Şimdi Ara

Brita 2'li filtre 30 TL Amazon.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
4
Favori
7.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her boyutta kullanıyor mu? xl modelinde mesela

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pek çok teşekkür ederim
    etil filtrasyonunda çok iyi
  • Geçenlerde Teknosa aynı fiyatlara satmıştı. Şu anda gg da tanesi 20 tl civarı çek çük olmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    +1 aluna xl modeline uyar mı ?

• tşk ederim yararlandım
  • kargo var
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Ben xl modelini kullanıyorum ve bu filtre uyuyor hocam .
  • Çok fazla bir indirim yok gibi. İhtiyacı olan alabilir ama olmayan için güzel fırsat değil bence.
  • 11/11'de n11'den depolamıştım yaklaşık aynı fiyatlardan. İhtiyacı olan için iyi fiyat ama .
  • 50 lira ve üzerine kargo ücretsiz.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Son dönemdeki piyasada normal şartlarda 20.5'dan aşağıya bulamamıştım. Sadece çeklerle falan biraz fiyatı indirilebiliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

pek çok teşekkür ederim
    etil filtrasyonunda çok iyi
    20 şişe etil alkol tüketmişimdir hiç filtre kullanmadım bioteknoda gerek yok bence,Azda olsa alkol oranı düşer,ama kokusu azalır biraz faydası olur

• Arkadaşa teşekkür ediyorum, bende 4 adet aldım. Yalnız Garanti Bankasına en fazla 3 taksit yapıyor.

• 2 yıldır kullanıyorum bu fiyata çeksiz bulmak mümkün değil. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

Son dönemdeki piyasada normal şartlarda 20.5'dan aşağıya bulamamıştım. Sadece çeklerle falan biraz fiyatı indirilebiliyordu.
    Bende kuponla aynı fiyata gelebilir. İhtiyacı olmayan almasın diye demiştim. Alacak olan v arsa tabiki güzel fırsat .
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Ben bir keresinde yaklaşık 4 litre rakı yapmak için eczacı olan arkadaşımdan iyi olan bir anason yağı önerisi istemiştim. O da piyasadaki en iyi olan bir markayı önerdi ve eczaneden sipariş verdi. Çok kısaca anlatacağım. Yağ orijinal, soğuk sıkım iyi güzel hoş ama meğerse anason yağının safı çok çok pahalı olduğu için raflarda başka yağlarla karıştırılıp seyreltiliyormuş. Onlar da zeytinyağıyla seyreltmişler. 4 litre rakı mundar olmuştu. Ne yapsam ne etsem geçiremedim ama britadan 2 tur geçirince berraklaştı ve tadı da eski haline geldi. Bence çok başarılı filtre.
  • Brita sürahi kullananlar nasıl memnun musunuz? çıkan suyu analiz ettirdiniz mi tadı nasıl?

• Bitmiş...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.