bıkmıştım zam gelmiş olması isabet oldu.

Artık ürünü aldım ya, filtre sıcak fırsatlarını sık sık paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 4 Eylül 2017; 17:52:05 >
  • Hepsiburada 4lü filtre sepette %15 indirim ile 66.22tl. Kargo ücretsiz

http://www.hepsiburada.com/brita-maxtra-su-aritma-filtresi-dortlu-p-HBV00000577V5?magaza=Hepsiburada

• takip
  • biuu kullanıcısına yanıt
    151 liraya 5 filtre 1 marelle sürahi. fiyat nasıl?
  • 83tl marella içinde 1 filtre var. Ben 4 filtre aldım geçen. 66 tl.

Toplamda yine sizin fiyata yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.