Şimdi Ara

Bostancı - Maltepe - Cevizli - Kartal Civarı Oto Ekspertiz Tavsiyem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 sene önce aldığım ikinci el aracımı 2 hafta önce sattım. Aldığım araç ilk aracımdı ve oto ekspertiz olaylarından
    pek anlamıyordum. İlk arabamı almadan önce arkadaşlara danışmak ve fikir almak hiç aklıma gelmemişti. Aracı alacağım günün sabahı
    satıcı ile buluştum ve ilk araba heyacanı ile önüme çıkan ilk ekspertize aracı soktuk. Satıcının söylediği sağ ön çamurluğun
    lokal boyalı olduğuydu fakat ekspertiz bütün parçalara orjinal ve boyasız demişti. Neyse ben satıcı adamın dürüstlüğüne
    güvenip, satış işlemlerini hallettik. Satıcıyı evine bıraktıktan sonra evime gittim. Ertesi gün araca binip emniyet kemerini
    bağlamaya çalıştığımda emniyet kemerinin girdiği yerde düğme benzeri birşey olduğunu fark ettim. Emniyet kemeri tokası bir
    türlü içeri girmiyordu. Aracı servise götürdüm ve 200 TL masraf çıktı. Ekspertiz raporunu kontrol ettiğimde emniyet
    kemerlerinde tik işareti vardı. Fatura ile beraber ekspertize gittiğimde kimse sorumluluk kabul etmedi ve bizlik bir durum
    yok demişlerdi. 200 TL zarara uğradım yani ekspertiz yüzünden.

Geçen hafta 2. aracımı aldım. Bu sefer bilinçli bir şekilde ekspertiz servislerini araştırdım. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Mutlu Oto Ekspertiz servisinin web sitesini inceledim. Aracı götürmeden önce de dükkanlarına uğrayıp, nasıl bir yer olduğunu görmeye gittim hemde fiyatta belki biraz indirim yaparlar diye önden bir pazarlık edeyim dedim. Gittiğimde bir araç vardı ve araçlardan pek anlamasamda baya detaylı kontrol ettiğini fark ettim. Fiyat konusuna gelince ben pazarlık yapmaya başlamadan önce Swarm'dan check-in yaparsanız, indirip uyguluyoruz dediler. Buda sevindirici bir haber oldu benim için :)

Aracı alacağım sabah satıcı ile randevulaştığımız saatte mutlu oto ekspertiz'e gittik. Yaklaşık 1 saat sürdü ve satıcının bahsetmediği veya satıcının deyimi üzerine haberi olmayan hasarı sağ ön farın değişimiydi. Kaputta veya çamurlukta bir işlem yokmuş fakat sağ ön far değişmiş. Bunun üzerine satıcı ile tekrardan bir pazarlık yapıp fiyatı 500 TL daha aşağıya çektirdim. Onun haricinde araçta bir sorun yoktu. Bu araca da yaklaşık 1 sene binmeyi planlıyorum :)

Forumda daha önce takılıyordum fakat üye olupta birilerine cevap yazma veya konu açma gibi bir ihtiyacım olmadı. Fakat başım sıkışınca foruma bakıp yardım konusu arayıpta, böyle bir deneyimi farklı kullanıcılarla paylaşmamak bencillik olduğunu düşündüğüm için foruma üye olup ekspertiz deneyimlerimi size aktarmak istedim. Ne olursa olsun gideceğiniz ekspertiz firmasını önceden araştırın, gidin ve görün. İşlerini nasıl yaptıklarını izleyin. Ben Mutlu Oto Ekspertiz'den memnun kaldım ve size tavsiye edebilirim. İletişim bilgilerini merak edenler için web sitesini aşağıda paylaşıyorum.
    https://www.mutluekspertiz.com/

• Son zamanlarin gözde reklam tekniği. Gerçek yaşanmışlıklar anlatırken araya marka ismi sokuşturmak.

