Şimdi Ara

Boyner 50/25 150/50 300/100 hopi paracık (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
817
Cevap
16
Favori
25.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kizil_atli

Beymenclub'da hopi kullanırken "value cannot be null.parameter name source" yazısı çıkıyor. Bu problemle karşılaşıp çözebilen var mı? Boyner kampanyası paylaşmak isteyen var mı PM atarsa numara vereceğim.

Deneme sakın hocam karttan paranı çekiyor bişey alamıyorsun..bu halil_babil geçen de aynısını dedi muhtemelen firma çalışanı..paramızı geri almaya çalışmakla uğraşıyoruz şimdi
  • Beymenclup 2 kere banada sıkıntı yaşattı alışveriş tamamlanmıyor ve karttan para gidiyor fakat 12 saat içinde otomatik kartınıza yatıyor.

Morhipo Sezon Alışverişlerinde 5 Paracık 10 Kat değerli
    Morhipo Tüm Alışverişlerde paracıkların %25 değerli
    Boyner & Ykm 50/25 paracık
    Kampanyalar vardır isteyen pm ile numarasını atarsa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biembo -- 16 Mart 2016; 15:40:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biembo

Beymenclup 2 kere banada sıkıntı yaşattı alışveriş tamamlanmıyor ve karttan para gidiyor fakat 12 saat içinde otomatik kartınıza yatıyor.

Morhipo Sezon Alışverişlerinde 5 Paracık 10 Kat değerli
    Morhipo Tüm Alışverişlerde paracıkların %25 değerli
    Boyner & Ykm 50/25 paracık
    Kampanyalar vardır isteyen pm ile numarasını atarsa yardımcı olurum.

Benim otomatik yatmadı..müşteri hizmetlerini aradım 15 dakka onlarla uğraştım.2 güne görürsünüz hesabınızda dediler bakalım görcez mi
  • ben ilk hatasında uğraştım müşteri hizmetleriyle bankayla falan daha sonraki hatasında hiç dokunmadım kartıma otomatik yansıtmışlar 12 saat içinde.
  • Beymen 5 paracık 15 kat değerli kampanyasi paylasmak isteyen varsa pm lutfen
    hopi 50 25 paylaşmak isteyen pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucemal -- 16 Mart 2016; 17:41:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan ol birader, diğer hopi kampanyalar kısmında da bi kaç kişi de aynı sıkıntı oldu , dediğim gibi yaptılar oldu, ben dede aynısı olmstu, bende boyle yaptım insanlık edeyim dedim bilgi oaylasayım dedim ama güzel bi söz var.. Hosaftan ne anlar diye, aç diğer başlıkta hopi kampanyaları olan konuda oku , aynı sorun vardı insanlar dediğim gibi aldı , senin gibiler yüzüne bilgi paylaşmak istemiyor kimse

• Ya ben bu kampanya dan iki kere yararlandım üçüncü ye kullanıcam ekranda çıkmıyor ya :(( Aradım hopi yi cevap bekliyorum bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_babil

İnsan ol birader, diğer hopi kampanyalar kısmında da bi kaç kişi de aynı sıkıntı oldu , dediğim gibi yaptılar oldu, ben dede aynısı olmstu, bende boyle yaptım insanlık edeyim dedim bilgi oaylasayım dedim ama güzel bi söz var.. Hosaftan ne anlar diye, aç diğer başlıkta hopi kampanyaları olan konuda oku , aynı sorun vardı insanlar dediğim gibi aldı , senin gibiler yüzüne bilgi paylaşmak istemiyor kimse

Senin gibiler yüzünden biz de uğraşıyoruz 2 gündür paramızı geri almak için..sana diğer konuda da dedim paramı çekti napıcaz diye dönüş bile yapmadın..kimsenin beymenclub kampanyasından 50 paracık falan kazandığı yok,gereksiz tavsiylerini kendine sakla insanları mağdur etme.
  • Aç iyice oku ilk uyaran ben oldum para çekiyor diye dikat edin hesapları kontrol edin diye, ve 50 laiklerin olmadığını da yzdm, ayrıca arkadaş cannot value hatası verdiğini soruyor onun çözümünü diyorum 50 yi sormamış 5x15 de sıkıntı boyle çözülüyor,,,tam okumasan anlamadan işlem yapıp başkalarını suçlamyın, biraz mantıklı olun, düz bakmayın, neyse size yazacak baska cvbm yok soran arkadaş alışveriş yptysa yazar zaten

