Şimdi Ara

BP Mazot 4.57 ₺ (12 ekim-Ankara) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
8
Favori
14.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oradaki bpden her g ün geçiyorum, 2 haftadır indirim yazısını kaldırmışlar
  • Bugün gittim indirim devam ediyor. Yıl sonuna kadar devam edecekmiş. Yüzde 7 indirim oluyor. Şu anki fiyata Göre 4.09 tl. Haber vermen arkadaşa teşekkür ederim

Euro dizelde de mevcut indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakacikel -- 12 Haziran 2017; 18:17:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak adresi nerede hocam Ankaraya gideceğim hem doldururum

• Benzin de hiç indirim yok mu arkadaşlar?

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Yarın 7-8 krş indirim bekleniyor.

• Serik yolu üzerinde 3.99 du
  • Bu %7 indirim bayadır devam ediyor.

Ama adamlar hopiyi kullandırmıyorlar.

Aslında hopiyi kullansanız daha fazla kazanırsınız.

Benim tahminim hopiyi kendileri kullanıp bizi indirim yapmış gibi gösteriyorlar.

Gerci genede hopiye bulaşmayanlar için güzel fiyat

• Bugün gulveren TP 'den mazot aldik Eurodiesel 3.98 ve arkadaslar uzun zamandir kullanıyorlar sikinti yok dediler. Yeri ankara hastanesi aktaş kavşağı yani.

• Zam geldiğine göre Ankara'daki arkadaşları faydası dokunması için konuyu uyandırmak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayramdan önce İstanbul Caddesindeki BP'ye gittim ancak indirimin bittiğini sadece 2 kr. indirim yapabildiklerini onu da hopi kullanırsan normal fiyattan vereceklerini söyledi...
  • ironic kullanıcısına yanıt
    Citygrossun yanında olan benim adresin verdiğim bp mi?

• haftasonu city gross'un oradaki bp den benzin aldım ancak benzinde indirim yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duru2013

haftasonu city gross'un oradaki bp den benzin aldım ancak benzinde indirim yoktu.

İndirim mazotta geçerli zaten benzinde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 5 Temmuz 2017; 13:50:36 >
  • Sadece adresi olan bp istasyonunda mı geçerli acaba? BP bir şirket değil mi istasyon bazlı kampanya mı olur?
  • Golbasindan cukista konya yönünde lukoilde 3.89 tl idi motorin.Guvenilir mi alinir mı?

• Sadece citygrossun yanındakinde geçerli,belki bi kaç yerde daha vardır ama hepsinde yok,yeni açılırken indirim tutunca devam etmişler ondan dolayı sadece orada var

• Ankara'da çoğu yerde euro diesel 4TL zaten

İstanbul Caddesi Türk Petrol'de, Lukoil'de. Daha Şaşmaz Kadoil fln var. Ankara'da mazot ve LPG hep ucuz benzin çok pahalı. Nedense ucuz benzin bulunmuyor.
  • Yahu bu Ankara'da nasıl bu kadar ucuz oluyor mazot. Geçen Ankara'da araba kiraladım tam Ankara girişinde bir Alpet vardı. Mazot'un 4.87 falan olduğu zaman 4.10'a mı ne mazot aldım.

Başka bir yerde hiç görmedim bu fiyatlara Ankara dışında. Nasıl oluyor?
  • Mazotta çok hile oluyor beklemiş mazot şişiyor diye anlatmıştı benzin istasyonu olan bir arkadaş.

Geçen BKM kampanyası ile Totalden almıştım gerçekten Opet ve Petrol Ofisine göre %25 daha fazla yaktı arabam aynı yollarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvven

Mazotta çok hile oluyor beklemiş mazot şişiyor diye anlatmıştı benzin istasyonu olan bir arkadaş.

Geçen BKM kampanyası ile Totalden almıştım gerçekten Opet ve Petrol Ofisine göre %25 daha fazla yaktı arabam aynı yollarda.

bende totalden aldım, bariz daha az gitti araç, şu an normal bpden aldım esi performansına devam etti. Şimbi bu batı bulvarını merak etmekteyim malum zam üstüne zam geliyor.

1- burda indirim devam ediyor mu ?=
    2- Yakıtı nasıl sizce hileli bir durum var mı (kullanan arkadaşlar)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.