Şimdi Ara

BOYNER İNDİRİM VE SEPETTE EKSTRA ÇEK. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
10.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Ne uygunu be kazık kazık

Ne gibi hocam? Piyasa da daha ucuza gelen varsa o zaman haklısınız da ayakkabı fiyatları uçtu. Aldığım o reebok kendi mağazasında 400 TL. Mevcut şartlara göre gayet uygunlar.

2009 da 72 TL ye Adidas mağazasından Stan Smith almıştım şimdi 450 500 TL ye çıkmış...
  • özür amaçlı yüklenen 4. hediye çekimle verdiğim siparişi 10 gün sonra zorla yollattırdım. ilk 3 siparişimde toplam 10 üründen 2 tanesi elime ulaşmıştı sadece. 4 defa özür çeki yüklediler. gerisini siz düşünün.
  • Çekle çok uygun fiyata denk getirirseniz göndermezler benden söylemesi, bu arada gelecek umuduylada 15-20 gün beklersiniz
    Boynerden kolay kolay bir şey alınmaz.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dubambi -- 20 Ocak 2019; 1:3:49 >
  • Boyner 300 e 100 indirim yapar arada takip etmek lazim ama ürünleri yollar mi onu bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen 300 lira üstüne 50 TL indirim ekstrede kampanyası vardı WORLD karda

Bende bir tane ayakkabı bir tane pantolon ve 300 ü geçsin diye bir tanede 20 liralık 5 li US POLO çorap ekledim

Adamlar bilerek 20 liralık çorabı yollamadılar,tedarik edemitoruz diye ekstreden düşen 50 tl bundan sonra bana tekrar girdi.Yani indirim felan olmadı,

Bende aradım müşteri hizmetlerini bir güzel fırçaladım,sonra beni aradılar geçen özür felan dilediler 50 TL lik kupon vermişler 1 yıllık özür mayetinde

İlk defa boynerden internetten alışveriş yaptım,bu koca şirketin 3 kuruşun peşine düşmesine çok ayar oldum.Bir daha çöp bile almam ben bunlardan

Edit:Diyenler olacak World kampanyasının indirimi ne alaka diye o indirdikleri 50 tl yi boyner karşılıyor,böyle kampanyalarda genelde bu şekilde olur.
    Sonuçta sen onu görünce alışveriş yapıyorsun,yoksa belki hiç almayacağın ürünü alıyorsun.Ama en sevmediğim satıcı böyle cin olmadan adam çarpmaya çalışanlardır.Sorunsuz siteler varken boynerin üstünü çiziniz,hiç uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 20 Ocak 2019; 2:40:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    Boyner 50 tl nin hesabını yapmaz, son ayların klasik tedarik edemiyoruz mevzusu olmuş

• Magazada fiyatlar aynı mi gidip bakan oldu mu?

• 3hafta önce mağazalarda 400tl lik mont hepsiburada da 220tl düşünce kapmistim hemen şimdi boynere baktım 140tl ye düşmüş :)

herifler sezon başı ne kadar kar ediyor düşünün

bizim gibi kazlar olduktan sonra daha çok indirim yaparlar

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Tedarik etmedikleri ürünler için mi tüketici hakem heyetine başvuruyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • disgusting85 D kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar büyük (Adi,Nik,Pum,NB vs) bir spor markasının lojistik proje sorumlusuyum yani çalıştığım lojistik firması bu markanın Türkiyeye dağılımı gümrüğünü itkib tareks testleri millileşmesini formaları ayakkabılar tüm ürünleri milleştirip depolamasını yapıyor. Bu markanın en büyük müşteriside kim dersiniz?

1-BOYNER-MORHİPO
    2-FLO-SİS (ZİYLAN GRUP)
    3-DİĞERLERİ (SNEAKSUP - YALI - BARCIN - KORAY - DALKILIÇ - SAMURAY aklıma gelmeyen birçok sizinde bildiğiniz mağaza ve genel spor mağazaları)

hassasiyet gösterilen özel müşterileri ise (spor kulüpleri)

en çok ürünü toplu satın alıyolar.. bizim 579 olarak gördüğümüz file bez örgü ayakkabıyı adamlar adedini 59 ila 109 tl ye alıyor (verdiğim rakamlara fazla takılmayın)
    üretici zaten bunu 3 ila 12 dolar aralığında üretiyor.. zaten üretici dünyaya pazarladığı için %100 zaman zaman %200 kar ediyor birim fiyatta..

biz en son nihai tüketiciyiz.. adam 1000 tane ürününü 90 liradan 100 liradan satar gene kar eder..
    asıl amaç 579 dan düştü gösterip bize 299 dan sattırabilmektir. asıl patlama denilen satış tavanının beklendiği aslında zaten satıcının %100 hatta %200 kar ettiği indirim dönemidir.. küçük çek kombolarıyla bizde nihai tüketicide geri gerile sokaklarda gezeriz

kimi ürün 2 ye üretilir getiren 3 yapar toptancı 5 satıcı 6 benim önüme 6 ya gelir (gıda,tekstil vs)
    kimi ürün 5 e üretilir getiren stok depo dağıtığım masrafları 39 yapar satıcı 209 yapar benim önüme böyle gelir

bu olay zaten kapitalizmin kuralı.. bu tüm dünyanın düzeni zaten bu olay zinciri kapitalizm..
    bu sadece giyim markaları vs de değil herşeyde böyle.. ne yazıkki hepimiz kapitalizmin bir parçasıyız..

