Şimdi Ara

Böyle Bir Item Gerçekten Var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

quote:

Arkadaşım linkledi bu itemın olma olasılığı nedir?

Böyle Bir Item Gerçekten Var mı?
    ...

senin wow oynadığına inanasım gelmiyor. yada oynuyon da önceden KO geçmişin baya bi derin

...

lafla dememişsin ama baya bişe ima etmişsin. saygılı ol. boş bi başlık açmışsın bari böyle davranma. sen de bu itemin olamayacağını biliyon adın gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 8 Mayıs 2007; 11:22:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

...

senin wow oynadığına inanasım gelmiyor. yada oynuyon da önceden KO geçmişin baya bi derin

...

lafla dememişsin ama baya bişe ima etmişsin. saygılı ol. boş bi başlık açmışsın bari böyle davranma. sen de bu itemin olamayacağını biliyon adın gibi

Bu yoruma bak;

quote:

Orjinalden alıntı: Saphrenia

Böle itemler oyunda tonla var. İtemin drop anında oluşan bi bug sonucu böle uçuk stat lara sahip pekçok iteme rastlayabilirsiniz. Ama bu itemler 1 saat ile 1 gün içinde düzeltiliyor (genelde serverın ilk save'i alınırken düzeliyor ama bazen daha uzun sürebiliyor)

Bliz şimdilik buna bi çare bulamadı çünkü onlarda bu bug'ın nerden kaynaklandığını çözemiyolar. Bliz forumlarında 2-3 mavi post klasik "uğraşıyoruz en kısa zamanda çözücez vs vs" postlarıyla olayı bildiklerini belirtti. Tabi 4-5 aydır çözemediler bunu orasıda ayrı mevzu.

1.12 çıktığından beri var bu itemler. çok sorun çıkartmıyorlar ama arada 400k hp si olan warriorlara, magelere rastlamak özellikle pvp yapanların canını sıkabiliyor. Hatta arada AH de bile satan uyanıklar sağlam paralar götürüyor bu işten.

Tabi o kadar ender düşüyorki bu itemler her serverda ayda 1 bilemedin 2 tane olunca, blizde bugı hemen bulmayınca işi gücü bırakıp bunla uğraşmak yerine çıktıkça fixlemek daha kolaylarına geliyor şimdilik. inşallah düşme oranı artmazda işin cılkı çıkmaz.

Senin yorumuna bak;

quote:

quote:

...

Bak bakalım senden başka senin tarzında yorum yapan var mı? Kendini bilmez densiz ilk önce açılan başlıkta ki kullanıcıya saygılı bir yorum yap, sonra gel burada saygıdan bahset! Öyle bir itemın %100 olmayacağını zaten bilsem buraya koymazdım. Direk link gelince içimde bir kuşku uyandı ve buraya başlık açtım bu kadar basit bir olay! Benim post kasmaya ihtiyacım yok! Zaten yaklaşık 3-4 senedir bu forumun üyesiyim. Senin gibi kişisel problemleri olan adamlar yüzünden bu forumdan soğudum ya! "sen de bu itemin olamayacağını biliyon adın gibi" ilk önce Türkçeyi düzgün bir uslupla kullan, sonra gel benim neyi bilip bilmediğimi tartışalım! Forumun yöneticileri ve eskiden tanıştığım forumdaki arkadaşlarıma saygımdan pekçok seferdir susuyorum ama sen ve senin gibi "muhalefet poster" lar yüzünden artık her foruma girdiğimde sinirlerim laçka oluyor! Tek bildiğiniz eleştri stili aşırı WoW cı ve kendine Knight a laf atmayı görev bilmiş arkadaşlar gibi Knight Online ı öne sürerek hakaretlerde bulunmak! Bu forumda o oyununda bir yeri var ve inan o oyunu oynayan senden ve benden kat ve kat daha akıllı insanlarda mevcut! Tekdüze gitmeyi kendine yol edinmekten vazgeç ve bu forum altında eğer saygı istiyorsan muhalefet olmak yerine ılımlı yaklaşımlarda bulun! Yaşınında pek büyük oldunu zannetmiyorum zaten kullandığın uslup ve icon lara bakılırsa bu açıkca belli oluyor. Onun içinde yaşca senden büyük olanlara ilk başta saygıyı önesürerek yorum yap.

