Şimdi Ara

Botlara cezalar gelmeye basladı!.iste kara liste (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
3.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Botlar ölmez silkroad bölünmez :) botla yaşamayı örenin artık bu bir silkroad gerçeğidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YsfSrdr -- 19 Aralık 2006; 10:14:46 >
  • Botlarla bi sorunum yok normal bir oyuncu ne kadar kastırırsa bunlar da o kadar kastırır bantgenisligini.
    Ayrıca gameguard ı devre dısı bırakan modlar ı da SRO da GM lik yapan veya GM adayları tasarlamaktadırlar.
    Bu adamlar programcı ve bi sekilde bu isten para kazanma yoluna girmisler.
    Bunların forumlarına girdim okudum yani bot SRO nun gercegidir kabul edin AHMET METE BOTKARA
    Asıl sorun bence bedavaya oynayan kalabalık ve ve yarattıkları tıkanıklık.
    Para verip de 20 dakika login olamamak insana koyuyor.
    PARALI SİSTEME GECSİNLER ARTIK BU KADAR SULULUK YETER
    COK BUG VAR BU YÜZDEN DC OLUNUYOR VE 20 30 DAKİKA GİRİLEMİYOR
    OYUNCU SAYISININ YARISI PARASIZ OYNAYAN YASI KÜCÜK KESİM BEN BUNDAN RAHATSIZIM ARTIK
    Ayrıca bu oyun ayda 10$ olsa(ama mesela herkese maymun hazır verilse ve böyle kalsa ya da ayda 50 silk bedava verilse) ve silk alımı aynen bu sekil kalsa performans artar ve JOYMAX bot olayının üstüne gidebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: butcher_tr

herkes şikayetçi
    bot kullnma ya gereksinim neden düşündünüzmü
    ben bot kullanıyom

kullnmayanlara saygım var ama gereksiz bi yakınma

ticket nedir

sincap yada maymun almak nedir

bot da aaynı

bu ayrıcalıklardan neden yararlanamıyor bazı arkadaşlar

parasızlık yada başka tür bi engelleme adı ne olursa olsun

oyun için de gercek para ile itemler oyun parası satılıyor

neden bunlara itiraz etmiyorsunuzz

işin bide şu yönü var realite

bu bot denen olayı yabancılar sonuna kadar kullanıyor

biz türkler eziikmi kalalım bizi trade de tiflik te her yerde yıksınlarmı sonrada oturalım

heyyt be ne kadar dürüstümm ben bot kullanmıyom ban madalya verin mi die lim

walla diyim bilemiyom

kısaca bu bir savaş oyunu her tür hile yapılır ben yapacam arkedeş

bi düşünün yaww update yapılıyor oyunda ve 2 saat geçmeden adamlar bot programını yeni update e göre uyarlamış oluyor :P

bu normal mi

keh keh bu kadar saf olmayın spartada acıklanan listede 1 tane botcu yok cünkü hepsini tanıyom 50+ olanların hepsi kullanıyo topu topu 40 50 kişi

selam lar hürmetler fair play oynayan ezik olmayı maharet sayan kardeşlerim

kusura bakmayın bana ters

kardes süpersin yabancılar kullansın biz ezikmi kalalım biz bot + tıcket yapalım onlar ezık kalsın

• quote:

no1_nuk3s

Uruchı yı elimden almıştı adi herif

Report ettik işe yaradı valla ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: butcher_tr

herkes şikayetçi
    bot kullnma ya gereksinim neden düşündünüzmü
    ben bot kullanıyom

kullnmayanlara saygım var ama gereksiz bi yakınma

ticket nedir

sincap yada maymun almak nedir

bot da aaynı

bu ayrıcalıklardan neden yararlanamıyor bazı arkadaşlar

parasızlık yada başka tür bi engelleme adı ne olursa olsun

oyun için de gercek para ile itemler oyun parası satılıyor

neden bunlara itiraz etmiyorsunuzz

işin bide şu yönü var realite

bu bot denen olayı yabancılar sonuna kadar kullanıyor

biz türkler eziikmi kalalım bizi trade de tiflik te her yerde yıksınlarmı sonrada oturalım

