Şimdi Ara

Boya koruma seramik kaplama tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
161
Cevap
7
Favori
201.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onrblg

Hangi cam filmi daha kalitelidir diye acikcasi yorumda bulanamayacagim bu konuda cok bilgim yok kusura bakmayin.Ama sunu anladim en kalitesiz cam filmi olsun iscilik cok onemli.Sonax in bildigim kadar kendine ait cam filmi var.Internet sitesinde fiyat bilgisi var sonax in. Ben yeni arac aldigimda cam filmi hediye ediyoruz dediler bende tamam dedim.Bu sekilde kotu iscilik cikaracaklarini hic tahmin etmezdim.Ornegin arka cama yapilan filmin duzelmezse eger sokulup tekrardan yapilacak tabi bu durumda korkutuyor beni acaba arka cam sisteme zarar verirler mi diye de korkuyorum.Buyuk bir kismini bugun duzelttim gidip servise arka birkacini sokturup tekrar yaptirdim.Isin ozeti yaptirmayin( tabi isini iyi yapan yerler vardir) yetkili servise 200-300 cebinizden ciksin kafaniz rahat olsun.
    SERAMİK KAPLAMA yaptırdıktan sonra nasıl yıkamalıyız

• quote:

Hocam serviste kesinlikle yaptirmayin.Serviste yapilan bu hizmetler baska birisinin servis ile anlasip bu isi servisin ismini kullanarak yapmasidir.Ben yaptirdim ornegin cam filmi, resmen rezil etmisler.Bugun gittim hatali olan yerleri duzeltmeye.Kesinlikle.ziebart sonax yada bu tarz yerlere yonelin.Hayirlisi olsun ayrica.

hocam sonaxta 2 kova metodoyla yıkarlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Hocam serviste kesinlikle yaptirmayin.Serviste yapilan bu hizmetler baska birisinin servis ile anlasip bu isi servisin ismini kullanarak yapmasidir.Ben yaptirdim ornegin cam filmi, resmen rezil etmisler.Bugun gittim hatali olan yerleri duzeltmeye.Kesinlikle.ziebart sonax yada bu tarz yerlere yonelin.Hayirlisi olsun ayrica.

hocam sonaxta 2 kova metodoyla yıkarlar mı

Alıntıları Göster
    SERAMİK KAPLAMA KANDIRMACASI

williams marka seramşk kaplama yaptırdım yetkili bayide ve 5 yıl garanti verdiler. Siyah aracımı içme suyu ile yıkadım su lekeleri oluştu ki seramik kaplamadan daha öncede yıkıyordum ve kurulamıyordum böyle birşey oluşmamıştı. İlgili servise gittim bayanın dediği dikkat edeceksiniz kurulamanız lazım kendisine daha öncede yıkadım ancak böyle bir sıkıntı olmadı seramik kaplamadan sonra oldu dedim sadaka gibi bir defaya mahsus gidereceğini belirtti bir daha olursa olmaz dedi. özellikle söyledim sitelerinde dahi asit yağmurundan bile korur şeklinde yazdığını ancak hiç bir sonuç alamadım. Kısacası seramik korumayı benim korumam gerektiğini ifade ettiler. 1100 lira verdim inanın bin pişmanım sizde bu tür yalanlara kanmayın gidin boya koruma yaptrın. Öyle çizilmeyi engeller vb yalan iki laflarından biri kuş pisliğine karşı koruma sağlar zaten kuş pisliği hiçbir araçta 1-2 günden fazla kalmaz araç sahibi kendi bile siler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alitufekci

SERAMİK KAPLAMA KANDIRMACASI

williams marka seramşk kaplama yaptırdım yetkili bayide ve 5 yıl garanti verdiler. Siyah aracımı içme suyu ile yıkadım su lekeleri oluştu ki seramik kaplamadan daha öncede yıkıyordum ve kurulamıyordum böyle birşey oluşmamıştı. İlgili servise gittim bayanın dediği dikkat edeceksiniz kurulamanız lazım kendisine daha öncede yıkadım ancak böyle bir sıkıntı olmadı seramik kaplamadan sonra oldu dedim sadaka gibi bir defaya mahsus gidereceğini belirtti bir daha olursa olmaz dedi. özellikle söyledim sitelerinde dahi asit yağmurundan bile korur şeklinde yazdığını ancak hiç bir sonuç alamadım. Kısacası seramik korumayı benim korumam gerektiğini ifade ettiler. 1100 lira verdim inanın bin pişmanım sizde bu tür yalanlara kanmayın gidin boya koruma yaptrın. Öyle çizilmeyi engeller vb yalan iki laflarından biri kuş pisliğine karşı koruma sağlar zaten kuş pisliği hiçbir araçta 1-2 günden fazla kalmaz araç sahibi kendi bile siler.

kaç gün sonra yıkadınız aracınızı?

• İzmir autoking seramik kaplama yaptırdım 1609tl ye. Arabam siyah. Boyada çizikler hareler vardı. Yarın teslim alıcam sonucu yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersanisler

merhaba,

Şu anda piyasadaki en güçlü ve güvenilir seramik kaplama ürünü Sonax'dır.Sonax Vizyon Unkapanı uygulama merkezimizde 36 ay garantili olarak seramik kaplama hizmeti vermekteyiz.İşlem sonrasında aracınıza 3 yıl boyunca 12 ayda bir ücretsiz bakım ve yenileme işlemi yapıyoruz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için (212) 621 29 59
     Boya koruma seramik kaplama tavsiye

Fiyat nedir sıfır araç için

• ersanisler E kullanıcısına yanıt
    Merhaba uygulama neleri kapsıyor ?

