Şimdi Ara

BR + 345 belkim ACİL ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AYT Matematiği ne hale getirebilir sürünüyorum 20 sularında bu üçlü beni 30 üstüne atar mı şuan LTİ bilmediğimi de düşürsek

• 18-21 30'a edebiyatı da eş zamanlı götüreceğim varsayılarak mümkün değil midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vedpla -- 28 Aralık 2018; 10:2:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden deneyen fikri olan var mı acaba ? up
    Daha iyi bi planlama elimde yok açıkçası her türlü deneyeceğim ama boşa kürek çekmek istemiyorum verim alır mıyım denemiş olan var mı ?
  • Geometriye de adam akıllı çalışırsan rahat gelırsın o seviyeye bunlarla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barışş9999

Geometriye de adam akıllı çalışırsan rahat gelırsın o seviyeye bunlarla
    Hocam analitik adına sıkıntılarım vardı çalışıyorum hani 5 ay var edebiyat var 30 üstüne çıkmak bazen imkansız gibi görünüyor umarım becerebiliriz
  • Vedpla V kullanıcısına yanıt
    Gecen sene bu zamanlar mat2ye daha başlamamıştım 10-15net falan yapıyodum (doğal olarak) :D Şubat ın ortası gibi başladım ayt mat a sınavda 35d1y geldi bende kafları çözdüm hocam sadece

• Aynen hocam kafların üstüne acil veya 3d ile full bile yapılabilir, geoda millet analitik ten döküldü benim full dü neredeyse bi boşum vardı birey b gelişim ve gür analitik fask. çözmüştüm geo için

• quote:

Orijinalden alıntı: Barışş9999

Gecen sene bu zamanlar mat2ye daha başlamamıştım 10-15net falan yapıyodum (doğal olarak) :D Şubat ın ortası gibi başladım ayt mat a sınavda 35d1y geldi bende kafları çözdüm hocam sadece
    35 mi fenden mi yüzünüz gülmedi yoksa hedef ctf filan mı çok güzel netler hocam :D Hiç sanmıyorum ama darısı başıma diyeyim.

KAF4 (eski sürüm) bir ayı rahat geçecek sanırım umarım edebiyat umduğumdan daha az vaktimi yer birde sizce eski haliyle mi bakmak daha mantıklı yoksa çıkan konulara bakmamak mı ?
  • Vedpla V kullanıcısına yanıt
    Atlayarak izle bence hocam zamanın boşa gitmesin müfredat dışı şeylere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.