Şimdi Ara

Böyle Geçti N11? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
7.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zeytinyağı, blender bi de laptop rami aldım. Zeytinyağı ve blender ılık fırsattı, ram sıcaktı ama genele hitap eden bir şey değildi. Çekler öyle durdu, fiyatlar ya şişirilmiş veya aynıydı. 11.11'lik bir şey kesinlikle yoktu. Black Friday'de inşallah Amazon efsane fiyatlar sunar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %10 indirim için kasmaya gerek yok , server kassın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt Limitsiz dışında hiçbir kuponu kullanmadım, bence en kötü 11.11 idi. Site zaten araştırma yapmaya hiç izin vermedi. Geçen yıllarda sadece 00:00-01:00 arası yoğunluk vardı sonrasında yoktu.
  • Xdrive Altay Oyuncu Koltuğu 349
    Hyperx Cloud 2 Kulaklık 86
    Jbl Go 2 Hoparlör 175

Pes 2019 162
    Marvel Spiderman 234
    Red Dead Redemption 2 289

Nitecore Pilli Şarj Aleti 205
    Philips 8'li Priz 75

Kavurma 30
    Pastırma 30
    Sucuk 30

total 1665 tl boş alışveriş. hepsi keyfim için. alınmasa da olurdu. ps4 oyunlarını son dakika aldım. 700 onlar tutuyo zaten. bir daha uğraşmak istemedim. almışken alayım hepsini.
  • bolca 502 hatası

geçen sene daha yoğundu ama site akıyordu
  • Bu sene bende hiçbir şey almadım. Fiyatlar, bir çok üründe diğer sitelere göre daha pahalıydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alt limistiz olmayanlar için kotu bir süreçti geçen seneye göre berbatti hatta

2 tane alt limitli kupon kullandım diğerleri alt limitsiz

Toplamda cebimden çıkan 600 lira aldığım ürünler toplamı 1550 lira

Yine hiç yoktan iyidir diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi a2 için bekliyordum 11.11 i. Sepeti oluşturmuştum alternatifler vs hazırdı. Son 3 gün kala hepsiburadadan tr garantili olanını aldım. Kafam rahat olsun dedim. Delta garantili n11 de 300 lira daha ucuza vardi. Tr garantili 70 80 lira daha ucuza geliyodu ama satıcılarla uğraşmak istemedim. En meshurunun bile kullanılmış garantiden dönme telefon yolladığı olmuş. Benim şansıma denk gelir uğraş dur gerek yok dedim güvenilir yerden guvenilir garantili aldım kafam rahat. 3 5 kuruş için tüm parayı riske etmek istemedim. 80 e 10 çek kullandım sadece kılıf kirilmaz cam vs aldım.

Benim felsefem ucuz şeyler alırken, mesela 500 tl altı gibi, giderim en ucuzu neredeyse bulurum veya fırsat vs var mı diye araştırırım. Ama pc notebook telefon gibi pahalı ve sorun çıkabilecek ürünleri hep güvenilir yerden alırım. Üçe beşe bakmam. Şans yok çünkü alsam kesin bozuk gelecek tht ile garanti ile uğraş dur. 100 lira için madara olacaz.

• 1 Adet tek kişilik karyola 126
    2 Adet finish h1amax(100) 81
    1 Adet 12 Çatal Takımı
    1 Adet 6m2 halı örtüsü 7
    3 Adet 5kg Burdur Toz şeker 15
    2 Adet altlimitsiz bedeli 2

Toplam......................231 TL Benim açımdan verimli geçti sayılır.
  • bosch go 265/55=210

15 litre boya 347/333=14

Toros sucuk 129/111=18

Sterimar deniz suyu 55/10=45

böyle geçdi n11 sadece bosch go hepsiburada da 240 lira, onun fiyatı 25 tl fazlaydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günlerdir çek topladık ve sonuç : N 🖕🏻🖕🏻

• altlimitsizi olmayan için çöptü
  • 5-6 tane iPhone 6s siparişi almıştım, site sürekli hata verince alamadım. Amazon da 2265₺ ye düşünce iyiki almamış dedim.

Gerçi oradanda alamadım, cephane diye bir satıcı fiyatları trolledi resmen. Fiyatlar birden yükselmeye başladı.

• Taht Oyunları kitap seti aldım. Kuponla baya uyguna geldi. :)

• Tabiki hiçbir şey. Kampanya öncesi siren! bildirimi ile resmen çam devirdiler. İsterse bedava satsalardı umurumda bile değildi.
  • Alt limitsizleri değerlendirdim. Bir de kulaklık aldım en uygun n11 deydi fiyat olarak üstüne bir de kuponla iyi oldu.

• hiç bir şey :) Fiyatların bu kadar arttığı dönemde keyfi alışveriş yapamam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Dostum şaka mı yapıosun? 15 bin lik üründen bahsediosun bana :) geçem sene 9 binlik macbook pro yu 5 bine aldım ben, 2-3 ay kullanıp 6 bine sattım :))) bu sene 1 tane bile 3-4 bin TL altında ürün yoktu uygun olan piyasadan. Amazon canına okudu resmen adamların :)

Alıntıları Göster
    Yani aynı mantıkla niçin zamanında zartcoin almadım da diyebilirim, depresif bi düşünce yöntemi o moruk :) Artık TR şartları bu ve sahiden güvenilir bi laptopa ihtiyacım vardı zaten daha da kötüleşecek bari buradan kurtarayım dedim. ABD fiyatı bile 13.500 şu an.

• İşte böyle bir şey.

Böyle Geçti N11?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 12 Kasım 2018; 0:42:47 >
  • Sabahtan p20 lite aldım. Akşama iptal ettim tehditle. 100 tl daha düşüğüne aldım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.