Şimdi Ara

BOYUMUZU UZATMANIN YOLLARI?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
4
Favori
197.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: batuhanbb

arkadaşlar şimdi bana basketçiler kızacak ama en iyi uzama yüzme ile olur tüm kaslar yüzmede çalışır ve eklemler daha raht esneyebilir bn 13 yaşındaım 1.82 ama bütün bunları yüzmeye borçluyum yani basket 4 cm uzatıyosa yüzme 8 cm bundan emin olun

+1
    özellikle yüzmede bacak kasları çalıştığı için bacaklar fazla zıplıyo siz nasıl tim duncan istediği zaman süper smaçlar basabiliyor sanıyosunuz adam basketten önce profesyonel yüzücü imiş
  • BEN 13 YASINDA 1.84 BOYUNDAYIM,BASKETCİYİM Bİ DE BOL SÜT İÇİN,İP ATLAYIN
  • hocam ben 16 yasındayım boyum 1,68 filan uzamam lazım kompleks oldu yaa.. bide gecen yıl 5 ay body yaptım ama bi etkısı warmıdır kııı_?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gene®ouS

quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim kutluay

arkadaşlar ben 13 yaşındayım
    boyum:1.60
    kilom:52
    sizce nasıl iyi mi? boyumu nasıl uzatabilirim?

Boyun iyi yaşına göre
    Kilonda iyi ben 16 yaşındayım kilo 52 ama daha yol war kilo alırız inş.
    Boy : 176 idare eder işte

Bence iyi değil, basket oynamak istiyosan bi klube gir ve çalış boyun uzat bence..
  • arkadaşlar benim yaşım 25 kilom.. 90... biraz enine verdik valla ben bunları yapsam bu saatden sonra uzama ourmu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarLord_52 -- 23 Mart 2007; 11:10:54 >
  • arkadaşlar dogum yılım 1992 şubat yani 15 yasındayım boyum 1.87cm (geçen yaz baagı boy attım) sizce daha ne kadar uzarım (bu programlara ihtiyacım yok sanırım)
  • süt için basketbol oynayın uzar
  • 17 yaşındayım boyum 1.71 1.80 olurmuyum sabah akşam süt ve 2 kaşık uzamax içiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ONURcan L23

17 yaşındayım boyum 1.71 1.80 olurmuyum sabah akşam süt ve 2 kaşık uzamax içiyorum.

dostum uzamazın yararı olursa haber verirsen seviniriz
  • arkadaşlar bn ekimde tam 13 olucam şuan 1.55 boyum basketçiyim ama çok kısa kaldım(gerçi hoca artık hiç basket yaptırmıyo o yüzden uzamıyo)sizce ne yapmalıyım daha uzamaya zamanım var 1.63 fln olur mu sizce ?lütfen cevaplarınızı bekliyorum.kompleksli oldum bu yüzden
  • ben 14 yaşıma bu ay girdim.boyum 177 falan babam 183falan annemin babası 190s,zce benim boyum kaç olur?
  • boy=165
    kilo=59
    yaş=14 nasıl iyimi sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: i love this game

boy=165
    kilo=59
    yaş=14 nasıl iyimi sizce

kötü
  • neden kötü kilo bakımından olabilirmi
  • Arkadşım boy uzatacaksan zıpla durmadan zıpla deli gibi zıpla
  • bende 1992 doğumluyum boyum 183 sizce iyi mi ?? bide aklıma takılan bişey var bizim takımda bi çocuk var karın bölgesi kıllandığı için boyu uzamaz diyolar cidden öyle bişey oldu mu uzaması azalıyo mu ??
  • ı love this game boy olarak kötü ben 14 yaşındayken 1.80 dim yada onun gibi bişey. tabii herkezin uzama zamanları farklı en iyisi doktora gidin fazlada bişey haramadan yaklaşık olarak ne kadar uzayacağını söyler
  • kimse çok kasmasın derim uzayacağı varsa uzar tamamen genetik (eğer büyük bir kaza yaşamamışsanız) 1.dereceden akrabalarınıza bi bakın eğer uzunlarsa sizde diğer nesil olarak bi 5,6 cm daha fazla olursunuz eğer kısaysa elinizdn geleni yapın çok bir şey olmuyo bn 8. sınıfa gidiyorum 1.35 tanıdığımda var 1.95 de hepsi 8. sınıf bunların
  • boyum :1.60
    kilom:50
    yaşım 13
    2.55 e deyiyorum yaşıma göre iyi mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.