Şimdi Ara

BP Mazot 4.57 ₺ (12 ekim-Ankara) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
8
Favori
14.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kar marjı azalıyor ama ucuz diye çok kişi gidiyor,dolayısıyla bir nevi sürümden kazanmış oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Arkadaşlar 4 ₺ ben litre başı rahat anlaşılsın diye yazdım bütün yakıtlar %7 indirimli,o şekilde düşünürseniz fiyatlara yaklaşık ulaşırsınız

Hocam dün istasyondan geçtim tabelada aynı fiyatları görünce sormadan çıktım. Kasada mı indirim yapıyorlar zira hiçbir yerde yazmıyordu %7 indirim olduğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rescue

quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Arkadaşlar 4 ₺ ben litre başı rahat anlaşılsın diye yazdım bütün yakıtlar %7 indirimli,o şekilde düşünürseniz fiyatlara yaklaşık ulaşırsınız

Hocam dün istasyondan geçtim tabelada aynı fiyatları görünce sormadan çıktım. Kasada mı indirim yapıyorlar zira hiçbir yerde yazmıyordu %7 indirim olduğu.

Hocam yakıtı koyan arkadaşa söyleyin o zaten indirimli şekilde yapacaktır,sıkıntı yaşamazsınız etrafımda çok insan gidip farklı zamanlarda aldık sıkıntı olmadı

• Oruç oruç uğraşmak istemedim dün belki bugün denerim uzun yola çıkacam. Ne diycez ki hiçbir yerde yazmıyor fiyatı sorar çıkarım en kötü söyleyenlere mi indirim yapıyor anlamadım.

• rescue kullanıcısına yanıt
    Hocam gidin söyleyin,soylemeseniz de yapar zaten ama siz emin olmak adına sorun rahat edin :) herhangi bir bp kart falan hiçbir şeye gerek yok herkese yapılıyor zaten

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler bugün yola çıkarken oradan geçecem denerim tekrar akşamına yazarım.

• Bp kalitesine göre güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grgl92 -- 11 Haziran 2017; 3:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

Bp kalitesine göre güzel fiyat

lütfen uyuyun

16 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında
  • oneblood O kullanıcısına yanıt
    Senin o dediğin motirin hepsi eurodizel hepsi aynı standarttan en ucuza turkish oil veriyor Elmadağ inerken ırmak arasında fiyat ne kadar ama 60 kuruş indirimli mazot kırıkkaleden geliyor

• %7 indirim yalnızca "Motorin" için geçerli. Kampanya sene başından beri var fakat hiç bir yerde yazmıyor. Söz konusu indirim yalnızca İskitler ve City Gross şubelerinde mevcut. Yakıt kalitesi olarak BP nin kendi işletmesi, sorunsuz. Benzin veya LPG li aracı olanlar boşuna gidip zaman kaybetmesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: james_root

%7 indirim yalnızca "Motorin" için geçerli. Kampanya sene başından beri var fakat hiç bir yerde yazmıyor. Söz konusu indirim yalnızca İskitler ve City Gross şubelerinde mevcut. Yakıt kalitesi olarak BP nin kendi işletmesi, sorunsuz. Benzin veya LPG li aracı olanlar boşuna gidip zaman kaybetmesinler.

İskitler hangisi hocam? Ankamall köpsünün altında kalan mı? Ayrıca belirtmek gerekiyor mu kendileri indiriyor mu?

• Hocam bu kampanya 3 4 aydir devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu kampanya 3 4 aydir devam ediyor, fakat hopi kazandirmiyor. 300/25 hopi kampanyasi olunca cok bir mantigi olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eski kampanyaysa yazsaydınız da biz de bilgilenseydik kimse paylaşmadığına göre sıkntı yok yeni görüp gidenler olacaktır illaki :)

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Çevik kuvveti geçince ilerde sağda kalıyor.Ben geçen önünden geçtim fakat %7 indirimi göremedim.Sanırım gidip söylemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: james_root

%7 indirim yalnızca "Motorin" için geçerli. Kampanya sene başından beri var fakat hiç bir yerde yazmıyor. Söz konusu indirim yalnızca İskitler ve City Gross şubelerinde mevcut. Yakıt kalitesi olarak BP nin kendi işletmesi, sorunsuz. Benzin veya LPG li aracı olanlar boşuna gidip zaman kaybetmesinler.

İskitler hangisi hocam? Ankamall köpsünün altında kalan mı? Ayrıca belirtmek gerekiyor mu kendileri indiriyor mu?

İstanbul caddesinden Kazım Karabekir'e dönüşte sağda. İndirim pompada tanımlı ama siz yine de öncelikle pompacı arkadaşa teyit ettirin derim. İstanbul caddesi şubesine gidip alacak olan varsa benzinde indirim olup olmadığını sorup paylaşabilirse sevinirim. Normalde yalnızca motorinde geçerli ama belki bir umut kampanyada güncelleme yapmış olabilirler. City Gross şubesinde kesinlikle yok ama, daha geçen hafta sormuştum.

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Dün mü gördünüz bu fiyatı? Ona göre bende alayım 100 TL dursun depoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Dün mü gördünüz bu fiyatı? Ona göre bende alayım 100 TL dursun depoda.

Dün akşam gördüm, mazot ne kadar ucuzlamış diye aklımdan geçirdim.

• Bugün 4.092den motorin aldım citygross un yanındaki bp den. Hatta 250km yaptım gayet de iyi bence opetten alıyordum daha önce. Teşekkürler haber veren arkadaşa.

• hocam bugün ben de gideceğim. bahsettiğimiz mazot eurodizel değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.