• selam 150 tl Boyner alisverisi yapacagim ancak 150 tl ye 50 tl olayi Nasil oluyor direkt indirim mi yoksa hopi paracık mı veriyor kendi hopi paralarımızı kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150/50 hopi kampanyasını yollayabilecek biri var mıdır

Arkadaş gönderdi, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 16 Mart 2016; 21:14:32 >
  • Morhipo 100/25
    Beymen ilk alışverişe 50 paracık
    Boyner.com.tr 50/25
    Boyner.com.tr 150/50
    Boyner.com.tr 300/100 kampanyaları için hopi kurulu tel numaralarını özelden atınız...

• iade ve hopi yüklenme olayı baya gündem olmuş. ben şahsen kampanya şartlarında yazan şekilde değilde ayrıca indirim kuponu da kullanarak hopi kazanıyorum. birçoğumuz da öyledir. ayrıca hopi şartlarında "iade yada değişimde kazanılan paracık geri alınır" diyor. oransal olarak alıyor genelde geriye. ayrıca stok yok diye iptal etmez genelde boyner kalite kontrolü geçemedi der bana öyle oluyor hep. bir siparişimden 100 hopimin 20 sini gönderemedikleri bir ayakkabı için iptal ederse etsinler canları sağolsun. ayrıca boyner indirim kuponu kullanılmışsa iptal de kuponu oransal olarak da geri yüklüyor. ben yeterince avantajlı yapıyorum alışverişlerimi boynerden. 500 lük sepet yap; 150 tl kupon indirimi, 100 tl hopi paracık, 30 tl avantajix, haftasonuna denk getir %10 (35 tl )axess chip para 185 tl maliyetle 4 çift nike, reebok, hummel, adidas ayakkabıyı nerden bulup alacağım başka türlü.
  • Kuponla aldığınız alışverişlerde avantajix geçerli değil

• aykutali kullanıcısına yanıt
    500/150 kupon indiriminin kaynağı nedir

• beymenclub'a bulaşmayın arkadaşlar. aşağıda konum mevcut:

http://forum.donanimhaber.com/m_115309184/f_//tm.htm#115309184
  • çek satıştan 10 tl karşılığında temin edilebiliyor. genel hesaba ekleyecek olursak 185+10 195 olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutali

çek satıştan 10 tl karşılığında temin edilebiliyor. genel hesaba ekleyecek olursak 185+10 195 olur :)

Boyner kart ile mağazadan alışveriş yapın,fişte yazıyor indirim kodu..ürünü iade edersiniz sonra..satanlar öyle yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutali

iade ve hopi yüklenme olayı baya gündem olmuş. ben şahsen kampanya şartlarında yazan şekilde değilde ayrıca indirim kuponu da kullanarak hopi kazanıyorum. birçoğumuz da öyledir. ayrıca hopi şartlarında "iade yada değişimde kazanılan paracık geri alınır" diyor. oransal olarak alıyor genelde geriye. ayrıca stok yok diye iptal etmez genelde boyner kalite kontrolü geçemedi der bana öyle oluyor hep. bir siparişimden 100 hopimin 20 sini gönderemedikleri bir ayakkabı için iptal ederse etsinler canları sağolsun. ayrıca boyner indirim kuponu kullanılmışsa iptal de kuponu oransal olarak da geri yüklüyor. ben yeterince avantajlı yapıyorum alışverişlerimi boynerden. 500 lük sepet yap; 150 tl kupon indirimi, 100 tl hopi paracık, 30 tl avantajix, haftasonuna denk getir %10 (35 tl )axess chip para 185 tl maliyetle 4 çift nike, reebok, hummel, adidas ayakkabıyı nerden bulup alacağım başka türlü.

artık hopiyle kupon birleşmiyor. hopiyi seçtikten sonra kupon kısmı kayboluyor

• Arkadaşlar acil 300/100 gönderir misiniz.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.