Şimdi Ara

### BOWLARLA İLGİLİ SORULAR ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENCE NE OKCUSU NE SWORDCUSU NEDE SPERCESİ İNT Bİ MOKA YARAMAZ BEN LVL 52+ ADAMIMI BIRAKDIM FULL İNT AMA 48 LVL STR ADAMI BİLE YEMEK HEM FAZLA HEP HEMDE BAYA ŞANS GEREKTİRİYO BEN SWORD KALKAN KASDIM 1 AYDA 52 LVL OLDUM EVET ÇOOK HIZLI KASILIYO AMA OYUNDAN ZEVK ALAMAZSINIZ MESELA LVL 42 E KADAR İNT HERZAMAN İYİ GÖRÜNÜR AMA 42 DEN SORA İŞLER DEĞİŞİR VE STR ADAMLA KAPIŞIRKEN ARKANIZ ÇEKER BİRAZ BEN SİKİLLERİMİ Ç.OOK MUMTAZAM VE DÜZENLİ AÇMIŞDIM LVL 50 OLDUMMU SP İHTİYACIM OLMADAN GÖKDEN BUZ YAĞDIRMA HEPSİNİ RAHAT AÇDIM AMA HİÇ Bİ FAYDASINI GÖRMEDİM STR ADAMI KESEMİYOSUN HELE KARŞINDAKİ Bİ BLADE KALKAN STR İSE SEN HİÇ ATAK BİLE YAPMA DİREK YAT ÇÜNKÜ SENİN Bİ NULKEN ADAMIN ORTALAMA 2000 HPSİNİ GÖTÜRECEK ( LVL 50 İÇİN KONUŞUYOM ) AMA BİR BLOCK SENİN YATTIĞIN ANLAMINA GELİYO ONUN İÇİN 1 AYA FULL İNT KASACAĞINIZA 2 AYA FULL STR KASIN İLERDE KAFANIZ RAHAT OLSUN

NOT BİDE HERKES BİLİYO SRODAKİ LAGI STR ADAM LAGDA KALSA BİLE KOLAY KOLAY YATMIYO ŞUAN FULL STR ADAM KASIYOM 30 LVL OLDUM 35 LVL İNTCİ ADAMI RAHAT KESİYOMM YİNEDE BU ZEVK OLAYI HERKES İSTEDİĞİ GİBİ GİDER AMA İNT YE VERECEĞİNİZ 1 SAATE BİLE YAZIK

SAYGILAR

• NUKER DERKEN FULL İNT
  • quote:

Orjinalden alıntı: )Dragon_Burn(

NUKER DERKEN FULL İNT

tamam kızma ama lütfen full int nuker adamla full int giden ve weapon skillini kullanan başkalarını karıştırma çünkü nuke en fazla vuran skill..

bence bi nuker sword kullanmalı çünkü hernekadar spear fazla vursada defansı hiç yok
  • full str cold bow nukerlerin en korktugu adam uzaktan hamle yapar nuker dondunmu iş biter az canlı nukerin hep aktif olması gereklidir %350 lik skiller bi abanır iş biter
  • quote:

Orjinalden alıntı: camciamca

millet benim okçu full int fire 20 lwl ken 4 yıldız thief taşıdım 21 kende ve siz hala ezik diosunuz bakın ss lere
    http://img427.imageshack.us/my.php?image=sro2006082212205089us1.jpg
    tamam burda ezik olabilirim ama burda hayır
    http://img69.imageshack.us/my.php?image=sro2006082516500434zd2.jpg
    düşüncelerinizi tekrar yazın bu lwl yede 3 günde geldim (günde 5 saat)

düşüncelerinizi umarım değişmiştir

blade karakterden daralıp full int okçu açdım..şuan lvl 32 elimde 32+3 bow war..bi lvlim altındakileri %350 veren skille tek vuruşta..kendi lvlimi 2-3 vuruşta alıyorum...millet yüzde 30a geliyo ben %100 ile lvli tamamlıyorum..full int bow harika..yanıma zaten kimse yanaşamıyorki yatırsın..yaratığın suratını dönmesiyle ölmesi an meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramseswars -- 2 Eylül 2006; 18:13:59 >

• ?
  • yaff bigit ya full int bowcu bi işe yaramaz yaklasmadan olduruyomus meydan kavgası olsa biir yanına gelip bi kosa pestilsin ne kalkan war ne hesukalın heali

okçu %350 le abanması için pscall lazım inciyle str %350 le eşit koyar

moralini bozmıyım ama yeni char aç yada bow skillerini geri al ıce nuker ol
  • quote:

yaff bigit ya full int bowcu bi işe yaramaz yaklasmadan olduruyomus meydan kavgası olsa biir yanına gelip bi kosa pestilsin ne kalkan war ne hesukalın heali

kimse derken yaratıkları kastettim..ekleyeyim
  • bişey daha var tabi,ben eğleniyorum oyunda..char şöyle olur böyle olur,kasmalıyım güçlü olmalıyım mükemmel olmalıyım falan umrumda değil..blade çok zor kasıldığı için daraldım..hızlı kasma istiyorum..full int bow bunu veriyor ..aslında tam int değil..karakterim full int ile hybrid ortasında bişey..zaten 10günüm kaldı..şehir dışına ünive dönüyorum..10 gün eğlendirsin yeter
  • paran warsa bi donem bole kas sonta sworda don senin için iyi olur
  • quote:

yaff bigit ya full int bowcu bi işe yaramaz yaklasmadan olduruyomus meydan kavgası olsa biir yanına gelip bi kosa pestilsin ne kalkan war ne hesukalın heali

bilip bilmeden int okcu hakkında konuşma %350 strong bow skillidir saçmalama full int bowları aşağılama
  • SEN COK BİŞİ BİLİYONMU SALAM EWT BOW SKİLİDİR AMA PSH SKİLLDİR İNT KASARSAN PSH ZAYIF KALIR %350 LİK SKİLLDE ZAYIF KALIR İNTLE STR BU SKİLİ EŞİT KOYARLAR WEDE UPLANDIKCA STRNİN DAHA SAGLAM KODUGUNU GORUCEKSİNİZ İNTİN OMRU 31 LWL LA KADAR KISACA İNT OLMANIN WURUS AVANTAJI YOK BİDE BOKU BOKUNA CAN KAYBEDİYONUZ YAZIK
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramseswars

quote:

