Şimdi Ara

Boyner Bahar Indirimi ( Outlet Dahil) 750/250-500/150-250/50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
8
Favori
8.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gayet guzel indirimli fiyatlar var ustune bu kuponla alisveris yapinca cok iyi indirimler elde ediliyor. 800 Tl lik alisveris 550ye geldi. 200 tlye Fabrika takim aldim.

https://www.boyner.com.tr/bahar-alisverisinin-tam-zamani-c-3392769/1/?orderOption=Sale

• combo yok değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlerim hemen 300/75 Axess indirimini aradı ama bitmiş ayın 24ünde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi ara böyle bi kampanyayla avantajixi kullandım 2 ay beklettikten sonra kodla alınan ürünlere iade yapılamıyo dedi kombo yaptım sanırken ufak bi indirimle almıştım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel indirim oldu.Bende faydalandım.jack&jones ta yeni sezon gömlek beğenmiştim.139 tl idi.Boyner 95 düşürmüş üstüne bide 250 indirim olunca baya ucuza geldi ürünlerin tamamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GizliÖzne35

Gözlerim hemen 300/75 Axess indirimini aradı ama bitmiş ayın 24ünde
    kampanya 24ünde başladı zaten,bende hemen fissler düdüklü aldım,539 tl idi,150 tl indirim + axess 300/75 ile 314 tlye geldi,süper oldu benim için.axessin son günüydü,iyi denk geldi benim için. foruma yazıcaktım unuttum:(
  • Şu an kullanılabilen indirim kodları neydi? Hatırlatır mısınız

Edit: BAHAR750 miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simonmc -- 26 Nisan 2018; 9:5:26 >
  • Sicak firsatcilik ruhu kalmamis kimse de ya da ben mi cok ölücüyüm yukarda arkadas jj gomlegi 95 lirayken siparis vermis, bana her sey cok pahali geldi bi tek 24 tllik jj deri kemerler uygun geldi siparid verdim onun disindakilar cop

• 150 ye aldıgım ayakkabı 215 tl
  • puan kampanyası olmadan pek işe yaramaz
  • Bu piyasada dolaşan hediye çekleri ile ödeme yapılabiliyor mu acaba online da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Sicak firsatcilik ruhu kalmamis kimse de ya da ben mi cok ölücüyüm yukarda arkadas jj gomlegi 95 lirayken siparis vermis, bana her sey cok pahali geldi bi tek 24 tllik jj deri kemerler uygun geldi siparid verdim onun disindakilar cop
    Sıcak fırsatçılık değil ülke öldü hocam. Her şey iki katı fiyata çıktı. Bir buçuk katına alınca mutlu oluyoruz.

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Valla sonuna kdar haklısınız normalde yarısına aldığımızda kar ettiğimiz ürünler şimdi 1.5 katına alınca kar ediyoruz sanıyoruz vah vahhh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salı günü axess 75 iade ile birleşiyordu 23.30 dan sonra siteyi kapattılar bilerek zaten alan aldı o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Site birkaç dakika sonra yeniden açıldı. Siparişimi 23.30'dan sonra gün bitmeden verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar da kotu degıl, ben guzel fıyatlar yakaladım dıye dusunuyorum.. Yalnız aynı sorttan 2 tane almısım, ıade edecem mecbur :D

Ss ekleyemedım hata verıyor. Quıksılver mayo 50tl, sort 35tl, gstar tısort 30tl, jackjones kazak 20tl, mont 85tl ye geldı ındırımle

• Şu aralar favorim Boyner. 2 tane Calvin Klein basic tişört, 1 Avva tişört, 1 Mavi kot pantolon ve 1 Skechers ayakkabı toplamda 800 tl yapıyordu, pantolon sezonunda olsa 900'e yakındı toplam. 2 adet axess kart ile hepsini 450'ye mâl ettim. Sevindim ettim derken aynılarını amazondan toplayıp bakayım dedim. 3 Calvin Klein tişört, aynı skechers ayakkabı, 1 Avva ikamesi tişört ve 1 Mavi ikamesi pantolonun toplam 100 dolar civarı ettiğini görünce moralim bozuldu. Elin oğlu 100 lirayla alışverişe çıkıp ortalama kalite ürünlerle komple yazlık alışverişi yapabiliyor neredeyse.

• elimde 500 tl'lik bir adet gift card var. 450 tl'ye satıyorum. İlgilenen olursa ilanıma bakabilir.
  • Garanti mobilden işlem yapınca boyner.com.tr'de geçerli 250'ye 50 tl indirim kodu verdi. Ben kullanmıyorum, kullanan olursa diye buraya yazıyorum. işiniz görülsün en azından.

Kod: YNTW7YJNY
  • Ne zamana kadar bu indirim kampanyasi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.