Sıfır araca bayii ,koltuk ,motor ve boya koruma yaptıysa sadece seramik işlemi ücreti nedir ?

Yeni araç aldım da anlaşırsak uygulama yaptırırız , buraya öncesi sonrası fotolarını atarız.

Ben fiyattan , siz gizli reklamdan kazanırsınız .

Ne de olsa DH liyiz
  • 200 liraya yapanda var... Kampanya sitelerinede.. Onlar ne iş?
  • Hocam ben de aracımı bugün yıllık bakım için servise verdim. Kayıt yaparken seramik kaplamadan bahsetti görevli 1100 tl dedi kampanya var 800 Tl'ye yaparız dedi, araç içi detaylı temizlik, koltuk koruma ve motor koruma da bu fiyatın içinde dedi. Tabi ben düşüneyim dedim, başladım araştırmaya bu konuyu buldum, Şahsi düşüncem serviste bu işi baştan savma yapacaklarını düşünüyorum. Siz bu seramik kaplamayı kaça yapıyorsunuz, fiyat uygun gelirse size yaptırmak isterim.
    Hocam , tekrar teşekkürler .Güneşi görüp daha güzel fotoğraflar eklemeyi düşünüyordum ama sizde çok güzel fotoğraflamışsınız 👍
  • Bursa'da yeni megan aldım servis seramik kaplama önerdi. 1150 TL istiyorlar ve 5 sene garanti veriyorlar. Bana çok mantıklı gelmedi işin açıkçası. Bursa Renault serviste bu işlemi yaptıran var mı? Bir de aranızda ben 3 yıl önce yaptırdım hala arabamı koruyor diyebilecek var mı? Önemli olan uzun vadede gerçekten kalıcı mı bu işlem?
    Merhaba,

Aracı 12 gün önce aldım ancak sadece bugün kullandım. Açık otoparkta yattı. Fiyat 0 araca verdiğiniz fiyat oluyor bu durumda da değil mi? Bir de Pazar gümü açık mısınız?
  • Edit: aracıma autokingte haziran ayında 1500tlye seramik kaplama yaptırdım. 5 Ay geçti ve sonuç olarak kendimi enayi gibi hissediyorum. Seramik kaplama bence hikaye çizik her türlü oluyor aracı sıfır aldım diye heveslendim ama keşke yaptırmasaydım. açıkçası soran olursa tavsiye etmiyorum. Güzel bir şekilde aracımı kendim yıkıyorum fırça sürmüyorum nötr bir şampuan artı sünger. ilerde boyadan memnun kalmazsam bir pasta cila attırırım işimi görür. zaten büyük bir çizik olursa boyatmak gerek. Boşu boşuna para tuzağına düşmeyin bence. Ayrıca koltuk koruma motor koruma şu bu hikaye koltuğa su dökülse izi kalıyor motor toza girdimi daha fazla toz tutar oldu. Yazdıklarım tamamen şahsi fikrimdir yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 28 Kasım 2016; 11:14:10 >
  • 1000 liraya seramik yapiliyor
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    ben 2500 tl ye seramık kaplama + kaput fılmi ve cam fılmi yaptırdım ıyı kazık yemışiz desene bırde ındırımlı fıyatdı 3000 + kdv den ındıler :D
  • merhaba keşke mesajınızı daha önce okusaydım dün bende altur otomotivden seat leon araç alırken söylediler seramik kaplama yapmak istermisiniz diye sıfır araç almış olmanın vermiş olduğu gazla 1800 tl yaptırdım ama mesajınızı okusaydım yaptırmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

ben 2500 tl ye seramık kaplama + kaput fılmi ve cam fılmi yaptırdım ıyı kazık yemışiz desene bırde ındırımlı fıyatdı 3000 + kdv den ındıler :D

flim cizilmeyen amerikan ise güzel ama yok adi cam filmi ise gercekten kazık
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    williams seramık kaplama llumar cam filmi ama koskoca bayı fimin serısını bılmıyor 5 yıl garantı dedıklerıne gore sıtesınden baktım tek AT serısıne 5 yıl garantı verıyor motor kaput fılmı onu sormadım bile
  • eee metal yığınının görevini unutmamak gerekiyor. kendiniz yıkayarak aracın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. bu tür kozmetik bakımlara verilecek paraylada yakıt alır veya aracın yürüyen çalışan aksamına zamanında bakım yaparım daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

williams seramık kaplama llumar cam filmi ama koskoca bayı fimin serısını bılmıyor 5 yıl garantı dedıklerıne gore sıtesınden baktım tek AT serısıne 5 yıl garantı verıyor motor kaput fılmı onu sormadım bile

100 liraya oto brandası alsan seramikten iyidir her 6 ayda bir branda alsan o kadar temiz tuttarki aracını sıfır gibi durur.

bak seramik kaplama dedikleri şey boya koruması var. geri kalan plastikler farlar koltuklar iç kısım güneşte haşlanıyor sararıyor.

benim arkadaşımın aracı 1999 model fabrika cıkışlı hiçbir cila boya atılmadı araç oto brandası ile 10 yıl kullandı araç galerici aracı gibi gören inanamıyor 1 parcası değişmedi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.