Şimdi Ara

Breaking Bad'den sonra hiç bir dizi sarmıyor beyler nasıl yapıcam bilmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Supernatural dexter game of thrones spartacus hımym twd teen wolf falan bunları izledim devam edenleri hala izliyorum ama yok bırakasım geliyor hepsini en son BB izledim daha sonra sarmıyor bunlar sıkılıyorum izlerken arkadaş Fringe önerdi onunda ilk 5-6 bölümünü izledim arkadaşımın o kadar övmesine rağmen bu bölümler sıktı beni devam etsem mi etmesem mi kararsızım yok mudur BB kadar kral bir dizi daha ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkyldrm19

Supernatural dexter game of thrones spartacus hımym twd teen wolf falan bunları izledim devam edenleri hala izliyorum ama yok bırakasım geliyor hepsini en son BB izledim daha sonra sarmıyor bunlar sıkılıyorum izlerken arkadaş Fringe önerdi onunda ilk 5-6 bölümünü izledim arkadaşımın o kadar övmesine rağmen bu bölümler sıktı beni devam etsem mi etmesem mi kararsızım yok mudur BB kadar kral bir dizi daha ?

BB süper dizi idi ondan sonra dizilerin sarmaması doğal bence ama napalım aynı kalitede dizi bulmak çok zor ben BB'den sonra Boardwalk Empire'yi izledim BB kadar olmasada gerçekten bu dizide güzel ayrıca izlemediysen 24 ve chuck'ıda tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

quote:

Supernatural dexter game of thrones spartacus hımym twd teen wolf falan bunları izledim devam edenleri hala izliyorum ama yok bırakasım geliyor hepsini en son BB izledim daha sonra sarmıyor bunlar sıkılıyorum izlerken arkadaş Fringe önerdi onunda ilk 5-6 bölümünü izledim arkadaşımın o kadar övmesine rağmen bu bölümler sıktı beni devam etsem mi etmesem mi kararsızım yok mudur BB kadar kral bir dizi daha ?

BB süper dizi idi ondan sonra dizilerin sarmaması doğal bence ama napalım aynı kalitede dizi bulmak çok zor ben BB'den sonra Boardwalk Empire'yi izledim BB kadar olmasada gerçekten bu dizide güzel ayrıca izlemediysen 24 ve chuck'ıda tavsiye ederim.

Fringe hakkında ne düşünüyorsun izlemeye devam etmeli miyim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wintersun09

quote:

Fringe hakkında ne düşünüyorsun izlemeye devam etmeli miyim ?

yazdıklarımın haricinde tabiki çok güzel diziler var. fringe de güzel dizidir türü hoşuna gidiyorsa izlemeni öneririm ama bu türden hoşlanmıyorsan izleme bence. ben izleyeli baya oldu ama hele 3.sezonun başı falan müthişti diye hatırlıyorum. bilimkurgu -fantastik tarzı hoşuna giderse ayrıca FlashForward,Battlestar Galactica,The X Files dizilerinide bir gözden geçir bence.

• Boardwalk Empire, Hannibal, Orange is the new black, orphan black, vikings, arrow
    Bunlar idare eder seni.
  • Boardwalk Empire izle geçer. Ben öyle yapmıştım.
  • PrisonBreak
  • oz
  • The wire,OZ,six feet under,sopranos gibi diziler güzeldir unutturur.
  • BB efsane bence GOT ile beraber. Oz ve sopranos öneririm sevebilirsin.
  • Çözüm: True Detective
  • Breaking Bad çok çok fazla büyütülüyor bence. Ben de heyecanla, hayranlıkla izledim. Tamam çok iyi bir dizi, tamam efsane bir dizi ama şu an bile piyasada daha güzel diziler var. Bitmişleri hesaba katmadım bile
    Nasıl oluyor da Breaking Bad izlediğiniz için Game of Thrones'tan zevk almamayı başarıyorsunuz anlamıyorum
  • Hannibal a da bakmanı tavsiye ederim
  • Biraz ara ver.Etkisinde kaldığın bir diziden sonra hangisini izlersen izle hoşuna gitmeyecektir.
  • OZ ve Shameless'i denemelisin
  • OZ der çekilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.