Şimdi Ara

telefonun açık olup olmadığını nasıl anlarız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
23.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gizli numaradan çağrı kabul etmiyor. numaramın da gözükmesini istemiyorum. süper şifresini biliyorum. telefonun şu anda açık olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?

• süper şifre ile giriş yap gizli nodan çağrı kabul etmeme servisini kapat. gizli numaradan ara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mireina

süper şifre ile giriş yap gizli nodan çağrı kabul etmeme servisini kapat. gizli numaradan ara.

bakmıştım online işlem e ama o secenek yoktu. numarayı açık/gizli yapma var da. gizli numaradan kabul edip/etmeme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinbestil -- 23 Kasım 2008; 10:43:28 >
  • numarasını bana ver ben cagrı atarım eger benı arasa yanlıslık oldu derım

sonra sana soylerım acıkmı kapalımı..
  • haklısın aklımda yanlış kalmış, numaram gözüksün numaram gözükmesin ayarıymış online işlemdeki.
  • sağol termal. ama bu bana sürekli gerekli :) başka bir yöntem olmalı...
  • Voip ile Phone2Phone özelliğinden kendi numarası ile çağrı atın. Açık olup olmadığını anlayın.
  • windows mobile kullanan bir telefonun varsa eğer bu konuda yardımcı olabilirim.ping mesajı atıyor.karşı tarafa attıgın mesaj gitmiyor ama telefon acıksa sana iletim raporu geliyor.
  • Peki bu dediğiniz programın symbian versionu da var mı acaba?
  • malesef windows mobile olması lazım.

http://www.silentservices.de/HushSMS.html

program cok güzel wm kullananlara tavsiye ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: tarıka

Peki bu dediğiniz programın symbian versionu da var mı acaba?
  • Teşekkür ederim. Keşke Symbian için de olsaydı.Güzel bir programmış gerçekten de.
  • ne işler çeviriyorsun
  • my phone explorer isimli bir program var. istediğin numaraya ping sms gönderiyor ama smsin gönderildiği numara hiçbirşeyin farkında olmadan bizim telefonumuza ileti raporu geliyor. eğer raporda iletildi yazarsa telefon açıktır:P

http://www.fjsoft.at/en/

bu arada ben kendim defalarca denedim hiçbir sorun çıkmadı!
  • bi işler cevirmiyorum ya. tartıştık da şuan aramak istemiyorum. Ama benden telefon bekleyip beklemediğini öğrenmek de istiyorum. telefon kapalıysa beklemiyor demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.