Şimdi Ara

Bostancı Vatan Bilgisayara Nasıl gidebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi geceler... yarın sabaha Bostancıdaki Vatan Bilgisayar a gitmek istiyorum.Banliyoyla gidecem de oraya en yakın tren istasyonu hangisidir? Hangisinde ineyim? ve istasyondan sonra nasıl gidebilirim? Yakınmıdır?
    Yardımlarınızı bekliyorum..

• tren değil e-5 de minbüs ya da otobüse bün bostancı köprüsünde in tam karşında
  • bostancı da inersin tren durağında yani durak tan yukarısı yürüme en az 15 dk nı alır otobüs varmıdır oradan bilmiyorum duraktan bi kere minibüs yoluna kadar çıkman gerekir oradan orası da 5 dk ancadır lunapark ı sağına alıp yukarı doğru yürü rampa yukarı hatta sağda bide bostancı otel i falan olması lazım d100 yolunu görürsün zaten 3 gidiş 3 dönüş lü yol dur orada benzinci yeditepe hastanesi ve vatanbilgisayar vardır ptt hastanesi de var d100 ün üzerinden geçtiktn köprüden sonra ilk soldan korkulukların üzerinden atla hatta orada ayedaş falan da var benzincinin oraya geç spor mağazaları falan var oradan bulursun aman dikkat li ol
  • Sanırım Haydarpaşadan bahsediyosun. Gardan çıkıp minibüs duraklarının oraya yürü, e-5 den geçen maltepe içi-kartal minibüsleri var direk başta hemen sor gösterirler üstleri mavi olanlar. Ona bin şöföre söyle bostancı vatan bilgisayarda inicem diye seni indirirler
  • Bostancı Kavşağına epey yürümen gerekecek.

Bostancı Vatan Bilgisayara Nasıl gidebilirim?
  • Cevaplar için sağolun arkadaşlar.. tren işi yaşmış...en iyisi otobüsle gitmek..
    teşekkürler..
  • Otobüsle gideceksen Hastane(Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Durağında in.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Otobüsle gideceksen Hastane(Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Durağında in.

tamamdır.eyvallah..

aslında birşey daha sorsam. Orada vatan bilgisayar haricinde(veya yakınlarda) fotoğraf makinası satan bir mağaza varmı? fotoğraf makinası bakmak için gidecem de...
  • Biraz yürürsen Kozyatağı Carrefour var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali_cool

quote:

Otobüsle gideceksen Hastane(Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi) Durağında in.

tamamdır.eyvallah..

aslında birşey daha sorsam. Orada vatan bilgisayar haricinde(veya yakınlarda) fotoğraf makinası satan bir mağaza varmı? fotoğraf makinası bakmak için gidecem de...

metro diye bi market daha var orada indirim yaptıkları zaman sağlam indirim yapıyolar bide carfur da kodak ın dükkanına bakarsın carfur bostancı dan kadıköy yönüne doğru giderken ikinci durak hatta yürüyerek bile gidersin metro ise 3 durak ama metro ya bakmanı tavsiye ederim kırmızı etiketli liler indirimli fiyatlardır ben oradan kodak almısdım

• quote:

Orjinalden alıntı: TRajikomik
    metro diye bi market daha var orada indirim yaptıkları zaman sağlam indirim yapıyolar bide carfur da kodak ın dükkanına bakarsın carfur bostancı dan kadıköy yönüne doğru giderken ikinci durak hatta yürüyerek bile gidersin metro ise 3 durak ama metro ya bakmanı tavsiye ederim kırmızı etiketli liler indirimli fiyatlardır ben oradan kodak almısdım

Metroya kartı olmadan giremez ama.
  • quote:

quote:

doğru alışverişte yapamaz o zaman

en son pazar günü gitmiştim kart falan sormamıslardı gerçi kasiyer sordu olmassa oradan birisinin kartı ile alısveris yapamaz mı yada bi akrabasının kartı da olur hiç olmassa gitsin fiyatlara baksın derim içeri öyle yada böyle girer zaten

• arkadaşlar sorularım gittikçe spesifikleşiyor kızmazsınız inş... madem makina alanınız da varmış aslında direk can alıcı soruyu sorayım..
    Nikon Coolpix L15 model mainayı almak istiyorum ve internette burada satılıyor.ama bu sitelere kredi kartları, tedarik etme ,garanti bakımından güvenemiyorum. Yine bu fiyatlarda kendimin gidip inceleyebilceğim bir mağaza arıyorum. Varmıdır ki acep böyle bir mağaza?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_cool -- 11 Nisan 2008; 2:08:36 >

• Bu hafta Carrefourda Samsung 7 MPixel S750 yi 160 liraya üstelik 1GB hafıza kartıyla satıyorlar.
  • quote:

quote:

metro da kart olayı kalktı diye biliyorum yani mecbur değil artık

• nerden gidiceginide yazsaydın fena olmazdı.ama trene biniceksen kartal maltepe tarafından gelıyosun anlaşılan.minibus caddesınden mavi baslıklı kartal kadıkoy e bın vatan ın onunde ın
  • Sanırım arkadaş çoktan varmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgemcfly

quote:

quote:

metro da kart olayı kalktı diye biliyorum yani mecbur değil artık

ben yazmısdım sanırım görmedin pazar günü gittim oraya kapıdaki bayanlar artık yoktu orada yani kart sormadılar ama kasiyer ler istemişlerdi bi iki parça bişeyler alınca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.