Şimdi Ara

Böyle Bir Item Gerçekten Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım linkledi bu itemın olma olasılığı nedir?

...

• Bir an oyundan soğudum böyle bir itemın olma olasılığını düşünüp . Neyse ki sadece serverda dönen bir geyikmiş ...
  • 0 hatta -1. Anca olsa olsa GM itemi olsun.
  • Böle itemler oyunda tonla var. İtemin drop anında oluşan bi bug sonucu böle uçuk stat lara sahip pekçok iteme rastlayabilirsiniz. Ama bu itemler 1 saat ile 1 gün içinde düzeltiliyor (genelde serverın ilk save'i alınırken düzeliyor ama bazen daha uzun sürebiliyor)

Bliz şimdilik buna bi çare bulamadı çünkü onlarda bu bug'ın nerden kaynaklandığını çözemiyolar. Bliz forumlarında 2-3 mavi post klasik "uğraşıyoruz en kısa zamanda çözücez vs vs" postlarıyla olayı bildiklerini belirtti. Tabi 4-5 aydır çözemediler bunu orasıda ayrı mevzu.

1.12 çıktığından beri var bu itemler. çok sorun çıkartmıyorlar ama arada 400k hp si olan warriorlara, magelere rastlamak özellikle pvp yapanların canını sıkabiliyor. Hatta arada AH de bile satan uyanıklar sağlam paralar götürüyor bu işten.

Tabi o kadar ender düşüyorki bu itemler her serverda ayda 1 bilemedin 2 tane olunca, blizde bugı hemen bulmayınca işi gücü bırakıp bunla uğraşmak yerine çıktıkça fixlemek daha kolaylarına geliyor şimdilik. inşallah düşme oranı artmazda işin cılkı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saphrenia -- 7 Mayıs 2007; 17:27:20 >

• Saphrenia cok güzel acklamıs böyle bir seyin gercekte olmasına zatn inanan bıraksn oyunu..xD
  • İnanma değilde eğer böyle bir item olsa zaten Karazhan a raid gerekmezdi ...
  • Bu tam warlocklar için sta + int + spell dmg daha ne Bunu takan Warlock soul fire ile kaç critic vurur acaba 15k-20k ... varmı arttıran
  • hehe Yüzüklerin Gerçek Efendisi bu işte

/salute
    /bow
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

Arkadaşım linkledi bu itemın olma olasılığı nedir?

...

senin wow oynadığına inanasım gelmiyor. yada oynuyon da önceden KO geçmişin baya bi derin
  • lejyonerx sen Totem paint de yada ps de bunu yaptı sandın herhalde ama yok hakkaten böyle itemlar var.Saphrenia açıklamış işte
  • 27bin spell dmg, 1 günlük bi mage'e versek ... abow katliam yaratır walla :D
  • Soulfire ile bu 15-20k degil min 40k critic atar. Bunu bi druide veya paladine verin tek başına raid yapar
  • yaw yapmayın etmeyin olacak işmi böyle bu resmi koyman bile gereksiz
  • bende kemer görmüştüm oyun içinde linkliyodu millet birbirine ama kimin taktığını duyamadan fixlendi sanırım. gördüğümde +254654 gibi atack power ı olan bir item dı
  • quote:

Orjinalden alıntı: lejyonerx

quote:

Orjinalden alıntı: ToTeM

Arkadaşım linkledi bu itemın olma olasılığı nedir?

...

senin wow oynadığına inanasım gelmiyor. yada oynuyon da önceden KO geçmişin baya bi derin

...

• ucuk stat olani deil de

+0 stamina
    +0 spirit

veren bir item gormustum ilginc bir bug
  • zuhahaha senin item imbaymış
  • Ben bulsam böyle bi item abi kesinlikle linklemem hiç bi yere direk raid yada pvp olayına girerim

bizim serverda da 1 kez görmüştüm buna benzer birşey

455484 str
    212561 agi gibisinden bişeydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tanty

lejyonerx sen Totem paint de yada ps de bunu yaptı sandın herhalde ama yok hakkaten böyle itemlar var.Saphrenia açıklamış işte

böle bi itemin de olmayacağını adı gibi biliyor. eee nie koyuyor o zmn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 8 Mayıs 2007; 11:23:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.