Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
233.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HuzunSessizligi

yaşım 14 boyum 1.80 kilom 75

boyum uzun ama biraz daha uzamak istiyorum

daha ne istiyorsun anLayamadım arkadaşım?
    daha yaşın 14 180 boyundasın...bence yazdığın çok saçma
    haLine şükretmen gerekirken daha fazlasını bekLiyorsun koLun ayağın vs..sakat oLsa ne oLucaktı..
    bende 14 yaşındayım boyum 132 ? sen böyLe şikayet edersen Ben napim intiharmı edim?
    doktorlar genetik olduğu için bişi yapamıcakların söylüyorlar..bnde allaha şükrediyorum başka napim?
    180 boyun var..hayatımda hiç uzaşamıcam bir boydan bahsediyorumm...sense daha fazlasını...
    yüzmeye gidiyorum süt içiorum..haftada 1 kez baskee gidiorum umarım bir etkisini göürürüm çünki yaşıtlarımdan oLdukça kısayım..buna rağmen sevgili bulabiliorum ama neyse
    haLine şükret yanii:) ya bnm gbi olsaydın dururmumuz pek yok..ama annem bnm için 250 ytlilk bir kür alıcakmış boy uzatıyormuş sanırım..gerçekten yazık..senin şu an düştüğün duruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasemin_14 -- 22 Kasım 2008; 14:51:08 >

• benim boyum 155 kilom 62 uzamak içn napmam lazım?
    gercekten kendimi cok kötü hissediyorum.
    sürekli dalga geciliyor kısa cüce falan diye.
    uzamam lazım napmayılım.
    barfiks yapabileciğim birşey yok evde nasıl yapıcam?
  • hiç spor yapmam 8. sınıf 1.77 boy
  • yeni 18 ime girdim boy 1.70 daha uzarmıyım yada neler yapmam gerekiyor:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: okancan_gs

SELAM BENİM Bİ ARKADAŞIM VAR 2 AYDIR GÖRÜŞMÜYODUK BOYU 1.69 DU DÜN GÖRDÜM 1.81 BOYU NASIL OLUYOR ANLAMIYORUM YAA 2 AYDA BU KADAR NASIL UZAYABİLİYOR

o arkadasına sorsan bi nasıl uzamıs?
    öğrendikten sonra banada haber versen.
    ben cok kısayım çnkü uzamam lazım.
    arkadasına sorarsan cok mutlu olurum.
  • ya bn 19 yaşındayım boyum 1.52 yüzme veya barfixle en az kaç cm uzarım ya da uzar mıyım??? lütfen yardımcı olun şimdiden teşkler....
  • s.a Mr.Lonely <<< bana yardım edin arkadaslar lütfen yoksa intihar edicem bu boy yüzünden yasım 22 boyum 165 kılo 66 benım boyum nasıL uzar aciL yardım edin abilerim kardeslerim yoksa kafayı sıyırcam Mr.Lonely <<<< özellikle senden bı yardım beklyıyorumm lütfen acil cvp plss <<<
  • asdfghha

galiba senn dediğin programın adı air alert

bende başlamayı düşünüorum tamamen bitirdiğinde 30 cm fark edio
  • genetik bu genetik... ne basketbol oynadım ne özel birşey yaptım... boyum 1.92... babam 1.83 annem 1.76... aile uzun olursa kısa olman zor oluyor.
  • doğru diyosun ama daha küçük yaşlardan beslenmene dikkat edersen genetiğe ihtiyacın kalmaz.(bkz.avrupa'da nerdeyse herkes uzun ama bunlar iyi beslendiklerindendir)
  • BEN 7.10.1993 DOĞUMLUYUM YANİ 16 OLUYORUM BOYUN 176-77 FİTNESS YAPIYORUM HAFTADA 2 GÜN BOYUMU ENGELLERMİ YAWW ?
  • kardeş vücudunu fazla ezmemeye calıs yani mümkün olduğunca ağırlık kaldırma kaldırıyosan bile gücü beline değil koluna ve bacaklarına wer onun haricinde boy engelliceni sanmam
  • benim boy 184 yaşım 15 her gün 1 lt süt içiyorum ve düzenli basketbol oynuyorum sizce boyum daha ne kadar uzar
  • arkadaşlar benim babamın boyu 182 annemin boyu 160 benim boyum 163 yaş 19 hastalığımdan dolayı boyum uzamadı ama şimdi 5,6cm boyumu uzatmak için ne yapmam lazım
  • Arkadaşlar Bnm boyum 1.75, 17 yaşıma Gireli 3 hafta oldu Boyu 1.90 Küsür yapmak İstiyorm Ne önerirsiniz?
  • Düzenli spor yapıyorm.. Beslenmeme Çok dikkat ediyorm Süt peynir vs Şeyleri Günlük tüketiyrm yalnız asitli içeceklerden Bir türlü vazgeçemiyorm..Kola İçiyordum Kolayı yaklaşık 5-6 ay içmedi sonra gazoza başladım..Bırakamıyorm Birtürlü soda İçmeye çalışıyorm şimdii.. Uygulanmış Bir program yokmu ?
  • bnde hiç bilmiom
  • KONUYU AÇAN VATANDAŞ KENDİNE YARDIM İSTEMİŞ TÜM SORUNU OLAN MİLLET KENDİNE yAZMIŞŞŞŞŞŞŞŞ

bENİDE UZATINN BİRAZZZZZ
  • arkadaşlar selam ben 18 yaşındayım adım ecrin melis ben 2 sene ye kadar polislik sınavına giricem fakat boyum 1:61 yani 4 cm ihtiyacım var boyumu nasıl uzatabilirim bana yardımcı olurmusunuzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely

:)

Evet bende basketbolcuydum...

Ayaklarınıza ip bağlayıp potaya yada yüksek bir yerden kendinizi asabilirsiniz...

Ama o bence sağlıklı değil çünkü beyin damarlarınız çatlaya bilir kan basıncından...

En güzel yüksekte bulunan bir demire zıplayıp tutunup kollar salık bir biçimde asılı kalmak...Gerçekten faydalıdır..

Annem 162cm,babam 168cm

ben 183 cm :)

Ama bu işleri ergenlik döneminde yapmak lazım hatta bana göre 10-14 yaş arası maksimum sonuç alına bilecek yaşlar...sonrasındada alırsınız ama pek fazla değil...

ama bunu bi kaç kere yapmaklada olmaz düzenli spor beslenme ve bunun gibi teknikler...

Boyumdaki uzamanın nedenini buldum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.