Şimdi Ara

Boyner Hediye Kartı 300/200 ve 500/750[Mağaza Açılınca Kullanılır] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aslında 500 e 750 iyi gibi duruyo , sabit ürünlü fiyatlar için
  • Yani Boyner size diyor ki çekinizi kullanmak için Korona bitmesini bekleyeceksiniz. Biterse bir zam koyarlar ürünlere o fark kapanır. Güzel pazarlama tekniği valla olmayanı satmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece mağazada geçerli olduğu için bana sıcak gelmiyor.
    ancak alacak arkadaşlar param kart kullanabilir %10 anında iadesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

sadece mağazada geçerli olduğu için bana sıcak gelmiyor.
    ancak alacak arkadaşlar param kart kullanabilir %10 anında iadesi var.
    Ttnet, Vodafone, vs.. zaman zaman mağazada geçerli 150/50, 200/50, 300/75 gibi indirim kodu veriyor. Birleştirince güzel İndirim olur.

Neo ile Param karta 200 TL yükledim, 10 Chippara geldi. Param sanal kart ile Boyner'den 300 lük gift card aldım. 20 iade geldi. Maliyet şimdilik 170 tl. Mağazalar açıldığında indirim kodu yakalarsam güzel olur.

• adamlar resmen olmayan şeyi satıyorlar. Mağzaların ne zaman açılacağının açılınca fiyatların ne olacağının hiçbir garantisi yok. Kaldıki doalr almış başını gitmiş insanların ik kısacakları sektör tabiki giyim. O yüzden eğer ihtiyacınız yoksa bence gereksiz
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    geçmez
  • Ya Magaza açılmazsa...
  • İki adet alınıp cardfinans ile ödenirse 600 TL çek 325 TL ye alınmış olur. O da %45 indirime tekabül eder. Küçük ev aletlerinde kullanılabilir, Kelebek veya diğer mağaza indirimlerine denk getirilirse daha cazip olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emirtarik E kullanıcısına yanıt
    Hocam utu bakiyorum boynerin mağazalarinda nerde elektrikle ev aletleri satılıyorki? Web sitesinde var magazalarda pek denk gelmedim..

• qadir54 Q kullanıcısına yanıt
    AVM lerdeki bazı Boynerlerde küçük ev aletleri bölümleri oluyor. Mağaza metrekaresi büyük olanlarda olması muhtemel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gift cardı gelen varmi benim 6 gün oldu kargoya dahi vermediler

• morhipo sitesinde de bu kart satılıyor. Ordaki açıklama da "• Hediye Kartı tüm Boyner, YKM mağazaları ve boyner.com.tr’de geçerlidir." ibaresi var.
    https://www.morhipo.com/boyner-gift-card-hediye-kart/26994487/detay
  • koc000 kullanıcısına yanıt
    Aynı kart değil. O direk 250Tl değerinde hediye kartı. Boyner sitesinde sattığı kart 300TL değerinde ama 200Tl fiyat ile sattı. Bilgilerinde açıkça "200 TL değerindeki hediye kart, yalnızca Boyner ve YKM mağazalarımızda 300 TL değerinde kullanılabilecektir." olarak belirtilmiş.

Boyner sitesinde satılan normal değerinde hediye kartlarda da "• Hediye Kartı tüm Boyner, YKM mağazaları ve boyner.com.tr’de geçerlidir. " yazıyor zaten. Kısıtlama katsayılı sattığı hediye kartlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Mayıs 2020; 13:36:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.