Şimdi Ara

BOYUMUZU UZATMANIN YOLLARI?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
4
Favori
197.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ee yani ??? boy ii ben de 13ken 1.76 ydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebo8kobe -- 25 Temmuz 2007; 15:33:51 >
  • slm arkadaşlar benim boyum 1.77 kilom 57 zayıfım ama kilo alamıorm ayrıca uzamıorm sanırsam yani çok yawaş nasıl bişe önerirsiniz acaba ?? bu arada yaş 16 2. sınıftan beri de basket oynarım hiç bi yararını göremedim :S halter de kaldırmıorm
  • Satogrowth dogal boy uzatma urunu mevcuttur ayrica vucut gelistirme ve ozel egzersiz programlari mevcuttur. Satogrowth guvenle kullanabileceginiz boy uzatmada etkili bir urundur. kullanimi son derece kolaydir. Satogrowth dogal bir urundur. hormon vb. maddeler icermez. herhangi bir yanetkisi yoktur. 30 yas altindaki kullanicilarda etkilidir. Satogrowth ile birlikte ozel boy uzatma egzersiz ve diet kitapcigi ucretsiz olarak verilmektedir. Satogrowth hedeflenen boya ve kullanici yasina gore dort ayri paket olarak satilmaktadir. Garanti edilen maksimum boy uzamasi 10 cm dir. Urun siparisi ve diger urunler hakkinda bilgi icin asagidaki iletisim kanallariyla bizimle irtibata gecebilirsiniz.
    Emre Urak
    +90 543 433 73 75
    emreurak@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: MutantHammer

Sıçra kardeş 6. sınıftayken başlamıştım potaya değme çalışmasına 7.sınıf başladığında çembere asıldım 8. sınıftada smacı koydum.4 arkadaş paso zıplardık 1.79 luk arkadaş var oda smaç vurmaya başladı sen paso sıçra,parmak ucunda seri bi şekilde ip atlarmış gibi sek(ip yoksa);) Bu çalışmalarım sonucu lise 1 deyim ve boyum 1.95 kilom 73

• niye takılıyorsunuz ki boya bukadar bulursunuz boyunuza huyunuza göre olur biter
  • boyunuz genetık bıt vaka onun ıcın ne yaparsanız en fazla 1-2 fazla olur hıc ugrazmayın dna ogregını aldırın doktorlar baksın sende ne kadar olacagını ogren kasmayın bu kadar dna ne yazıyorsa o fazlası yok yanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: amare_1

quote:

Orjinalden alıntı: amare_1

bende 1992 doğumluyum boyum 183 sizce iyi mi ?? bide aklıma takılan bişey var bizim takımda bi çocuk var karın bölgesi kıllandığı için boyu uzamaz diyolar cidden öyle bişey oldu mu uzaması azalıyo mu ??

ya benm soruya bi cvp verin yaaa
    onla bi alakası yok ya karın bolgesi boyla alakalı değil
  • lise 1 e geçtim boy=1.60

kilo=75 aq

hergün spor yapıyorum 1 ayda

boy=1.63

kilo=73 oldu

boyum 1.75 olsa yeter

kızlar uzun benden olmuyo böyle
  • arkadaşlar bnm yaşım 15 boyum 1.70. sizce iimi ?? ama batuhanın söylediğine katılıorum yüzme basketten daha etkili.ben yazın sadece yüzme kışında full basket yapıyorum inş. yararını görücez
  • ya arkadaşlar boy uzaması genetiktir ama genetiğe bırakmamak lazım
    mesela benim annem 1.50 babam 1.70 ama ben 15 yaşındayım boy 183-184
    ve bu boyu süt basketbol ve yüzmeye borçluyum bundan emin olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsane_64

benim yaş 16 boy:1,87 bu yaz 1,90 nasıl yapabilirim warmı önerisi olan kesin önerisi olan beyler

ABİ SEN 1.90 OLDUNMU???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONURcan L23

17 yaşındayım boyum 1.71 1.80 olurmuyum sabah akşam süt ve 2 kaşık uzamax içiyorum.

bnde 17 yaşındayım boyum 1.71 bende beşiktaşlıyım tesadüfün bu kadarı
  • arkadaşlar 'Süt boy uzatır' kanısı yanlıştır.Süt kemikleri güçlendirir ve bu da boyun uzamasını etkiler tabi ama direk boyu uzatır demek yanlış olur.Boyun uzaması için basketbol oynamak tabii ki en etkili yöntem.Ama ben basket oynuyorum gidip şut atıyorum değil.Şut atarak 1 mm bile uzanmaz.Smaç için boyunuz yetmiyorsa sürekli pota altı turnike falan kasın.Yüzme ve barfiks de boyun uzamasına etkili olur.Birşeyler taşıyorsanız belinizin üstünde pek taşımamaya özen gösterin.

1.73 boyunda olan bir kişinin bu öğütleri vermesi size saçma gelebilir ama artık bu dediklerimi yapsam da fayda etmez yaş 19 oldu.
  • bu konular saglıklı yasam knusunda tartısılacak hıc bırının alakası yok boy uzatkam dıye bır sey yok dna da ne yazıyorsa o dur kasmayın bu kadar sadece bu yontemler hızlı uzarsınız ama kapasıtesınızı gecmez artık
    bır de boy nıcın uzasın ıztıyorsunuz ozellıkle basketcıler pıvot olacaklar degıl hep ya guard olun sızde onemlı olan boy degıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuR YuReK -- 21 Ekim 2007; 20:27:55 >
  • Ben ortasona gidiyorum 14'e yeni girdim boyum 1.75 sizce nsaıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmen

bende 13 yasında 1.76 boyundayım
    ben senı daha buyuk sanıyordum
    artık bırakın uzarsınız kısalar oynamıyormu basketbol
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

quote:

birde abim bu kullanıcıyı kullanıyor o 20 yasında (eger onu kastettiysen)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

quote:

birde abim bu kullanıcıyı kullanıyor o 20 yasında (eger onu kastettiysen)
    olabılır abını gececenmı boyda benım tahmınım 190 alabılırsın
    ama bazı ınsanlar bırden uzar sonra durur benım abım gıbı gectım ben onu

• ya lise 2 ye gidiyorum benden 1 yaş küçüklerle kafa kafaya gidiyoruz yaa
    millet ne biçim uzun yaa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.