Şimdi Ara

Sözel ilk 2k için tahmini netler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba, sorum şu: sizce sözelde ilk 1.5 - 2k için kaç net gerekir?
    Şu an 85+ TYT, 60+ AYT yapıyorum. Tyt netimi 90 üstüne, Ayt netini ise 65-70 arası bir puana çıkarmayı hedefliyorum. Sizce bu netler sözelde ilk 2K için yeterli midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim AYT'de aynı durumdayız. TYT fen hiç çalışmadım 70 bandındayım. Sen çalıştın mı, çalıştıysan nasıl çalıştın? Benim de hedef ilk 1000. İnşallah başırırız.

• Hocam müthiş bir gerileme olacağını sanmıyorum ben. Estağfurullah, komik falan değil. Bana kalırsa ondan daha iyisini de yapabilirsiniz. Kalan sürede bile bunu başarma imkanınızın olduğunu düşünüyorum ki şu zamana kadar az da olsa bir şeyler koymuşsunuzdur. Bu arada hangi bölümü hedefliyorsunuz?
    Düzenleme: Cümle bitirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzbilalkeskn -- 22 Mayıs 2018; 14:31:15 >
  • reklamcılık isteyen var mı ? benim tyt 65 civarı ayt 62 63 civarı obp 60 , 30 40k arası yetiyor geçen sene 37kyla almış istediğim yer , bu sene ne olur bilmiyorum
  • Fizik ve kimyayı zaten seviyordum, ikisinden de karekök 0 alıp bir nevi tekrar yaptım diyebilirim, biyolojide ise birey a aldım, o da bitti sayılır. Ufak kartlara notlar alıp gece inceliyorum. Edebiyatta cumhuriyetten az bir kısım kaldı ve tarihten bir konum kaldı diğer dersler tamamen bitti.

Sözel için tytde bayağı bir gerileme olur diye düşünüyorum, çünkü sozelcilerin çoğu fen yapmıyor ya da 2-3 net yapıyor ve matematiğin çok az bir kısmına bakıyor.

Sinema Televizyon istiyorum

• norvejli kullanıcısına yanıt
    Sıralamada değil de puanlarda müthiş bir gerileme olacaktır. Geçen sene 440 ile alan bölüm bu sene 400-410 ile alır fakat sıralamalar az bir şey oynar gibime geliyor

• Hedefim ilk 20k aynı netlerdeyiz.. bilemiyorum ilk 2 çok zor. Ayt minimum 73 75 olmalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 73-75 ilk 200-300 gibi duruyor. İkisinden de 37-38 net yapacak fazla kişi yoktur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: cclareon1302

reklamcılık isteyen var mı ? benim tyt 65 civarı ayt 62 63 civarı obp 60 , 30 40k arası yetiyor geçen sene 37kyla almış istediğim yer , bu sene ne olur bilmiyorum
    Ayt bende 60 nete yükselmeye çalışıyorum çok zor oldu mu yükseltmek sinava ne akdar sürede günde kaç saatle 60 nete çıktın?

• ilk denemem 55 56 ydı zaten 3 4 net farketti yarından itibaren full denemelere başlayacağım bakalım sınava kadar ne kadar farkedecek önceden 2 3 günde 1 ayt her gün tyt atıyordum artık her gün seri deneme gideceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cclareon1302 -- 24 Mayıs 2018; 13:23:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.