Şimdi Ara

Boynerde 3 Al 2 Öde veya 250/75 600/200 anında indirim(ayrı kapmanyalar) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
8
Favori
19.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mavide 1e1 bedava hic gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Ben her sene alıyorum Bu senede bayanlar başlamış erkekler de 15 güne başlar.1e 1 tam olmuyor genelde 180se çifti 200 falan oluyor.
  • 200 75 le başladılar 250 70 oldu şimdi de 250 50 iyice düştü oran
  • Dalga geçiyor bu boyner. Akşam sepeti hazırlamıştık, indirim düşünce almaktan vazgeçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Dalga geçiyor bu boyner. Akşam sepeti hazırlamıştık, indirim düşünce almaktan vazgeçiyorum.

ilk gün bende öyle byapmıştım ne güzel 200 e 75 kuyllacaktık. aslındsa şöyle de olabilir hocam alacağınız şey diyelim 200 liralık yanına 400 liralık bişi ekleyip sonra o 400 lük şeyi iade edince 600 200 oranı olan %33 den yararlanmış olabiliriz sabnırım
  • Yapılabilir de ben öyle bir yolu tercih etmiyorum. Almayacağımız ürün için bir sürü kişiyi boşa çalıştırıyoruz. Ürün gelir sorun vardır beğenmezsen ayrı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • söylediğim gibi indirim bugün itibariyle 250 ye 50 olarak düzeltildi.

• Hem kod kullanılıp hem hopi kazanılır mı? Şu an 250ye 50 hopi veriyor. Boyner.com.tr.de

• quote:

Orijinalden alıntı: erikh

Hem kod kullanılıp hem hopi kazanılır mı? Şu an 250ye 50 hopi veriyor. Boyner.com.tr.de

merakla bekliyorum
  • erikh E kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sadece 1 i geçerli. Ikinci indirimi girin ilki hemen iptal olur

• Boşuna uğraşmayın. Başlığa bakıp Boyner e gittik, 630 Lira lık alışverişe 5o Lira indirim yapıp postaladılar.
  • Mağazada 250 liraya 50 lira indirim olayı geçerli mi acaba ? ( çok acil öğrenmem gerek.)
    teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar boynerin sitesinde 600/200 kodu var herkese açık lakin sepeti 300 lük yapıyorum en fazla. İzmir içi ortak olacak varsa 300/100 gelir kişi başı.Mesaj atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Dalga geçiyor bu boyner. Akşam sepeti hazırlamıştık, indirim düşünce almaktan vazgeçiyorum.

ilk gün bende öyle byapmıştım ne güzel 200 e 75 kuyllacaktık. aslındsa şöyle de olabilir hocam alacağınız şey diyelim 200 liralık yanına 400 liralık bişi ekleyip sonra o 400 lük şeyi iade edince 600 200 oranı olan %33 den yararlanmış olabiliriz sabnırım

bunu deneyen oldu mu bende böyle yapmak istiyorum iptal edilince indirim geçerli oluyomu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hecek

quote:

quote:

bunu deneyen oldu mu bende böyle yapmak istiyorum iptal edilince indirim geçerli oluyomu?

Bunu deneyen varsa bende yapmak istiyorum deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado12 -- 20 Haziran 2017; 18:17:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hecek

quote:

quote:

denemedim ama muhtemelen öyledir. çünkü kendileri de temin dedemedikleri zaman o oranla iade yapacaklar.

• Ben floda dediğinizi yapmıştım. İndirim oranını iade ettiğiniz ürüne yansıtıyorlar, yani elinizde kalan ürün yine mağaza fiyatı üzerinden sizde kalmış oluyor

Boyner tedarik sürecindeki ürünü nasıl iptal edebilirim? Mobil sitesinde iptal seçeneğini bulamadım

• Müşteri hizmetlerini ara iptal ederler

• Arayıp sordum 250/50 indirim ile 2 ayakkabı aldım, 1 tanesini iptal etsem indirim oranı nasıl olur dedim, 2 ayakkabıya 25 tl olarak pay etmişler. Bu çok iyi oldu ayakkabının birini iade edeceğim! Flo daha önce iade ettiğimin ayakkabıya indirimin tamamını uygulamıştı.

• 600/200 kodu kullandım çok güzel alışveriş oldu , haber veren arkadaşa teşekürler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.