"senin wow oynadığına inanasım gelmiyor." demişsin ya!

1-1,5 senede oyunun kitabını yazmadık ama;

LvL 70 Hunter
    LvL 39 Twink Priest (Hazırlık Aşamasında)
    LvL 29 Twink Warlock
    LvL 19 Twink Rogue

Herkeze kolay gelsin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 8 Mayıs 2007; 13:52:07 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

...

...

Bu yoruma bak;

quote:

Orjinalden alıntı: Saphrenia

Böle itemler oyunda tonla var. İtemin drop anında oluşan bi bug sonucu böle uçuk stat lara sahip pekçok iteme rastlayabilirsiniz. Ama bu itemler 1 saat ile 1 gün içinde düzeltiliyor (genelde serverın ilk save'i alınırken düzeliyor ama bazen daha uzun sürebiliyor)

Bliz şimdilik buna bi çare bulamadı çünkü onlarda bu bug'ın nerden kaynaklandığını çözemiyolar. Bliz forumlarında 2-3 mavi post klasik "uğraşıyoruz en kısa zamanda çözücez vs vs" postlarıyla olayı bildiklerini belirtti. Tabi 4-5 aydır çözemediler bunu orasıda ayrı mevzu.

1.12 çıktığından beri var bu itemler. çok sorun çıkartmıyorlar ama arada 400k hp si olan warriorlara, magelere rastlamak özellikle pvp yapanların canını sıkabiliyor. Hatta arada AH de bile satan uyanıklar sağlam paralar götürüyor bu işten.

Tabi o kadar ender düşüyorki bu itemler her serverda ayda 1 bilemedin 2 tane olunca, blizde bugı hemen bulmayınca işi gücü bırakıp bunla uğraşmak yerine çıktıkça fixlemek daha kolaylarına geliyor şimdilik. inşallah düşme oranı artmazda işin cılkı çıkmaz.

Senin yorumuna bak;

quote:

quote:

...

Bak bakalım senden başka senin tarzında yorum yapan var mı? Kendini bilmez densiz ilk önce açılan başlıkta ki kullanıcıya saygılı bir yorum yap, sonra gel burada saygıdan bahset! Öyle bir itemın %100 olmayacağını zaten bilsem buraya koymazdım. Direk link gelince içimde bir kuşku uyandı ve buraya başlık açtım bu kadar basit bir olay! Benim post kasmaya ihtiyacım yok! Zaten yaklaşık 3-4 senedir bu forumun üyesiyim. Senin gibi kişisel problemleri olan adamlar yüzünden bu forumdan soğudum ya! "sen de bu itemin olamayacağını biliyon adın gibi" ilk önce Türkçeyi düzgün bir uslupla kullan, sonra gel benim neyi bilip bilmediğimi tartışalım! Forumun yöneticileri ve eskiden tanıştığım forumdaki arkadaşlarıma saygımdan pekçok seferdir susuyorum ama sen ve senin gibi "muhalefet poster" lar yüzünden artık her foruma girdiğimde sinirlerim laçka oluyor! Tek bildiğiniz eleştri stili aşırı WoW cı ve kendine Knight a laf atmayı görev bilmiş arkadaşlar gibi Knight Online ı öne sürerek hakaretlerde bulunmak! Bu forumda o oyununda bir yeri var ve inan o oyunu oynayan senden ve benden kat ve kat daha akıllı insanlarda mevcut! Tekdüze gitmeyi kendine yol edinmekten vazgeç ve bu forum altında eğer saygı istiyorsan muhalefet olmak yerine ılımlı yaklaşımlarda bulun! Yaşınında pek büyük oldunu zannetmiyorum zaten kullandığın uslup ve icon lara bakılırsa bu açıkca belli oluyor. Onun içinde yaşca senden büyük olanlara ilk başta saygıyı önesürerek yorum yap.