O yüzden sıcak fırsatlardaki insanlara saygım sonsuz çünkü kapitalizme direnen elinden geleni yapan kişiler..
    aslında zaman zaman ölücüler çıkıyor fırsatçılar çıkıyor almamamız gereken ürünleri alarak kapitalizme yine destek veriyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 20 Ocak 2019; 13:6:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Boyner 50 tl nin hesabını yapmaz, son ayların klasik tedarik edemiyoruz mevzusu olmuş
    Tedarik edilemeyen ürün bütün mağazalarda olmaz ve fiyatı 2 katına çıkarılıp satılmaz,stokta yok diye ilan yenilenir ama o ilan hiç yenilenmedi Firma avukatı mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Kodlar geçersiZ
    evet hocam bendede şöyle hata veriyor
    Kaldır
    Sömestr Hediyesi & Sömestr'a son hazırlıklar. Her 350 TL'ye 75 TL indirim koşulu sağlanamadı.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    peki şikayet konusu olarak ne yazdınız tam olarak? ne talep ettiniz? varsa örnek bir başvurunuzu buraya yapıştırabilir misiniz? bende de baya tedarik edilemeyen ürün oldu. eğer olumlu sonuç alınıyorsa ben de başvurmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Sonra benim gibi Bilinçli tüketiciye denk gelirler thh kararı sonrası alışverişim kadar çek verirler ve alışverişimi beleşten yapmış oluyorum :D 6 kez THH başvurdum hepsini kazandım çünkü boyner savunma yapmıyor ve otomatikmen siz galip geliyorsunuz bu savaştan

Alıntıları Göster
    NASIL BAŞVURULUYOR BU KEP ADRESİ ŞART MI YA?YILLIK 35 LİRA ÜCRETİ VARMIŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Ne uygunu be kazık kazık

Ne gibi hocam? Piyasa da daha ucuza gelen varsa o zaman haklısınız da ayakkabı fiyatları uçtu. Aldığım o reebok kendi mağazasında 400 TL. Mevcut şartlara göre gayet uygunlar.

2009 da 72 TL ye Adidas mağazasından Stan Smith almıştım şimdi 450 500 TL ye çıkmış...
    Arkadaşlar ile ofiste hesapladik dolar 2009 dan bu yana %215 artmış hocam gayet doğal bu fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

arkadaşlar büyük (Adi,Nik,Pum,NB vs) bir spor markasının lojistik proje sorumlusuyum yani çalıştığım lojistik firması bu markanın Türkiyeye dağılımı gümrüğünü itkib tareks testleri millileşmesini formaları ayakkabılar tüm ürünleri milleştirip depolamasını yapıyor. Bu markanın en büyük müşteriside kim dersiniz?

1-BOYNER-MORHİPO
    2-FLO-SİS (ZİYLAN GRUP)
    3-DİĞERLERİ (SNEAKSUP - YALI - BARCIN - KORAY - DALKILIÇ - SAMURAY aklıma gelmeyen birçok sizinde bildiğiniz mağaza ve genel spor mağazaları)

hassasiyet gösterilen özel müşterileri ise (spor kulüpleri)

en çok ürünü toplu satın alıyolar.. bizim 579 olarak gördüğümüz file bez örgü ayakkabıyı adamlar adedini 59 ila 109 tl ye alıyor (verdiğim rakamlara fazla takılmayın)
    üretici zaten bunu 3 ila 12 dolar aralığında üretiyor.. zaten üretici dünyaya pazarladığı için %100 zaman zaman %200 kar ediyor birim fiyatta..

biz en son nihai tüketiciyiz.. adam 1000 tane ürününü 90 liradan 100 liradan satar gene kar eder..
    asıl amaç 579 dan düştü gösterip bize 299 dan sattırabilmektir. asıl patlama denilen satış tavanının beklendiği aslında zaten satıcının %100 hatta %200 kar ettiği indirim dönemidir.. küçük çek kombolarıyla bizde nihai tüketicide geri gerile sokaklarda gezeriz

kimi ürün 2 ye üretilir getiren 3 yapar toptancı 5 satıcı 6 benim önüme 6 ya gelir (gıda,tekstil vs)
    kimi ürün 5 e üretilir getiren stok depo dağıtığım masrafları 39 yapar satıcı 209 yapar benim önüme böyle gelir

bu olay zaten kapitalizmin kuralı.. bu tüm dünyanın düzeni zaten bu olay zinciri kapitalizm..
    bu sadece giyim markaları vs de değil herşeyde böyle.. ne yazıkki hepimiz kapitalizmin bir parçasıyız..

O yüzden sıcak fırsatlardaki insanlara saygım sonsuz çünkü kapitalizme direnen elinden geleni yapan kişiler..
    aslında zaman zaman ölücüler çıkıyor fırsatçılar çıkıyor almamamız gereken ürünleri alarak kapitalizme yine destek veriyoruz..
    Hocam gore tex ayakkabıyı 12 dolara üretiyorlarsa bizde kendi markamızı uretelim deli kâr var ozaman 12 dolar 64 TL yapar en ucuz göre tex 350 TL biz yeniyiz diye 250 den versek on numara patlama yapar markalasiriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Hocam gore tex ayakkabıyı 12 dolara üretiyorlarsa bizde kendi markamızı uretelim deli kâr var ozaman 12 dolar 64 TL yapar en ucuz göre tex 350 TL biz yeniyiz diye 250 den versek on numara patlama yapar markalasiriz

Alıntıları Göster
    Hocam baltalarlar dukkani basarlar yıkarlar orayi

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Arkadaşlar ile ofiste hesapladik dolar 2009 dan bu yana %215 artmış hocam gayet doğal bu fiyatlar

Alıntıları Göster
    Fiyat artışı %625 yapıyor hocam sizce normal mi?

• Matias12 M kullanıcısına yanıt
    YDS yapmış zaten

https://www.ydsshop.com/u/11763/yds-hera-monster-gtx?c=140

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.