Şimdi Ara

### BOWLARLA İLGİLİ SORULAR ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben full int bi bow açtım. Ancak herkes full str okçu daha sağlam olur diyor ne düşünüyorsunuz ???

• Benimde aege serverında 34 lvl full int bow vardı fakat hiç güzel değildi.Önüme gelen benden 3-4 lvl düşük kişilere yeniliodumFull str bow bi char açmadığınm için bişey söyliyemicem fakat full int bow bana göre kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güçlü

Benimde aege serverında 34 lvl full int bow vardı fakat hiç güzel değildi.Önüme gelen benden 3-4 lvl düşük kişilere yeniliodumFull str bow bi char açmadığınm için bişey söyliyemicem fakat full int bow bana göre kötü
    Bence en güzel ve güçlü vuran char spear bow cold-light kastım cold donduruyo ama yanıma gelirlerse iyi vuruyolar !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: _-MyTh-_

Bence en güzel ve güçlü vuran char spear bow cold-light kastım cold donduruyo ama yanıma gelirlerse iyi vuruyolar !!!

Alıntıları Göster
    full str okcunun sağlamlığı hp sinin çok olmasından kaynaklanıo.full str char accam diosan daha zor lvl atlarsın ama pvp de daha ii olursun,full int de ise daha kolay lvl atlarsın fakat pvp de ya da moblarda daha kolay yatarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: blackpaw

full str okcunun sağlamlığı hp sinin çok olmasından kaynaklanıo.full str char accam diosan daha zor lvl atlarsın ama pvp de daha ii olursun,full int de ise daha kolay lvl atlarsın fakat pvp de ya da moblarda daha kolay yatarsın

Alıntıları Göster
    walla full int okçunu hemen sil bence çabuk kasarsın ama ben full int kendi lvl imde okçuyu 2 vuruşta indiriyom buz işe yaramıyo walla

• quote:

Orijinalden alıntı: QuestionMark

walla full int okçunu hemen sil bence çabuk kasarsın ama ben full int kendi lvl imde okçuyu 2 vuruşta indiriyom buz işe yaramıyo walla

Alıntıları Göster
    okçu olucasan bana göre str weya hybird olacaksın full int okçu ben zaten piyasada göemedim çünkü kullanışlı deil ya hybird int yada full str okçu lar için enii si bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: _H@DES_

okçu olucasan bana göre str weya hybird olacaksın full int okçu ben zaten piyasada göemedim çünkü kullanışlı deil ya hybird int yada full str okçu lar için enii si bence

Alıntıları Göster
    full int okçuların bence charlarını silmelerine gerek yoktur ellerine alacaklar spearı belki 1-2 spear combosu oda kaç sp yicekki zaten , genelde 2 nukeyi açıp onla iş yapacaklar ama o kadarda üzülmelerine gerek yok çünkü o levele kadar okçuyla gelmek çok daha kolay bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: last_janissary

full int okçuların bence charlarını silmelerine gerek yoktur ellerine alacaklar spearı belki 1-2 spear combosu oda kaç sp yicekki zaten , genelde 2 nukeyi açıp onla iş yapacaklar ama o kadarda üzülmelerine gerek yok çünkü o levele kadar okçuyla gelmek çok daha kolay bence..

Alıntıları Göster
    öyle demeyin full int okçu her takıma lazım arkadaşlar. silkroad kişisel oyun değil takım oyunudur. 10 kişilik iyi bir takımda 3 tane full str, 4 tane nuker, 2 tane full str bowcu ve bir tane de full int bowcu bulunursa yenilmez gibi birşey olurlar.

full int bowcular force skillerini açtıkları için 70 lvl e geldiklerinde kendi levelindeki kişileri res leyebilirler ki bu takım için büyük avantaj. ayrıca harmony terapi sayesinde çok rahat takım halinde thieflik yapılabilir. çok avantajı var bence onun da.

ama illa da zayıf kalıyorum diyorsa tavsiye de verebilirim.

bir skill geri alma ile o okçuyu nukere çevirebilirsin. ne de olsa full int. alırsın eline bir sword, nukeleri açar nuker olursun ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: bordoyurek

öyle demeyin full int okçu her takıma lazım arkadaşlar. silkroad kişisel oyun değil takım oyunudur. 10 kişilik iyi bir takımda 3 tane full str, 4 tane nuker, 2 tane full str bowcu ve bir tane de full int bowcu bulunursa yenilmez gibi birşey olurlar.

full int bowcular force skillerini açtıkları için 70 lvl e geldiklerinde kendi levelindeki kişileri res leyebilirler ki bu takım için büyük avantaj. ayrıca harmony terapi sayesinde çok rahat takım halinde thieflik yapılabilir. çok avantajı var bence onun da.

ama illa da zayıf kalıyorum diyorsa tavsiye de verebilirim.

bir skill geri alma ile o okçuyu nukere çevirebilirsin. ne de olsa full int. alırsın eline bir sword, nukeleri açar nuker olursun ;)