heyyt be ne kadar dürüstümm ben bot kullanmıyom ban madalya verin mi die lim

walla diyim bilemiyom

kısaca bu bir savaş oyunu her tür hile yapılır ben yapacam arkedeş

bi düşünün yaww update yapılıyor oyunda ve 2 saat geçmeden adamlar bot programını yeni update e göre uyarlamış oluyor :P

bu normal mi

keh keh bu kadar saf olmayın spartada acıklanan listede 1 tane botcu yok cünkü hepsini tanıyom 50+ olanların hepsi kullanıyo topu topu 40 50 kişi

selam lar hürmetler fair play oynayan ezik olmayı maharet sayan kardeşlerim

kusura bakmayın bana ters

ben bot kullanmayı tasvip etmedigim icin ezik mi oluyorum ??
    şu soruma cevap ver;eger charını pc nde bi program araclıgı ile kastıracaksan oyun oynamanın ne anlamı var ?
    tanıdıgım boter arkadslar ticket + maymun almayan arkadaslar.yani senin dedigin bot da maymunluk yapıyor ve buda daha az silk alımı demek.
    öle 7-8-9 dolar verip burda propaganda yapma.kullanmaya devam et ,bişey demiyorum.bota karsıyım arkadas ve karsı oldugum icin bana ezik mezik de diyemezsin.bi gün 80 lvl charın full farmlı halde ban yerse gelip te burda topik acma.ama yakındır botun sonu merak etmeban yedikleri zaman soyleyecegim cümle şimdiden hazır .iyi oyunlar BOT kullanmayan arkadaslarım

anlatma kıtlıgı var bende arkadas acıklamış eline saglık;

quote:

Orjinalden alıntı: Spartachus

ÖnceLikLe şu ayırımı iyi yapmak gerekir, ticket ya da item MaLL'da LegaL yoLLa satıLan herhangi bir item iLe iLLegaL satışı yapıLan birşey kıyasLanamaz ..
    Ücretsiz bir oyun oynanıLıyorsa,bu oyunu oynanıLabiLir kıLmaya çaLışan kişi ya da şirkete çoğu yerde " bağış " oLarak geçen siLkroad onLine oyununda ise SiLk aLımı karşıLığında bir çıkar eLde ediLiyorsa buna kimse bir Laf edemez.. İsteyen aLır,isteyen aLmaz bu tamamiyLe kişinin iradesine kaLmış birşeydir ..
    Biraz önce siLinen başLıkta da yazdım,daha önce bazı başLıkLara da yazdım .. Ben bu oyunu eğLenmek amaçLı oynuyorum ,kim beni öLdürmüş,ben kimi öLdürmüşüm .. LvL kaç oLmuşum,iLLegaL program kuLLanan kaç LvL oLmuş umursamam .. Ta ki geLip terbiyesizLik yapana kadar ..
    Hiç kimse parasızLıktan iLLegaL program aLmıyor deniLemez, bahsettiğin şey miLyarLar değerinde birşey değiL .. Bu oyunu oynayan birçok kişinin günLük harcamaLarından çok daha ucuz oLan birşey ..
    Ezik oLmayı,bunun bir oyun oLduğunu biLip edebiyLe adabıyLa oynamakLa karıştıran zihniyete zaten söyLeniLecek birşey yoktur ..
    İLLegaL program kuLLanan birçok yabancı oyuncuya,bunu kuLLanmanın benim düşüncemde yanLış oLduğunu söyLediğimde birçoğu bana saygı duyuyor ama benden oLan kişiLer ya küfür ediyor ya da ezik görüyor .. Neden ?
    Bu arada bu gibi konuLara TürkLük karıştırmayın,kendinizLe iLgiLi sorunLarınızı birşeyLerin arkasına sakLamaya çabaLamanız normaLdir ama bunu yaparken TürkLüğü kuLLanmayın ..

"heyyt be ne kadar dürüstümm ben bot kullanmıyom ban madalya verin mi die lim"

kuLLananLara madaLya mı veriyorLar ? Ben kuLLanmıyorum,sen kuLLanıyorsun .. Sen beni öLdürdüğün zaman ne oLuyor ?
    En azından kimse bana geLipte sen "şöyLesin" , " böyLesin " diyemiyor .. ŞöyLe ve böyLe 'nin ne oLduğunu sen kuLLandığın için daha iyi biLirsin ..
    Emin oL bu dünyada daha büyük değerLer var birçok insan için .. Senin için oLmayabiLir,ona da saygı duyarım ..

