Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
233.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatixx

1.77 boy uzunmu kısamı sizce?

kalınlıkta önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: g_k_c

ya ben 14 yaşındayım boyum 1.60 fenerbahçede voleybol oynuyorum günde 1 litre süt içiyorum sizce boyum uzar mı tabi arada basketbolda oynuyorum

15 yaşındayım 175 boyundayım nadiren süt içerim kemiklerim yamulmasın diye iyi yüzüyorum baskete başlayıorum şimdi bakalım ne olacak fazlasıda iyi değil ama 180 gibi bi boy iyi olur
  • 165 boyum yaşım 18, doğduğumdan beri her sene sınıfımın en kısa boylusu olmuşumdur çok canımı sıktığı anlar oluyordu ama insan yaşadıkça boş olduğunu anlıyor bu işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: taffijun

165 boyum yaşım 18, doğduğumdan beri her sene sınıfımın en kısa boylusu olmuşumdur çok canımı sıktığı anlar oluyordu ama insan yaşadıkça boş olduğunu anlıyor bu işin

Panpa sen bayaa bi kısa kalmışsın. Annenin yada babanın boyu ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: its miller time

quote:

Orijinalden alıntı: taffijun

165 boyum yaşım 18, doğduğumdan beri her sene sınıfımın en kısa boylusu olmuşumdur çok canımı sıktığı anlar oluyordu ama insan yaşadıkça boş olduğunu anlıyor bu işin

Panpa sen bayaa bi kısa kalmışsın. Annenin yada babanın boyu ne kadar?

babam 170 annem 160. öyle ama yapcak bi şey yok hayat böyle de güzel roberto carlosla göz göze gelebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berk_zorlutuna

quote:

Orijinalden alıntı: emure

yaw yaşım 15 boyum 1.70 de kaldım ya. kg 50 zayıfım ama kiloyu nasılsa alırım önemli olan boy.bide kolum kırıldı ameliyat oldum basket oyna fln demeyin napacam ben bu boyda kalacammı ya geçen yıl baya uzamıştım bu yılda uzadım ama 170 oldu işte abim ve babam 180 in üstünde ama ben 170cm de kaldım

benim de yaşım on beş boyum 1.68
    ancak doktor bana dedi ki "senin boyun 185-190 cm olacak"
    yani o konuda kaygın olmasın

bana sen deve olursun demişti

• Eminönü taraflarında gördüm bi ürün çıkmış böyle silikon gibi ayakkabının altına koyuyorsun 5 cm uzatıyor seni en kötü onlardan alın :)
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır amatör olarak sokakta basketbol oynuyorum bir aralar air alert yapmıştım 7 hafta civarı.Yaşım 13 .. 1997 Haziran'da doğdum.Boyumu tam olarak bilmiyorum ama büyük bir ihtimalle 175-177 arasında.Sizce nasıl iyimi ?Yaşıtlarıma göre uzun sayılıyorum sınıfta yaşıtlarım arasında en uzun benim.
  • allahım ben nerdeyimm
  • bende 97yılıyım basket amatorce oynuyorum 168-170 cıvarı boyum kılom 50 zayıf dıyolar ama ıyımıdır sızce:D
  • Bu ne lan forumun hepsi +190 mı
    sallayanlara ;
    hadi ordan lan
  • Ya ben De boyumu sıkıntı yapmstm konu falan açmstm hatta .. .d boy 176 (en s0n oleydi) yaş 15 . (16'ya girmeme 9 ay var daha). Ogrenmek ıstediğim ıse boyun hizli artısı hangı yaslarda olur. Ben daha oyle hızlı bır artıs yasamadm yani .d bir De 15 yasindan s0nra zıplama falan etkili olur mu 4-5 cm . . ?
  • barfiks çek, basketbol oyna
  • arkaşlar benim boyum 178 babamın boyu 185 annemin 171 basket oynamaya yeni basladım süt içerim hergun ne kadar olurum sizce 95 ekim doğumluyum ? 2 dayım var birinin boyu 172 digerinin 168 falan 190 olmak istiyorum ??
  • iyi akşamlar, ben bu konu için üye oldum yardımcı olursanız sevinirm. kızım kilom 52 boyum 1.58 15 yaşındayım. babam 1.85 annem 1.65 sigara kullandım (biliyorum kötü) ve 3-4 sene içinde 1.65 olma şansım var mı? 1.65 olmam gerekiyor en az. bu mümkün mü?
  • Beyler uyku önemlimi ? 5-6 saat uyuyorum hergün.
  • Gnetiktir.
  • yaşın küçükse spradyn die bi vitamin hapı al ve olmadı balık yağı hapı iç her gün gör bak nasıl uzuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa3027

Ama sanıyorum uzuyacağım 177 oldum

lan 3 senede 5-6 cm anca uzamışım 18 merdiven dayadık cm uzamayız artık
  • Konu hortlasın bakalım başka tavsiye gelcek mi
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.