Bahsettiğiniz gibi iyi bir expertiz firmadi olabilir fakat bu postu atmanizin reklam amaçlı olduğu apaçık ortada.

Firmadan diğer arkadaşlarinizde uyelik açıp sizleri onaylamış 1 er mesajlık üyeler.

Direk bizim expertiz firmamiz budur bu işleri yapiyoruz şeklinde açıklayıcı bir reklam yazisi yazsaydiniz benim için daha güvenilir bir firma izlenimi yaratirdiniz.

İyi forumlar
  • Paylaşım için teşekkürler, bilgilendirici oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıradanBirKullanıcı -- 27 Ekim 2017; 12:26:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Expertiz işini de batırdılar. Türk insanı iyi niyetlidir, dürüsttür diyenlerin yüzüne tükürmek istiyorum. Her işimiz alavere dalavere
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    ne gibi sorun yaşadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanBirKullanıcı

ne gibi sorun yaşadınız?

Benim herhangi bir sorunum olmadı. Fakat sorun yaşayanları her gün görüyoruz. Her işimizde var bir sıkıntı ve kurnazlık. Halk olarak böyleyiz maalesef
  • Ümraniyede master oto ekspertızı tavsiye ederım işini iyi yapıyorlar

• Buradaki yorum üzerine 3 gün önce opel corsa 2011 model alacağım aracı mutlu oto ekspertize götürdüm. Aracı detaylı inceledirler. Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.
  • Expertiz sonucu aracın değerini de söylüyorlar mı?
  • Pazartesi günü maltepeden nasip olursa fiat linea urban alacağım. Bu yazıyı gördükten sonra mutlu ekspertize gitmeye karar verdim. Bilgilendirme için teşekkürler. Deneyimlerimi paylaşacağım.

• Son zamanlarin gözde reklam tekniği. Gerçek yaşanmışlıklar anlatırken araya marka ismi sokuşturmak.

Bahsettiğiniz gibi iyi bir expertiz firmadi olabilir fakat bu postu atmanizin reklam amaçlı olduğu apaçık ortada.

Firmadan diğer arkadaşlarinizde uyelik açıp sizleri onaylamış 1 er mesajlık üyeler.

Direk bizim expertiz firmamiz budur bu işleri yapiyoruz şeklinde açıklayıcı bir reklam yazisi yazsaydiniz benim için daha güvenilir bir firma izlenimi yaratirdiniz.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canermm -- 4 Şubat 2018; 12:43:45 >
  • Bugün ekspertize gittim ve çok memnun kaldım diyebilirim. Detaylı ve düzgün bir şekilde acele etmeden bakıyorlar. Tavsiye ederim.

• Dikkat çekiyor ilk mesaj bu olunca. Ve destek mesajları da ilk mesajı olunca. Arkadaşların dediği gibi direk tanıtıcı bir konu açıp dh üyelerine 20 tl indirim yapacağım deseydiniz çok daha sevimli olurdu...

• GÜVEN İSTEYEN MÜŞTERİLERİN ADRESİ👉 DYNOBULLS EKPERTİZ 👍 SİZLERİ DE BEKLERİZ 🙂
    ADRESİMİZ : ORTA MAHALLE MARİFET SOKAK NO: 6/40 BURAK BORA PLAZA KARTAL/ İSTANBUL
    KARTAL AÇIK OTO PAZARININ ÇIKIŞ KAPISININ ÖNÜNDEYİZ
    İRTİBAT TEL : 0533 624 87 53
    İSTANBUL / KARTAL
    FULL EKSPERTİZ HAFTA İÇİ 150 TL’DİR.
  • Maltepede formun üyesi arkadaşlara
    Yardımcı olabilirim arkadaşlar
    Zümrütevler Mh. Karayemiş Sok. No:10 Maltepe
    t:+90 216 427 42 12
    e5 yanyoldayız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.