Dediğim gibi kuLLananLara durup dururken Laf söyLemem ..
    Buraya geLip iyi birşey yapıLıyormuş gibi gösteriLmesi ve buna da kıLıf uyduruLması çok yanLış ..
    Hıı desen ki ben kuLLanana da kuLLanmayana da saygı duyarım,isteyen kuLLanır isteyen kuLLanmaz buna ben de saygı duyarım .. Ama ezik dersen oLayın boyutu değişir .. Sen LvL 70-80 değiL 180 Lvl oLsan,tüm itemLarın en iyisi sende oLsa,bana ve benim gibi oyun oynayan kişiLere 1 tane vurup öLdürebiLsen de benim gözümde hiçten öteye gidemezsin .. Bu senin için zaten önemLi değiLdir,sen o programı kuLLanıp ortaLığa çıkıp " Ben güçLüyüm " diyorsan zaten kaybederek başLamışsın demektir

Herkes birbirine saygıLı oLmak zorundadır .. Bu bir mecburiyettir,örf adettir,kuraLdır,aiLe terbiyesidir,insanLığın gereğidir ..
    Yapmıyorsan kimseden saygı bekLememeLisin ..

İLLegaL program kuLLanan ve saygısız kişiLere eyvaLLah ..

Diğer arkadaşLara ;

SaygıLarımLa ..

Not: Uzun oLduğu için kusura bakmayın,her defasında benzer başLıkLarda yapıLan bu duruma DH yönetimi dur demiyor,ben de sıkıLdım artık şikayet etmekten .. Merak ediyorum bu savunmaLarım yüzünden ne zaman banLanırım forumdan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 19 Aralık 2006; 16:53:35 >

• ÖnceLikLe şu ayırımı iyi yapmak gerekir, ticket ya da item MaLL'da LegaL yoLLa satıLan herhangi bir item iLe iLLegaL satışı yapıLan birşey kıyasLanamaz ..
    Ücretsiz bir oyun oynanıLıyorsa,bu oyunu oynanıLabiLir kıLmaya çaLışan kişi ya da şirkete çoğu yerde " bağış " oLarak geçen siLkroad onLine oyununda ise SiLk aLımı karşıLığında bir çıkar eLde ediLiyorsa buna kimse bir Laf edemez.. İsteyen aLır,isteyen aLmaz bu tamamiyLe kişinin iradesine kaLmış birşeydir ..
    Biraz önce siLinen başLıkta da yazdım,daha önce bazı başLıkLara da yazdım .. Ben bu oyunu eğLenmek amaçLı oynuyorum ,kim beni öLdürmüş,ben kimi öLdürmüşüm .. LvL kaç oLmuşum,iLLegaL program kuLLanan kaç LvL oLmuş umursamam .. Ta ki geLip terbiyesizLik yapana kadar ..
    Hiç kimse parasızLıktan iLLegaL program aLmıyor deniLemez, bahsettiğin şey miLyarLar değerinde birşey değiL .. Bu oyunu oynayan birçok kişinin günLük harcamaLarından çok daha ucuz oLan birşey ..
    Ezik oLmayı,bunun bir oyun oLduğunu biLip edebiyLe adabıyLa oynamakLa karıştıran zihniyete zaten söyLeniLecek birşey yoktur ..
    İLLegaL program kuLLanan birçok yabancı oyuncuya,bunu kuLLanmanın benim düşüncemde yanLış oLduğunu söyLediğimde birçoğu bana saygı duyuyor ama benden oLan kişiLer ya küfür ediyor ya da ezik görüyor .. Neden ?
    Bu arada bu gibi konuLara TürkLük karıştırmayın,kendinizLe iLgiLi sorunLarınızı birşeyLerin arkasına sakLamaya çabaLamanız normaLdir ama bunu yaparken TürkLüğü kuLLanmayın ..

kuLLananLara madaLya mı veriyorLar ? Ben kuLLanmıyorum,sen kuLLanıyorsun .. Sen beni öLdürdüğün zaman ne oLuyor ?
    En azından kimse bana geLipte sen "şöyLesin" , " böyLesin " diyemiyor .. ŞöyLe ve böyLe 'nin ne oLduğunu sen kuLLandığın için daha iyi biLirsin ..
    Emin oL bu dünyada daha büyük değerLer var birçok insan için .. Senin için oLmayabiLir,ona da saygı duyarım ..

