Şimdi Ara

Botları nasıl anlarız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı videolara bakıyorum youtubeda, adam 10 km ötedeki adamı vuruyor vurur vurmaz bot diyor. Veya daha vurmadan taaa kaç km uzaktaki adamın bot olduğunu anlıyor, hatta bi tanesi ayak sesi duyuyor resmen adamı görmeden bot bu diyor.

Pubg Mobile oynuyorum. Botlar nasıl anlaşılır, karşımıza çıkan bir adam veya vurduğumuz bir adam bot mu değil mi nasıl anlarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nguas -- 15 Ocak 2019; 22:45:39 >

• Oyunda botlar genellikle tek tip kıyafet giyebiliyor ve siz karşılaştıgınızda size ateş edemiyor saga sola farklı yerlere nişan alıyor. ayrıca ateş etmeden öyle çok yavaş hareket edebiliyor böylelikle siz çok rahat kill alabiliyorsunuz. bu şekilde botlar anlaşılıyor. ilerleyen seviyelerde ise botlar azalır daha az karşınıza çıkar ve tek tip kıyafet yerine reel oyuncu gibi kıyafet giyebilir fakat yine de karşılaştıgınızda farklı yerlere nişan alabilir. böylelikle rahatça anlaşılır.
  • botlar havada belirip pat diye yerden devam ediyorlar videoda gormustum yayıncı botun farkında olmamıstı
    botla karsılastım, parasutle yere inince az bi koştum karsıma bembeyaz giyimli bir adam cıktı az hareket ediyordu biraz biraz mermi sıkıyordu yumrukla öldürdüm ve m4 ve akm sini almıstım, çevrede bina yoktu çim ve agaclık yere inmiştik sonuna kadarda ucak tarafından uzaklasmıstık üstüne birde hiç durmadan koşmuştum bot oldugunu öldürünce anladım
    baska botlarda denk geldi oldugu yerde duruyor kostümü tuhaf ve ateş ediyor ama biraz biraz ve hiç tutturamıyor :D
  • eğer oyunu iyi bilen kişiysen, novadan taaaaaaa ruinse bak. adamın koşuşundan bot olduğu çok rahat anlaşılıyor. ben bazen bot taklidi yapardım adam tavayla almaya çalışırken güüm diye yokederdim. kim bilir nasıl küfür etti
  • *eğer birini gördüyseniz salak salak bekliyorsa o bottur.

* eğer bir oyuncu sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilin ki o acemidir.
    kurşununun bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin kafasına sıkın...

* eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor, saklandığınız zaman duruyorsa o bir profesyoneldir.
    kaçın ve canınızı kurtarın...

* eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir.
    merak etmeyin o sizi bulur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.