Orjinalden alıntı: camciamca

millet benim okçu full int fire 20 lwl ken 4 yıldız thief taşıdım 21 kende ve siz hala ezik diosunuz bakın ss lere
    http://img427.imageshack.us/my.php?image=sro2006082212205089us1.jpg
    tamam burda ezik olabilirim ama burda hayır
    http://img69.imageshack.us/my.php?image=sro2006082516500434zd2.jpg
    düşüncelerinizi tekrar yazın bu lwl yede 3 günde geldim (günde 5 saat)

düşüncelerinizi umarım değişmiştir

blade karakterden daralıp full int okçu açdım..şuan lvl 32 elimde 32+3 bow war..bi lvlim altındakileri %350 veren skille tek vuruşta..kendi lvlimi 2-3 vuruşta alıyorum...millet yüzde 30a geliyo ben %100 ile lvli tamamlıyorum..full int bow harika..yanıma zaten kimse yanaşamıyorki yatırsın..yaratığın suratını dönmesiyle ölmesi an meselesi
    konuşmuşun ama boş konuşmuşun bn full int okcuyla kapistim yatirdim 36 lvl full str blader im sonra kalkan blockladi dedi uzaklaşti tekrar bu sefer kalkani cikardim öle kestim senin full int okucn var kendini kahırediosun ne ezik char actim die ama nafile full int okcu tam bir eziktir zati full dmg yiyo bide skillerini yavaş atıo o bi %350 vurana kadar kafasina 1000 tane kombo inio ne hp pot nede cure onu kendine getirio direk dwonhangın kızgın kumlarini öpüverio

• STR ICE KULLANMALI

NEDEN? str nin psh atagı yuksek olur mag atack ilerleyen lwllarda baya zayıf kalır zavallı mag atackla fire sayesinde gıdım daha komaktansa yawaslatın inan full str için fire cold cok onemli diil

NOT:vurusunuz strong bowla kendine gelicek

İNT LİGHT KULLANMALI

NEDEN? aynı mantık bu sefer saglam mag atackınız olcak coldla bunu hantallastırmayalım cunku potansieliniz mag atack pshcall diil okla uzaktaki playeri zayıflatıp yakın light nukesiyle olume çekceksiniz sıkıstıgınızda nukeyle rahatlıcaksınız

NOT:adamınız light nukeyle kıvama gelicektir

sevgilerle:oguzhan9
  • %350 full intede aynı getriri full str yede saçmalmayın. str seçenleri anlıyamıyorum glave e yenilir vuruşu zayıfkalır blade e yenilir defansı zayıf kalır nuker ve full int bowlardan 2 defada yatar. bence 2 int 1 str gitmek lazım ama ben inte veriyorum hep.
  • puhahahah puhahaha aynı getirirmiş mag adam zawallı pshcall atagıyla guzelim%350 liligi pok eder ilerde saldırı dahada guclenir pshcal dahada cok komaya baslar bilip bilmeden konusmayın anket yapalım %350 saldırıyla intmi koyar str mi %350 atack nuke gibidir intle o saldırıyı yapmak str ci adamın nuke atması kadar şaçmadır
  • insan dogası işte kendide biliyo kabul edemiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baran-06

Benimde aege serverında 34 lvl full int bow vardı fakat hiç güzel değildi.Önüme gelen benden 3-4 lvl düşük kişilere yeniliodumFull str bow bi char açmadığınm için bişey söyliyemicem fakat full int bow bana göre kötü
    Naptın ya ben int okçuydum kendi lvlimdekilerle kapışıyodum sonuç duruma göre değişiyodu ama 2 lvl düşükleri affetmiyodum Charımı yanlış yapılandırmışım Tibette glavie açtım

• harbiden bilmiyomudum düşündüm sen haklsın full int archerım tabii nukeleri açıp sperar da kullanıyorum full intlere karşı bow full str lere karşı spear ama charım int olduğu için biraz hybrid yapsaydım bow kullanırdım.
  • quote:

SEN COK BİŞİ BİLİYONMU SALAM EWT BOW SKİLİDİR AMA PSH SKİLLDİR İNT KASARSAN PSH ZAYIF KALIR %350 LİK SKİLLDE ZAYIF KALIR İNTLE STR BU SKİLİ EŞİT KOYARLAR WEDE UPLANDIKCA STRNİN DAHA SAGLAM KODUGUNU GORUCEKSİNİZ İNTİN OMRU 31 LWL LA KADAR KISACA İNT OLMANIN WURUS AVANTAJI YOK BİDE BOKU BOKUNA CAN KAYBEDİYONUZ YAZIK

şurda ne dediğini pek anlamadım yanlış anlaşılmaya yol acabilir gene de full int bow cuları hafife alma

zaten 31 lvle kadar kasan full str bow cuya allah sabır wersin ben ne diim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.