Buraya geLip iyi birşey yapıLıyormuş gibi gösteriLmesi ve buna da kıLıf uyduruLması çok yanLış ..
    Hıı desen ki ben kuLLanana da kuLLanmayana da saygı duyarım,isteyen kuLLanır isteyen kuLLanmaz buna ben de saygı duyarım .. Ama ezik dersen oLayın boyutu değişir .. Sen LvL 70-80 değiL 180 Lvl oLsan,tüm itemLarın en iyisi sende oLsa,bana ve benim gibi oyun oynayan kişiLere 1 tane vurup öLdürebiLsen de benim gözümde hiçten öteye gidemezsin .. Bu senin için zaten önemLi değiLdir,sen o programı kuLLanıp ortaLığa çıkıp " Ben güçLüyüm " diyorsan zaten kaybederek başLamışsın demektir

Herkes birbirine saygıLı oLmak zorundadır .. Bu bir mecburiyettir,örf adettir,kuraLdır,aiLe terbiyesidir,insanLığın gereğidir ..

Diğer arkadaşLara ;

SaygıLarımLa ..

Not: Uzun oLduğu için kusura bakmayın,her defasında benzer başLıkLarda yapıLan bu duruma DH yönetimi dur demiyor,ben de sıkıLdım artık şikayet etmekten .. Merak ediyorum bu savunmaLarım yüzünden ne zaman banLanırım forumdan ;)

• quote:

Orjinalden alıntı: Spartachus

ÖnceLikLe şu ayırımı iyi yapmak gerekir, ticket ya da item MaLL'da LegaL yoLLa satıLan herhangi bir item iLe iLLegaL satışı yapıLan birşey kıyasLanamaz ..

Diğer arkadaşLara ;

SaygıLarımLa ..

Bu yazının altına imzamı atarım...

Pek çoğumuzun biraraya getirip yazamadıklarını yazmışsın...

Teşekkürler...

• BOT neden iyidir???

bu kadar güzel yazılar yazmışsınız içten gelerek hırsla öfkeyle...
    çok güzel brawo tebirkler siz bu oyunu çok iyi biliyorsunuz zewk alıyorsunuz oynuyorsunuz................ sizin için budur yani sadece bi oyun,ama başından klakmıyorum bağımlılık yapıyor, o itemde keşke bende olsa diyorum, keşke şu öküzlerle bende trade yapsam diyorum...

Peki madem karşısın bunları neden söylüyorusun? çünkü "insan" sın içinde hep daha iyiyi elde etme isteme mantığı war.. bende de war sende de war.. ben bu oyunu 1seneden fasla oynamışım PvP sinden tüm bosslarında Mons scrolundan Santa setine herşeyi yaşamışım.. insanlara artık "AKIL" wermeye bu oyun yüüznden hayaımdan bir çok şeyi kaybetmişim.

Soru: Bot kullananlar oyundan ne zewk alıyor.
    Cewap: Bu adam belki sayısnı bilmediği kadar karakter yapılandırmış yapabiliceğinin en iyisini yapmış, ama serverlarını değiştirmiş arkadaş cewresi değişmiş.. ve bu insan ewladı aynı questleri yapmaktan sıkılmış! (neden oyunuyosun o zman? çünkü arkadaşlarım burda ortamı sewiyorum ) we yüxek lvl larda daha fasla oyun zewkine wermakta olduğunu anlamış Bir isu yu kesmek için ne kadar ter döktüğünü görmüş..

Soru: Eee bunları niye anlatıyorsun??
    Cewap: Çünkü bu oyuna bişieyler werdiğini idaa eden insanlar burdaki çok az kişi kadar GERÇEKTEn bişeyler yapmıştır..
    Kimse düşünmemiştir ben ticket alıyorum maymun alıyorum gender scroll ws ws alıyorum.. e joymax bana ne weriyor??
    tüm giderlerini yahoo we reklam aracılığı ile zaten karşılayan bu firmanın SANA sadece eziyet çektirdiğini anlamak zaman alıyor çünkü..
    Lag DC system hack karakter hack sürekli buglar...

