Şimdi Ara

Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
32
Favori
133.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden alıyorsunuz arkadaşlar bende alıcam tavsiyenizi istiyorum.
  • 121 tl ye marella xl ve 2 yedek filtre aldım. büyük bi heyecanla 2 kez filtre edip çiçeklere döktükten sonra 3. filtreden itibaren içmeye başladık. Tam bir hayal kırıklığı, koku hissediliyor tadı ise bir tuhaf, açıkçası pişman oldum. acaba çakma mı diye düşünüyorum ama dijital gösterge vs. her şeyi var.Yorumların hemen hepsi olumluydu oysa :(
  • Beyler şuan almak üzereyim uzan zamandır kullanan arkadaşlar sizce nasıl alınır mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    kesinlikle alınır.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hepsi burada dan 66 tl ye allura olan modelini aldım .bir filtre ile birlikta kargo dahil 75 tl ye geldi
  • 6 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Koku falan yok. Filtre 1 ay gidiyor. Arada kampanya, indirim, kupon vs. ile tanesini 15 TL civarına getiriyorum. Tavsiye ederim. Yalnız 15-20 TL daha verip üstten ayrı su doldurma kapağı olan Marella modelini alın derim. Kullanması çok daha pratik.
  • kaç zamandır bu ürünü merak ediyordum, şimdi forumda konusuna denk geldim sanırım çoğu kişi memnun. ilk fırsatta alacağım. 75/15 tl çek gelir yakında onunla daha uyguna gelir sanırım.

Bu arada hem ankara yenimahallede oturup hemde elinde Xiaomi Mi TDS cihazı olan varmı? Suyun kalitesi nasıl çıktı merak ediyorum
  • c.tesi hepsi burada dan aldığım ürün bugün kargo bedava kampanyası ile alınabiliyor.alacaklar degerlendirebilir
  • Dün gece hepsiburadadan aldım.Sepette %15 indirim uygulandı.84 tlye geldi Marella modeli.4'lü filtreyi de 66 tlye aldım.Bugün kargoya verilmiş.Yarın ya da en geç çarşamba günü elime ulaşır.Bakalım yorumlara güvenerek aldım.İnşaallah pişman olmam.
  • Bugün ürün elime ulaştı.Sanırım pişman olmayacağım.Musluk suyunun yavanlığı gitti.İçimi rahat ve güzel. Damacana suyundan farkı yok bence.1 ay filtreleme işlemini bu şekilde yaparsa damacana almaktan daha karlı olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gün içerisinde perte çıktı sürahi. Herhangi bir vurma olmaksızın sürahi iç tarafından çatladı. Ayrıca süzülen suyun içerisinde siyah toz biriktiğini fark etttim. Suyu süzmek yerine daha beter etti. Kimbilir farkında olmadan ne kadar süre içtim bu suyu. Sürahiyi geri gönderdim. Hiçbir şekilde kabul etmeyeceğim paramı geri alacağım.

Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz Brita akıllı sürahi su artıma sistemi ile 1 damacana suyu yaklaşık 4tl ye süzebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DessoEldest -- 4 Ekim 2017; 12:9:13 >

• Siyah tozlar karbon tanecikleridir. Filtre içeriği yense bile zararlı değildir denmekte. Dolum talimatlarına dikkat ettiniz mi? İlk sayfada vardı? O sebeple taneciler vardır.

Çatlaması talihsizlik olmuş umarım iadenizi alırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl kullanıyoruz sürahiyi şimdi,suyu doldurup 5 dakika sonra içmeye başlayabiliyormuyuz.

ikinci husus sürahideki su bitinceye kadar su doldurmuyacaz mı yoksa azaldıkça ilava edecekmiyiz.

kısacası püf noktaları ve kaliteli verimi nasıl alabiliriz?

teşekkürler
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    İlk olarak ben çeşme altında filtreyi durluyorum. Daha sonra sürahi boşken bir miktar su doldurup filtreyi elimle içine sokup çalkalıyorum.

Daha sonra iki sürahi suyu süzüp atın deniyor ama ben bir sürahi süzdükten sonra kullanma başlıyorum.

İpucu yok. Su azaldıkça ilave ediyorum. İçinde sürekli hazır su oluyor.

Dijital göstergeye asla bakmıyorum. 1 ay biraz afaki bir süre. Tadı gitmeye başladıktan sonra çaydanlıkta kireç görürsem filtreyi değiştiriyorum.

Denizli için bu biraz erken oluyor. Pamukkale'nin memleketinde sularımız malum çok kireçli.

Yeme içme suyunda kullandığımız için 10- 15 gün gibi bir sürede filtreyi değiştiriyorum.
    Filtre değiştirdikten sonra ilk iki sürahiyi boşaltıp, sonra içmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman su ilave edebilirsiniz. Sadece uzun süre filtrenin kuru kalmamasına dikkat edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    çeşmeyi direk filtreye tutmayın icindeki siyah seyler cikabiliyor.
    kartus hep islak kalsin. ben de gostergeye cok takilmiyorum. caydanlık kirec yapmaya basladi mi degistiriyorum.
    gerçi asagi yukari gosterge ile ayni zamana denk geliyor. yasadigim yerde su bir hayli kirecli musluk suyu ile 2-3 gune
    kireç oluyor caydanlik.
  • bi srahı su kaç litre.?
  • teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için
  • Su arıtma cihazı almak için araştırma yaparken, bu Sürahinin işimi göreceğini anladım. Bugün yarın sipariş verecek gibiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.