Şimdi Ara

Boya koruma seramik kaplama tavsiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
7
Favori
201.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burakdemirci ve ustad isimli üyeler unkapanı sonax bayisinde seramik yaptırmışlar.Ben de onların tavsiyesiyle gittim.Düzgün bir bayi.Sıfır araca seramik+cam filmi 1200 TL'ye yaptırdım.Yağmur kaydırıcıyı da hediye etti.Siteden bizi söyleyip indirim alabilirsiniz.
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    SERAMİK KAPLAMA KANDIRMACASI

williams marka seramşk kaplama yaptırdım yetkili bayide ve 5 yıl garanti verdiler. Siyah aracımı içme suyu ile yıkadım su lekeleri oluştu ki seramik kaplamadan daha öncede yıkıyordum ve kurulamıyordum böyle birşey oluşmamıştı. İlgili servise gittim bayanın dediği dikkat edeceksiniz kurulamanız lazım kendisine daha öncede yıkadım ancak böyle bir sıkıntı olmadı seramik kaplamadan sonra oldu dedim sadaka gibi bir defaya mahsus gidereceğini belirtti bir daha olursa olmaz dedi. özellikle söyledim sitelerinde dahi asit yağmurundan bile korur şeklinde yazdığını ancak hiç bir sonuç alamadım. Kısacası seramik korumayı benim korumam gerektiğini ifade ettiler. 1100 lira verdim inanın bin pişmanım sizde bu tür yalanlara kanmayın gidin boya koruma yaptrın. Öyle çizilmeyi engeller vb yalan iki laflarından biri kuş pisliğine karşı koruma sağlar zaten kuş pisliği hiçbir araçta 1-2 günden fazla kalmaz araç sahibi kendi bile siler.

• tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    zannedersem 10 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitufekci

zannedersem 10 gün

GALİba çok ince çekiyorlar seramik kaplamayı
  • Bizde yeni astra hb araç aldık , kaplama yaptırmayalım mı şimdi? Uzun yola gidicez kaput koruma mı yaptırsak sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Bizde yeni astra hb araç aldık , kaplama yaptırmayalım mı şimdi? Uzun yola gidicez kaput koruma mı yaptırsak sadece?

Hocam amacın taş sicramasindan sakinmaksa kaput koruma yaptir. Ben seramik kaplama dedikleri mereti yaptirdim hic memnun kalmadim bir suru taş izi var kaputta. Seramik kaplamanın ben o kadar parayı hak ettigine inanmıyorum. Arabayı sifir almanin hevesiyle yaptirdim pişmanım. Cope attim parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitufekci

SERAMİK KAPLAMA KANDIRMACASI

williams marka seramşk kaplama yaptırdım yetkili bayide ve 5 yıl garanti verdiler. Siyah aracımı içme suyu ile yıkadım su lekeleri oluştu ki seramik kaplamadan daha öncede yıkıyordum ve kurulamıyordum böyle birşey oluşmamıştı. İlgili servise gittim bayanın dediği dikkat edeceksiniz kurulamanız lazım kendisine daha öncede yıkadım ancak böyle bir sıkıntı olmadı seramik kaplamadan sonra oldu dedim sadaka gibi bir defaya mahsus gidereceğini belirtti bir daha olursa olmaz dedi. özellikle söyledim sitelerinde dahi asit yağmurundan bile korur şeklinde yazdığını ancak hiç bir sonuç alamadım. Kısacası seramik korumayı benim korumam gerektiğini ifade ettiler. 1100 lira verdim inanın bin pişmanım sizde bu tür yalanlara kanmayın gidin boya koruma yaptrın. Öyle çizilmeyi engeller vb yalan iki laflarından biri kuş pisliğine karşı koruma sağlar zaten kuş pisliği hiçbir araçta 1-2 günden fazla kalmaz araç sahibi kendi bile siler.

bnde kayseri aykanda williams 1100 tl bayıldım senin dediklerinin aynısını dedim hatta suyun kaputa döküldüğü zaman cıva gibi akması lazım falan dedim hiç birşey olamdı arabayı yıkatıp gönderdiler beni o 5 yıllık garantı ne işe yarıyor onuda bilmiorum bunlar ne sürdüler bilmiyorum halen içimde bir şüphe var seramik diye silikonlu cila çekip gönderdiler diye,1100 tl para verdim 3 ayda bir wax sürüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 24 Şubat 2017; 8:43:25 >

• Seramik kaplama dedikleri gibi 5 sene etkili olsa Mercedes BMW gibi üreticiler yapardı. Hatırı sayılır sayıda TV kanallarında boyunu 8 cm uzatıyor diye reklamlar var buna benziyor biraz.