Bunları da biz oyunu bedava olsun diye yaptık çok şey beklemeyin diyerek destekliyorlar...

O zaman bot kullanmayanlara ufak bi öneri 4-5 ay WOW oynayın bot yok (PowerLVL olayı war ama zaten çok bişey değişmiyor rank atlamadan itemleriniz çok fark etmicektir) hiç bi hack yok tamamiyle güvenli aylık ücreti war buraya harcadığınız paradan daha cüzi HERKES EŞİT şartlarda oynuyor... Ben sırf hayatımı dahada mahwetmemek için WOW oynamıyorum BUNU da açıkça söylüyorum. Burda banlanmak weya Banlanmamak umrumda diğil yeni char açar yine muahbbetime dewam ederim, ama WOW daki gbi bi hayatın içine girmessiniz.

Eğer oyunda we burda kalite istiyorsanız şurdaki dediklere ufak bi kulak werin we bu oyunu oynamayın,çünkü bu olaylar her zaman olacaktır.
    Bu firma olduğu srece olacaktır bunu unutmayın.

Herkese iyi oyunlar ister bot olsun isterse item mall dan bile alışweriş yapmasın. (ama kimse buraya harcadığı zamanı geri kazanamaz unutmasın!)

• evet arkadaşlar bir gün sonra cevaplarınızı okuma fırsatı buldum . bazı arkadaşları istemedende olsa üzdüğümü gördüm .buna sebep olduğum için üzgünüm özür
    ama can cıkmadan huy cıkmaz derler benim fikrim düşüncem bu
    bu oyunda bence eğlenceli olan yön trade tiff yada hunterlik yapmakta biraz pvp ve unique monster kesmek te
    bunlar da güç ve para ile oluyor

ve bu işin eğlenceli kısımlarını yani pastanın kreması bol olan kısmını bot kullanıp erkenden güç kazanan + ticet ws onları saymıyorum oyuncular yiyor
    ve bende bu pastadan pay almak istiyorum diyelim
    yani akşama kadar earth ghost kesmek ve eğlendiğini söylemek bana göre saçma

turk luk meselesine gelince evet kanımıza işlemiş isy monsteri bi turk kesti die yazınca ekranda ben acaip mutlu oluyorum kardeş
    laf değil realite
    neyse yine sizi üzecem galiba
    nasıl hoşunuza gidiyosa öle oynayın

ama lütfen 2 de bir msj atıp abi nolur bana 5 yıldız trade yaptır die mesaj atmayın

keh keh

ama dur siz yine msj atın
    galiba benim hoşuma giden olay bu
    yardım etmek kahraman olmak hımm bak işte bu bir hastalık
    eee işte böle bi şeyler
    oyundaki tüm türk ve müslüman kardeşlerime başarılar dilerim
    üzdüm ise sizleri özür

mesaj bekliyorum haa lütfen cekinmeyin

• Vöhh 1400 account blocklanmış lag gitti
  • xian ilk açılan server oldugu için öle millet hakkı kasmıo kigerçi biz hakkımızla kastıkta ne oldu bundan sona bot bot bot
  • arklar ben silkroada yenı başladım yeni server da,aklım karıştı diyebilirim, bot kullanmak kosp gibi olsa

gerek silk de maymun tavşan gibi hayvanların olması knıght takı oto kutu açma programı gibi programlara

gereksinim duydurmuyor ama bot kullanmayı,

doğru sayan kişilerde boy boy yazmış yanlış sayan eğlenmek için oynuyorum diyenlerde boyboy yazmış

biryandan bakıyorum account lar bloclanıyor bot kullanmak yüzünden şahsen lvl 70+ bircharımın olduğu

account bloclanırsa silkroadd da verdiğim emeği düşünerek 1 hafta kendi kendimi yerim ama bot kullanan

birkişi nın account bloclansa da yine şansını denemekten bıkmaz bot konusunda

bu işin sonu kım haklıya geliyor, forumda bot kullananlar da var ve GM nin bu açığı gördüğü halde çoğu kişiye

dokunmayıp görmemızlıkten geldiğini idda ederek dezavantajlı hale geldiğiklerini idda edıyorlar bazılar, zaten

botla exp kasana saygı, kospla exp kasana görmedğim gibi olmıycağını ben de düşünüyorum onlar zaten bunu göze

alıyorlar. Şimdi çözüm ne GM nin kankisi mi olmak ? okuduklarımdan da anlıyorum kı lvlleri 70+olanlarda

bu bot işinde cesaretlı değil ama orta direk 40-65 arası çoğunlukta.

