Şimdi Ara

Boynerde 3 Al 2 Öde veya 250/75 600/200 anında indirim(ayrı kapmanyalar) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
8
Favori
19.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Reebok'un farklı bir koşu ayakkabısını kullanıyorum, ayak numaranız neyse onu alın derim.
  • Pazartesi kodu ile 350 liralık alışveriş yaptım 250ye düştü, kışlıklar özelikle küçük hanım için çok uygun oldu bizim için,araya da bir Nike sıkıştırdım tabi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirimle ayakkabi aldim 44.5 giyiyorum normalde ama siparis verirken yanlislikla 44 numara almisim.Kargo gelince farkettim ayakkabi ayagimi sıkıyor.Boyner magazasindan degisim yapilir mi bilgisi olan var mi ?

• Mağazada değiştirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccactuss

Levis jean almayi düşünüyorsanız morhipo indirimlerini takip etmenizi tavsiye ederim.. 2 hafta önce fiyatlar çok iyiydi.

Aldığım ürün resmini ekledim. Normalde 289 tl bu jean. Bu ındirimde bayagi düşmüştü fiyati.

Levis 29990 0453 kodlu 504 model jean.

Boynerde 3 Al 2 Öde veya 250/75 600/200 anında indirim(ayrı kapmanyalar)

Peki sağlam güvenilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunsuz. Boyner in sonuçta. 2015 ten beri alışveriş yaparım asağı attim alışveriş resimleri bu sadece 1 hesabima ait. İade de sıkıntısiz.. bedenine tam emin olamiyorsan ve boyner mağazası yakinindaysa tıkla gel al yapıp magaza teslimatiyla deneyip olmazsa aninda iade edebilirsin. Ben bedenine guvenemedigim alışverişleri o şekilde yapiyorum.

• Morhipodan 100 tlye alinan bir pantolon boyner magazasina gene 100 tl olarak iade edilir.beden degisimi o magazada var ise o 100 tl lik pantolon 180 tl ise 80 fark verip beden degistirirsiniz.lakin urunu boynerin kendi sitesinden alirsaniz fiyat farki olsa dahi beden degistirirken fark odemezsiniz

• İnternet in hayırlı olsun kardeş. Güle güle kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Morhipodan 100 tlye alinan bir pantolon boyner magazasina gene 100 tl olarak iade edilir.beden degisimi o magazada var ise o 100 tl lik pantolon 180 tl ise 80 fark verip beden degistirirsiniz.lakin urunu boynerin kendi sitesinden alirsaniz fiyat farki olsa dahi beden degistirirken fark odemezsiniz

"beden degisimi o magazada var ise o 100 tl lik pantolon 180 tl ise 80 fark verip beden degistirirsiniz"

"lakin urunu boynerin kendi sitesinden alirsaniz fiyat farki olsa dahi beden degistirirken fark odemezsiniz"

Bu dediğinizi anlamadım. İkisi de internetten alım mağazada değişim değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Levis jean almayi düşünüyorsanız morhipo indirimlerini takip etmenizi tavsiye ederim.. 2 hafta önce fiyatlar çok iyiydi.

Aldığım ürün resmini ekledim. Normalde 289 tl bu jean. Bu ındirimde bayagi düşmüştü fiyati.

Peki sağlam güvenilir mi

morhipo yazın google a kendiniz de anlarsınız güvenilirliğini

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

quote:

Peki sağlam güvenilir mi

yani ürünler doğru geliyor mu ? Yoksa morhipo biliyorum tabi ki.Hiç giysi ayakkabı almadım çünkü.Parfüm çok aldım.
    Arkadaşım geçen yıl pantalon ve ayakkabı almıştı pantalon iyi paketlenmemiş ve ayakkabı da kusurlu geldi demişti.

• Morhipodan alınırsa beden degisimi fiyat farki ile olur fark var ise,boynerin kendi sitesinden alinirsa hic problem yok fark odenmez

• Zuma ayakkabıyı bilen vardır 180 liraya el yapımı gayet şekil ayakkabılar satıyorlar %100 deri.31 mayısta siparis vermiştim 180e o zaman 250ye tamamlamaya gerek yok dedim sonra baktım 1 haziranda 75/200 indirim var iptal ettim arayıp sonra 2 tişört 2 zuma ayakkabiyi 130ar liraya aldım aynı hesaptan 2. Alışveriş için 2. Kuponu kabul etmedi arkadaşın hesabindan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 6 Haziran 2017; 22:22:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

quote:

Peki sağlam güvenilir mi

yani ürünler doğru geliyor mu ? Yoksa morhipo biliyorum tabi ki.Hiç giysi ayakkabı almadım çünkü.Parfüm çok aldım.
    Arkadaşım geçen yıl pantalon ve ayakkabı almıştı pantalon iyi paketlenmemiş ve ayakkabı da kusurlu geldi demişti.

tabi onun garantisi yok bana bi kere yırtık takım elbise göndermişti ama çoğunlukla sorunsuz oluyor

• Arkadaşlar kot olarak mavi tavsiye ederim özellikle 2 3 aya kalmadan yeni modeller 1alana 1 bedava oluyor, levis tercih eden kişi sayısı niyeyse fazla ve fiyatıda yükseldi şu sıra.Ama ikisininde abd sitelerine girdim Levisler 60-80$ Mavi modelleri 100-120$ satılıyor. Yani abdnin premium markası mavi değerini bilin 350-400tl abd fiyatı

• Arkadaslar biri bana bu komboyi anlatabilirmi

Gecen sene hopiyi anlattilar 1500 tl lik alisveris yaptim. Tabi 300-500 arasi bisey odemistim toplamda ☺️☺️

• Emreün kullanıcısına yanıt
    İç piyasaya ve dış piyasaya sürülen aynı markalı ürünler her zaman aynı kalitede olmayabiliyor, bu yüzden de fiyat farkları olasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Arkadaslar biri bana bu komboyi anlatabilirmi

Gecen sene hopiyi anlattilar 1500 tl lik alisveris yaptim. Tabi 300-500 arasi bisey odemistim toplamda ☺️☺️

bi kombo yok hocam. kodlar kullanılıyor sadece
  • Kodu nerden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Kodu nerden bulabilirim

Boynerin sitesinde yazıyor.

HAZIRAN

BABA

FESTIVAL15

GÖMLEK

vs.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.