Şimdi Ara

Boynerde işe başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Maaş ve çalışma saatleri nedir ve orada görevin ne?
  • Tester parfüm çalabiliyor musun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaş çalışma saati falan nasıl hocam
  • Hocam bir şeyi hep merak ettim fakat hiçbir çalışana soramadım, ne zaman Boyner'e alışverişe gitsem, bana yardımcı olan görevli arkadaş etikete sanırım çalışan numarası gibi bir şey yazıyor prim için, buraya kadar her şey tamam, fakat benim anlamadığım bu yazılan şey nasıl okunuyor da prim alıyorlar? örneğin geçen bir tişört alacaktım, kabinden çıktıktan sonra görevliye alacağımı söyledim, etikete numarayı yazıp kasayı gösterdi yani kendisi hallediyor desem o da değil, nasıl oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerseyiElestirenAdam

Soruları alayım

Hangi şube ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Hocam bir şeyi hep merak ettim fakat hiçbir çalışana soramadım, ne zaman Boyner'e alışverişe gitsem, bana yardımcı olan görevli arkadaş etikete sanırım çalışan numarası gibi bir şey yazıyor prim için, buraya kadar her şey tamam, fakat benim anlamadığım bu yazılan şey nasıl okunuyor da prim alıyorlar? örneğin geçen bir tişört alacaktım, kabinden çıktıktan sonra görevliye alacağımı söyledim, etikete numarayı yazıp kasayı gösterdi yani kendisi hallediyor desem o da değil, nasıl oluyor bu?
    Kasada personel numarası kısmı var oraya kendi etiketini yapıştıran çalışanların numarasını giriyoruz o etkiketteki oradan prim birikiyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Maaş ve çalışma saatleri nedir ve orada görevin ne?
    kasiyerim. çalışma saati değişiyor part ım ben haftalık 38 saat
  • quote:

Alıntıları Göster
    38 saat part öyle mi? Birde haftada 6 gün çalışıyorsundur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BA761BEEF

38 saat part öyle mi? Birde haftada 6 gün çalışıyorsundur sanırım.

Alıntıları Göster
    part diyorum kardeş 4 gün çalışıyorum sen ne diyorsun
  • Boynerde ayakkabı konusunda iddiasız bence. Giyim olarak çok yer verilmiş olmasına rağmen zaten faiş fiyatlarından kimse almıyor. Ayakkabıya yönelmeleri daha iyi olur. İlet bunu onlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

part diyorum kardeş 4 gün çalışıyorum sen ne diyorsun

Alıntıları Göster
    keşke bende böyle bir iş bulabilsem. Sen çalışmaya devam et, çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 28 Ağustos 2018; 7:55:31 >
  • Elimde boyner hediye çeki var başka şehirdeki birisi bu çeki seri numarasını felan söylese kullanabilir mi illaki çeki göndermem mi lazım?

• mesela bir arkadaş var çok yardımcı oluyor diyelim ürünü aldıktan sonra yardımcı olan arkadaş başka müşteri ile ilgilenirken başka akbaba gelip primi kendine yazıyor.Veya kimseye sormadan al çık yapınca prim kime gidiyor?Böyle durumların adeleti nedir?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Floda part time 5 gun ve gunde 6 saat calisiyordum toplam 30 saat yapiyor.O zamanlar asgari ucret 1400du part olarak 800 aliyordum.Iyi somuruluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 28 Ağustos 2018; 11:27:19 >
  • Maas kac kurus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

mesela bir arkadaş var çok yardımcı oluyor diyelim ürünü aldıktan sonra yardımcı olan arkadaş başka müşteri ile ilgilenirken başka akbaba gelip primi kendine yazıyor.Veya kimseye sormadan al çık yapınca prim kime gidiyor?Böyle durumların adeleti nedir?
    mesela ürün müşteri alıyor kendi hemen akbaba gibi müsterinin yanına gelip ürününü alıyor kod yapıştırcam dio hiç ilgilenmeden sonra yalandan prim yapmaya çalışıyorlar.. ama kasaya gelen müşteriye soruyoruz sizinle biri ilgilendimi diye hayır derse o yapıştırdığı kodu girmiyorum bilgisayara babayı alıyor prim yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlamed

Elimde boyner hediye çeki var başka şehirdeki birisi bu çeki seri numarasını felan söylese kullanabilir mi illaki çeki göndermem mi lazım?
    çek lazım kod ile olmaz
  • personel indirimi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

personel indirimi var mı?
    var %15
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.