Alıntıları Göster
    Bence de skill reslemem lazım ama okçuyu çok sevdim iyi vuruyor ama işte yanıma gelince fazla bişi yapamıyorum ama çok kolay kasılan bir char !!! Full int ile ilerleyip sıfırlıya sıfırlaya yeni karakter yaratmak lazım mesela 50 olunca spear ayda sword a geçmek gerekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: _-MyTh-_

Bence de skill reslemem lazım ama okçuyu çok sevdim iyi vuruyor ama işte yanıma gelince fazla bişi yapamıyorum ama çok kolay kasılan bir char !!! Full int ile ilerleyip sıfırlıya sıfırlaya yeni karakter yaratmak lazım mesela 50 olunca spear ayda sword a geçmek gerekebilir

Alıntıları Göster
    spear olursan ne değişecek ki? yine yanına gelince yatırırlar. sword da en azından savunma için kalkanın var ;)

• quote:

spear olursan ne değişecek ki? yine yanına gelince yatırırlar. sword da en azından savunma için kalkanın var ;)

Alıntıları Göster
    O zaman 2 nuke açmak lazım çünkü adam yatmazsa yandık demektir tek nuke olursa kötü 2 olursa kesin yatar heralde.(dimi)
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: superlaz

bence en iisi hem spear hem de sword al pvpde swor mob heserken spaer ole yapıcam bende kasmak için full int bow açtım ama bow da ii olusa spear kadar ii nuke caka biliyo ille bow olucam dersen +3 +4 bow için para biriktir ben 4 tane +3 aldım ilerisi için cok işe yaradılar hem bow da % 350 skili var super bişii

• quote:

Orijinalden alıntı: ___CRAZY___

quote:

Orjinalden alıntı: superlaz

bence en iisi hem spear hem de sword al pvpde swor mob heserken spaer ole yapıcam bende kasmak için full int bow açtım ama bow da ii olusa spear kadar ii nuke caka biliyo ille bow olucam dersen +3 +4 bow için para biriktir ben 4 tane +3 aldım ilerisi için cok işe yaradılar hem bow da % 350 skili var super bişii

Alıntıları Göster
    peki sizce nukeleri açtktan sora spear mı glaviemi sword mu balde mi yoksa bow mu devam etliyim ben full INTCIYIM

• quote:

Orijinalden alıntı: SeVaX

peki sizce nukeleri açtktan sora spear mı glaviemi sword mu balde mi yoksa bow mu devam etliyim ben full INTCIYIM

Alıntıları Göster
    ben sword tavsiye ederim. ama yaratık keserken spear, pvp yaparken sword kullanma şansın varsa öyle de olabilir.
  • quote:

ben sword tavsiye ederim. ama yaratık keserken spear, pvp yaparken sword kullanma şansın varsa öyle de olabilir.

Alıntıları Göster
    Valla ben sword a geçiyim o zaman 35-40 level da çift nuke açar giderim artık naapıyım
  • millet benim okçu full int fire 20 lwl ken 4 yıldız thief taşıdım 21 kende ve siz hala ezik diosunuz bakın ss lere
    http://img427.imageshack.us/my.php?image=sro2006082212205089us1.jpg
    tamam burda ezik olabilirim ama burda hayır
    http://img69.imageshack.us/my.php?image=sro2006082516500434zd2.jpg
    düşüncelerinizi tekrar yazın bu lwl yede 3 günde geldim (günde 5 saat)

düşüncelerinizi umarım değişmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: camciamca

millet benim okçu full int fire 20 lwl ken 4 yıldız thief taşıdım 21 kende ve siz hala ezik diosunuz bakın ss lere

quote:

Orjinalden alıntı: camciamca

millet benim okçu full int fire 20 lwl ken 4 yıldız thief taşıdım 21 kende ve siz hala ezik diosunuz bakın ss lere

+1 ayrıca pvp de o kadar da kötü deil kendi lvlimden 1-2 lvl yüksek int bladerleri yatırabiliom.genellikle bladerler ile kapıştım bi kere glave ile kapıştım o da full str idi 3-1 yenilmiştim 1 lvl fark da wardı tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: blackpaw

quote:

Orjinalden alıntı: camciamca

+1 ayrıca pvp de o kadar da kötü deil kendi lvlimden 1-2 lvl yüksek int bladerleri yatırabiliom.genellikle bladerler ile kapıştım bi kere glave ile kapıştım o da full str idi 3-1 yenilmiştim 1 lvl fark da wardı tabi..

Alıntıları Göster
    hımmmm bak şimdi cesaretlendim de 20 lwl da 4 yıldız nasıl oldu yaw :D

• FULL STR ICE BOW AÇTIM LWL 18 22LWL NUKERİ YİYO 20 LWL BLADEYİ PARCALIYO MANYAK OLDU
  • quote:

Orijinalden alıntı: )Dragon_Burn(

FULL STR ICE BOW AÇTIM LWL 18 22LWL NUKERİ YİYO 20 LWL BLADEYİ PARCALIYO MANYAK OLDU
    quote:

Orjinalden alıntı: )Dragon_Burn(

FULL STR ICE BOW AÇTIM LWL 18 22LWL NUKERİ YİYO 20 LWL BLADEYİ PARCALIYO MANYAK OLDU

merak ettim nası lwl22 nukerı yiyo nukeler en son 30 daaçılmıyomuydu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.