Zaten boya soyulmasına ve güneş etkisine karşı garanti veriyorlar.
  • Seramik kaplama, aracın alaşım ve boyalarında, zaman içinde oluşabilecek zararları engellemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Yüzeye dikkatlice ve kalınca sürülmesi gerekmektedir. Düzgün uygulanırsa eğer beklediğiniz kayganlıgı alırsınız. Zamandan ve malzemeden çalan firmalarda yaşadığınız tecrübeler görülmektedir.
  • selam bende haziran ayında manisa sonaxta seramik kaplama ve kaput koruma filmi yaptırdım..bu kaplamaya verilen 5 yıl garanti ne işe yaramaktadır?? mesela o günden bu yana arabada çizikler oluştu çok hafif isli gibi görünen yerleri var..servisten garanti kapsamında ne tür isteklerde bulunabilirim??
    birde kaput filminde de çok hafifte olsa minik taş izleri bulunmakta kaput filmi gerçekten işe yarıyor ama seramik kaplama var mı yok mu yoğunluk derecesi nedir anlayamıyorum..zamanla su kaydırma özelliği de azaldı...
  • Merhaba 3M Car Care Galata olarak 3M'in İstanbuldaki tek yetkili uygulama merkeziyiz. 20 seneyi aşkın Oto Yıkama ve Kuaför alanında çalışmaktayız. Şuan İstanbul Beyoğlunda Parktürk otoparkının 2. katında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde sadece 3M'in ürünlerini kullanmaktayız ve deneyimli alanında uzman olan takım arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Şuan tüm uygulamalarımızda büyük indirim bulunmakta. (Özellikle Seramik Kaplamada)

Yaptığımız uygulamalar

Seramik Kaplama
    Boya Koruma
    Detaylı İç Temizlik
    Cam Film
    Motor Temizliği
    Araç Kaplama
    Koltuk Koruma
    Kaput Koruma

seramik kaplama nedir
    boya koruma nedir
    detaylı iç temizlik nedir

• 3-4 ay önce dayım aracına seramik kaplama yaptırmıştı, kaplama sonrası 2 yerde taş izi gördük. sanırım sadece kılcal çizikler ve parlak görünmesi için yaptırılıyor bu işlem.
  • @3mcarcaregalata hocam 0 kadjar için seramik kaplama fiyat alabilir miyim? bir de markaların da sanırım birkaç ürünü oluyor bu kapsamda, 3M'in hangi ürününü kullanıyorsunuz?
  • Seramik Kaplama yaparken 3M'in son kalitesi olan 3M HyperShield Seramik Kaplama ürününü kullanıyoruz. Şuan uygulama merkezimizde bir tanıtım adı altında kampanya yapıyoruz 2000 TL değerinde bir fiyatı var ama şuan kampanyamız sayesinde 900 TL bir fiyatı var. Garantisini veriyorum bu fiyata ve bu kaliteye yaptırabileceğiniz tek yeriz. Tüm markalardan fiyat teklifi alıp marka ve kaliteye göre fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Seramik Kaplama Nedir diye soracak olursanız veya hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

• Merhaba Corsa d 5 kapı aracım var gün batımı kırmızısı veya mavi mor Türkiyede (yanar döner) olarak adlandırılan renk ilk kaplama yaptırmak istiyorum her ikisi için fiyat verebilir misiniz ?
  • Aracım yeni alınmasına rağmen üzerinde hare ve kılcal çizikler mevcuttu. SONAX Eskişehir in CC36 seramik uygulamasını yaptırdım. Şu an kaportaya bakınca kendimi net olarak sanki aynaya bakar gibi görebiliyorum. Dolayısı ile hare ve kılcal çizikler yok olmuş. Bakalım ilerleyen zamanda nasıl olacak. Yapan ustanın kalitesi de önemli olup, iyi araştırın ve yaptırın derim.  Boya koruma seramik kaplama tavsiye Boya koruma seramik kaplama tavsiye

• Aracı iç dış detaylı temizlik, kuaför ve seramik kaplamaya vermek istiyorum. Beylidüzünde Maramara Park AVM içinde bulunan CarWax 1200 TL Koçtaş AVM de bulunan Sonax ise 1800 TL fiyat verdi. Sonax ta bir önceki yerdeki aldığım fiyatı söyleyince diğer yerin malzeme ve işçiliğinin iyi olmadığını söyledi kendilerini kullandığı malzemeleri övdü de övdü. Özellikle seramik kaplamada kullanılan malzemenin iyi olmasından vs gibi şeyler. Demem o ki var mıdır bu yerler hakkında fikirleriniz? Ya da Beylikdüzü Avcılar çevresinde tavsiye edebileceğiniz başka bir yer?
  • Meguiars daha iyi deniyor bir de ordan fiyat alın derim
  • ok05 kullanıcısına yanıt
    şuan ki durumu nedir parlaklığı ilk günki gibimi
  • emre154 E kullanıcısına yanıt
    Parlaklık iyi görünüyor. Seramik yapıldığı zaman su araç üzerinde damlalar şeklinde dururdu ve hemen araçdan akar giderdi. Şu an damlalar halinde durma olayı yok. Belki hafanın 0 dereceye yakın olmasının etkisi de olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.