Şimdi Ara

Boyner 50/25 150/50 300/100 hopi paracık (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
16
Favori
25.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beymen 5*15 kampanyasından yararlanabilen var mı? Ürünler kargoya verildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Bende 1 tl ödeme çıktı ve kredi kartı ile ödedim. Siparişiniz alınmıştır diye mail geldi fakat sonra kredi kartı provizyon işlemlerine baktığımda ödediğim 1 liranın iade edilmiş olduğunu gördüm. Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım bakalım ne diyecekler?

Aradınız mı Mh'yi?

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Bende 1 tl ödeme çıktı ve kredi kartı ile ödedim. Siparişiniz alınmıştır diye mail geldi fakat sonra kredi kartı provizyon işlemlerine baktığımda ödediğim 1 liranın iade edilmiş olduğunu gördüm. Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım bakalım ne diyecekler?

Aradınız mı Mh'yi?

Ben aradım sistemleri çok yavaş 10 dakika konuştuk..3 defa kartımdan para çekilmiş,gerekli birime iletti,bakalım iade yapacaklar mı?hopi paracıklarım da çekilmişti onlar iade oldu.
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Evet aradım, siparişte sıkıntı olmadığını göndereceklerini söylediler. Üyeliksiz giriş ile alışveriş yapmam sebebiyle, ürünler "siparişlerim" kısmında görünmüyormuş.
  • Arkadaşlar babama Barbour Mont alacağım.

http://www.boyner.com.tr/urun/barbour-mont-379615-516337822003-0-0.html?FromBasket=1

En uygun kaça alınabilir? Kombo yapabilcek arkadaşlar bana pm'den yada burdan yardımcı olabilir mi acaba?
  • Beymen 5 hopi 15 kati olan kampanyayi yollayacak arkadas varmi

• Hopisi kurulu olan herkese Boyner 50/25 150/50 300/100 hopi kampanyası gönderebilirim. P. M den tel bırakın

• bayağı bir kişi beymen 15 kat değerli 5 paracık sormuş. Bende var arkadaşlar, yalnızca harcama yapacak sepeti hazır olanlara gönderirim. Pm atın..
  • boyner.com uzerinden bir pantalon aldim, ancak beden uymayinca magzaya gidip degisim istedim. Ayni urun yoktu, ben de ayni fiyata baska bir pantalon sectim. Degisim icin islemler baslayinca sistem bana 39 TL'lik pantalon icin 21 TL'lik degisim hakki tanidi. Sistem once iptal sonra degisim yapiyormus, yani iptal ediyorum gibi algilayip verdigi hopi paranin 18 TL'sini geri alamayinca iadeyi eksik yapiyor. Herkes dikkat etsin. İade degil, degisimde de sorun yasatiyor. Degisim tam zarar. Aklinizda bulunsun...

• Hopisi kurulu olan herkese Boyner 50/25 150/50 300/100 hopi kampanyası gönderebilirim. P. M den tel bırakın
    Morhipo 100/25 beymenclub 50 paracık isteyen de pm den tel bıraksın

• 100 paracık boyner isteyenler pm atsınlar,
    sadece alışveriş yapacaklar pm atabilir
  • Ben muhakkak kullanırım ama şöyle olursa böyle olursa demeden şart koşmadan beymen 15 kat değerli 5 paracık gönderecek varsa pm.
  • beymen 15 kat değerli 5 paracık gönderecek varsa pm.
    |
  • arkadaşlar boynerden aldığım bazı siaprişler iptal oldu, boyner kendi iptal etti stok olmadığından. hopi ile almış hopiyi harcamıştım. dolasıyıla hopi 0 kalmıştı şimdi sorum hopi geri paracığı çeker mi? çekerse eksiye mi düşer? yoksa boyner kaynaklı sorun olduğu için çekilmez mi ?
  • Kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Hopi üyesi Beymen Club mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla 100 Paracık kazanılabilir.

Bu kampanya en az 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya yalnızca 2016 ilkbahar/yaz ürünlerinden yapılacak Hopi’li alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan en fazla 1 defa faydalanılabilir.

İsteyen varsa gönderebilirim

• beymen 5 paracık 15 kat değerli kampanyasında sepette Value cannot be null.
    Parameter name: source diye bir hata alıyorum nedenini bilen varmı ?
  • morhipo / 100 tl uzeri / 25 paracik kazan 
    kullanacak olan varsa gönderebilirim 
    (pm atılmıyor bana nedense. bu nedenle isteyen kişinin pmsine telefonumu bırakacam. sms atması yeterli) kampanya gönderdiğim arkadaş kullandığında smsle bilgi verirse sevinirim)

• 50/25 paylaşabilen olursa çok sevinirim.
  • Zombitch kullanıcısına yanıt
    boyner / 50 tl üzerine / 25 hopi gönderebilirim
    (pm atılmıyor bana nedense. bu nedenle isteyen kişinin pmsine telefonumu bırakacam. sms atması yeterli) kampanya gönderdiğim arkadaş kullandığında smsle bilgi verirse sevinirim)

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.