"senin wow oynadığına inanasım gelmiyor." demişsin ya!

1-1,5 senede oyunun kitabını yazmadık ama;

LvL 70 Hunter
    LvL 39 Twink Priest (Hazırlık Aşamasında)
    LvL 29 Twink Warlock
    LvL 19 Twink Rogue

Herkeze kolay gelsin ...

özür diliyorum arkadaşım bir anlık( veya birden çok anlık) bi sinir. özel meseleler fln canımı sıktı. hakkatende bi tek ben sert çıkmışım. tekrar özür dilerim. kimsenin nefretini üzerimde hissetmek istemem ki bu sanal alemde bile olsa

• bravo bravo hepimiz kardeşiizzzz bu öfkeee ne diyeeeee herkes böle olsa
  • kafama takıldı 29 twink lock bg de pvp yapabiliyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

hehe Yüzüklerin Gerçek Efendisi bu işte

/salute
    /bow
    Harbiden yüzüklerin efendisi

/kneel
    /hail
  • quote:

Orjinalden alıntı: nox4949

Soulfire ile bu 15-20k degil min 40k critic atar. Bunu bi druide veya paladine verin tek başına raid yapar

druid yapar

ben yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blade GTR

kafama takıldı 29 twink lock bg de pvp yapabiliyormu?

hordesa rahat yapar ver allah fear... bu arada totem rogunun nicki ne hangi server artı faction?
  • quote:

özür diliyorum arkadaşım bir anlık( veya birden çok anlık) bi sinir. özel meseleler fln canımı sıktı. hakkatende bi tek ben sert çıkmışım. tekrar özür dilerim. kimsenin nefretini üzerimde hissetmek istemem ki bu sanal alemde bile olsa

Özrün kabul edildi /bow ...

quote:

Orjinalden alıntı: mabi

quote:

Orjinalden alıntı: Blade GTR

kafama takıldı 29 twink lock bg de pvp yapabiliyormu?

hordesa rahat yapar ver allah fear... bu arada totem rogunun nicki ne hangi server artı faction?

Rogue nick; Metal BL de ..

• biraz geç gördüm topici kusura kalmayın ama bu tür itemlar bildiğim kadarıyla oyunda yok. loot link addonlarında oluşan bi bug ve oyun içi bir bug ile linklenebiliyor yani itemın sadece linki var kendisi yok ... bu tür addonlarla elinizde olmayan eşyaları linkleyebiliyorsunuz ve eşyalar linklenirken belirli bir veritabanı kullanılıyor, o veritabanında yapılan oynama sounucu daha piskopat itemlarda oluşabiliyor... %100 crit veren lvl 30 ring görmüştüm mesela :D üstelik üstünde coldblood diye enchant vardı... sahte server kaynaklı olduklarını düşünüyordum
  • IMPOSSİBLE İS NOTHİNG diyorum ve konuya yeni bi boyut kazandırıyorum
  • Bu itemleri Lootlinkteki boş slotları kullanarak yapıyorlar.BL'de bi ara Sulfarasın monkey versiyonu vardı 3-4çeşit sulfaras linki dolaşıyordu ortalıkta
  • Böyle bi yüzüğü bizim MAge e vericen Arcane Exploler la Raid yapar yav Her vuruşunda normal olarak 28k - 29k crit te ise 50k felan
  • http://www.wowitemcreator.com/

şimdi bu yasaklı cıkarsa biye soyluyorum wowitemcreator com oda cıkmazsa pm atın buradan kendi itemlarınızı yapabilirsiniz
  • Bunla tek başıma shaman olarak 100 tane allyin olduğu yeri basardım böyle bir itemim olsaydı.Düşünsenize bi chain lightning hepsi yerde honor tavan yapardı
  • bu itemi prieste verin tek basina mc onyx filan yapar farmlar filan.
    "kamil abi ben mc farmlamaya gidiyorum"
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.