!!!!sanırım çözüm; ısrarla report veya GM nin birşeylerı farkedip şimdi olduğu gibi accoount bloclaması!!!!!

çünkü arklar ın dediğine göre her uptade de bot herzaman yerini alıyor. Ama ıllegal program da biryerde mutlaka insanı köşeye sıkıştırıyor çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor.

SİLKROAD TİPİ ONLINE OYUNLAR DA ŞİKAYET ETMEK GAMMAZLIK DEĞİL GEREKSİNİM AMA REPORT U CİDDİYE ALACAK GM DE ÇOK ÖNEMLİ.

konuya bukadar uzun yazı yazmasaydı arklar bende kısa tutmaya çalışırdım yazmı ama söylenecek şeyler çok uzun tutulmuş iç dökme gibi.

• bu joymax iyiyce azıttı yaaa bu listedekilerin çoğunu ben görmedim (olympsuta olanlardan) yani olmayan kişileri bile banlıyo kafayı yedi bu joymax
  • quote:

Orjinalden alıntı: olcayto3

YINE USTUN KORU BIR TEMIZLIK YAPILMIS ADAMLAR BUTUN BOTLARI TEMIZLERSE OYUNDA KIMSE KALMAZ AKSMA SAAT 0:00 KASIYORUM HER YERDE BOT VAR ADMALAR GUN GECTIKCE DAHADA COGALDILAR AMA BOTU SATAN ZATEN JOYMAX O YUZDEN COK ZOR AMA UMARIM TEMIZLENIR BU BOTU ALANLARDA BAYA BI PARA HARCAMAKTA ADAMLAR HARCADIKCA HEP SILKROAD HEM PAYPAL HEMDE JOYMAX KAZANIYOR HIC KIMSA ALTINJ YUMURTLAYAN KAZI KESMEK ISTEMEZ BU SADECE TURKLER BIR DUNYADA YABANCI INSANLAR VAR

joymax öle bişey yapsa nie saklasınki koyar açık açık sitesine koyamazmı alalalalal
  • Bişi sölicem abi ingilizceniz varsa silkroad a bildirebilirmisiniz. VRer isimli oyuncu bot gibi. Bildirirseniz sevinirim.
  • kısmayın beyler blog yiyen kendimiz olmadıgı sürece np :D

bende kullacam hehehe
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlUe_MaStEr

bu joymax iyiyce azıttı yaaa bu listedekilerin çoğunu ben görmedim (olympsuta olanlardan) yani olmayan kişileri bile banlıyo kafayı yedi bu joymax

Aynen sana katılıyorum troyda olanbotların hiçbirinin adını göremedim ama ismini hiç grmediğim adamlar var o listede, bi tanesini bile hatırlamıyom gerçek botlar ise yoq o listede

• bu listedekiler yukarda bir arkadaşın dediği gibi crakli botlar paralı botlar banlanmıyor aylarca kullananlar var .birde bota karşı bu kadar antipati duymayın bence
    imkanı olan kullansın yoksa 70 lvl olup sp farmı bitirmek ya hayal olur için ya da kafayı yedirtir kullanmayanlar için benden söylemesi ama harbi botu alıp kurmak ve kullanmakta her baba yiğidin harcı değil ingilizcen iyi olup kredi kartın olacak ya da başkalarından yardım alınacak

ayrıca crakli botu bilmiyorum ama paralı botlarda GM kırmızı yazı ile notice geçtiğinde ve bulunduğun alana geldiğinde bot disconnect oluyor ayrıca GM sana pm atsa bile cevap veriyor bot yani bu cevabada( sorry ı cant speak english only turkish yazarsan sana bir şey soramaz) böyle bir ayarı var şimdi siz botun banlanabileceğini düşenebiliyormusunuz ?
  • beyler cahillimi affedinbu botları felan nereye rapor ediyoruz bi link verebilirmisiniz
  • QARDAS BUNLAR Nİ BeAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.