Şimdi Ara

Boyner 50/25 150/50 300/100 hopi paracık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
817
Cevap
16
Favori
25.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hopi uygulamanızı kontrol edin. Size de gelmiş olabilir. Boyner'de uygun fiyatlı ürün bulmak zor ama bulunabilirse özellikle 50/25 çok uygun olur.. Elektronik hariç.. Diğer çeklerle daha birleşme olmuştu..

• sms geldi uygulamayı silmiştim yeni yükledim hiç anlamıyorum bu olayı da nasıl alışveriş yapıyoruz puan nasıl gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

sms geldi uygulamayı silmiştim yeni yükledim hiç anlamıyorum bu olayı da nasıl alışveriş yapıyoruz puan nasıl gelecek
    Geçen ki gibi olursa bi 2000 TL'lik alışveriş daha yaparım. Boyner çeki + 300/100 hopi +avantajix
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

Hopi uygulamanızı kontrol edin. Size de gelmiş olabilir. Boyner'de uygun fiyatlı ürün bulmak zor ama bulunabilirse özellikle 50/25 çok uygun olur.. Elektronik hariç.. Diğer çeklerle daha birleşme olmuştu..

Kişiye özel herhalde. Bende yok boyle bir sey.
  • Önemli olan uygun fiyatlı ürünü bulmak ve almak... Eğer ürün piyasadan % 30 daha fazla fiyatta ise boyner çek + hopi dahi iyi bir alışveriş yapma imkanını ortadan kaldırıyor..
  • O kadar mı alışveriş yapmaya ihtiyacınız var @scopiora
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    2 hattımdan birine gelmiş.. Ancak bir süre sonra gelmeyen hattaki uygulamaya da düşüyor bu kampanya.. Daha önce öyle olmuştu..
  • Closer kullanıcısına yanıt
    Geçen sefer ki kampanyada o kadar alışveriş yapmıştım baya güzel fırsattı. Şimdi olursa gene yaparım ama kişiye özel gibi duruyor :)
  • kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    Şuanda bakmadım ama geçen kampanyada en basit aldığım eşoftman takımı 370 TL idi her yerde aynı fiyattı. 75 TL çek,100 hopi + avantajix ile baya uyguna getirdim yarı fiyatı gibi oldu
  • arkadaşlar bu paracıkları bimeks'de altlimitsiz olarak kullanabiliyor muyuz ?
  • Bu kötü oldu ya birsürü masraf yapacağım yine ve birsürü zaman kaybı olacak.
  • Daha 2 saat once hopiyi kaldirdim telefondan;)

Wifi da yok misafirlikteyim..

Bir sicak firsatcinin dramini izlediniz
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    Hopi olan her yerde bimekste dahil alt limitsiz kullanılabilir. 1 hopi 1 tl...
  • İssiz Adam kullanıcısına yanıt
    2 Şubat'a kadar kampanya..
  • 151 TL lik alışveriş için nasıl kombo yapabiliriz arkadaşlar kupon vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

151 TL lik alışveriş için nasıl kombo yapabiliriz arkadaşlar kupon vs.

Önce hopi hesabı girilip 50/150 kampanyasındaki yararlanilir. Daha sonra Boyner15 koduyla indirim tanımlanır 15.1 tl. Geçen kampanyadaki gibi bunlara müsade ederse 85 liraya gelir 150 liralık alışveriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

Daha 2 saat once hopiyi kaldirdim telefondan;)

Wifi da yok misafirlikteyim..

Bir sicak firsatcinin dramini izlediniz
    benim hopide öyle bir indirim yok malasef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihmetu

quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

151 TL lik alışveriş için nasıl kombo yapabiliriz arkadaşlar kupon vs.

Önce hopi hesabı girilip 50/150 kampanyasındaki yararlanilir. Daha sonra Boyner15 koduyla indirim tanımlanır 15.1 tl. Geçen kampanyadaki gibi bunlara müsade ederse 85 liraya gelir 150 liralık alışveriş

Alıntıları Göster
    teşekkürler, sanırım kişiye özel, uygulamaya bakayım umarım banada tanımlanmıştır.
  • İki telefonumda da yok
  • Beyler uygulamayı açıyorum öyle bir bildirim gelmemiş bu kisiye ozel mi yardim edin 200 liralık alisverisim var 2 aydır bekletiyorum öğrenci adamız 3 kuruşun hesabını yapmaktan ciğerim soldu yardim edin allah icin ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.