Şimdi Ara

Bosch T 101 B 100 Lü Hcs Ağaç Temiz Kesim Dekopaj. 2,7 + KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
3.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekli fiyatı yazmış ama ürün açıklamasında 100 lü yazıyor. Gönderir mi bilmem. Uğraşmak isteyenlere link:

http://www.hepsiburada.com/bosch-t-101-b-100-lu-hcs-agac-temiz-kesim-dekopaj-p-HBV000003L3TZ?magaza=e-yapiteknik

Bu da normal fiyat
    http://www.kaynarhirdavat.com/BOSCH%202608637876%20Dekupaj%20Testeresi%20Bıçağı%20T%20101%20B%20Clean%20for%20Wood%20100'lü
    http://www.hirdavat24.com/Bosch-T-101-B-Clean-for-Wood-100lu-2608637876,PR-11691.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 24 Şubat 2017; 19:30:27 >

• Teşekkür ederim siparişimi verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok lazımdı,tam da arıyordum,çok teşekkürler.1 adet aldım.
  • Bu ne ki?

• Hb bulalim ya,bunlar ise yaramiyor

• babam çok sevinecek. ölene kadar kullanır artık
  • 1 adet gelir.
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Bizde ekran görüntüsünü gösteririz,açıklmasında 100 'lü yazıyor
  • Bu bireysel satıcılara yapmayın arkadaşlar adamdan çıkar bu maliyetler yazık olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle 1 adet gönderecekler. Bu nedenle 75 TL'lik sepet içerisinde kargo bedava olarak alın, yoksa iade edince kargo ücretini iade etmiyorlar, ısrar ederseniz hediye çeki olarak yüklüyorlar sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serden kullanıcısına yanıt
    uğraşmaya değmez ama siz bilirsiniz. daha önce bu tarz bi alışverişim oldu aynı satıcıdan adet olarak geldi. hepsiburada eksik geldiğine dair kargo tutanağıyla beraber başvuru yapın dedi. bende teslim aldım bu saatten sonra alamam kargo tutanağını firmayla iletişime geçip öğrenin dedim ses soluk çıkmadı daha. satıcı hepsiburada olmadığı sürece bence zaman kaybı yinede siz bilirsiniz belki çek tanımlanır bol şanslar
  • 100 lü diye diş sayısı diyor olabilir mi?

• 1 adet fiyatıdır ,ilan hatalı.
  • Bosch T 101 B 100 Lü Hcs Ağaç Temiz Kesim Dekopaj.   2,7 + KARGO
    10 tane mi alsaydım ki
  • Değerli Hepsiburada Müşterimiz;

Sipariş vermiş olduğunuz aşağıdaki ürün isminde ve resminde geçen 100 lü ifadesi paket olarak 100 ürün içerdiğini gösteren bilgi amaçlı bir gösterimdir. Siz değerli müşterimizden bir kısmı fiyatına bakmayarak ürünü 100 lü olduğu sanmaktadır. Sonra siparişlerini iade etmektedirler. Fakat fiyat bir adet fiyatıdır. Siparişi onayladığınız takdirde tarafınıza bir adet olarak gitmektedir. Eğer bir adet istemiyorsanız lütfen siparişinizi hepsiburada üzerinden iptal ediniz. Hepsiburadaya ürün de ki bu bilgisi düzeltmesi için gerekli bildirimi yaptık. Düzeltmeyi yakında yapacaklar.

Saygılarımızı sunarız.
  • Hatalı ilan girdik, bize girmesin diye çabalıyoruz. Nolur insan olun insaflı davranın demeye çalışmışlar. Bilmediğin işi yapmayacaksın.

Aklıma Kolpaçino Sabri abinin lafı geldi. Ne ayranım dökülsün ne gözüm sıkılsın...

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    75 değil 100 de kargo bedava hırdavat ürünü hocam. 75 e taksit var sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar döne döne mevlana oldu. Bizim tarafımızda sıkıntı yok, sayfanın ekran görüntüsü, faturadaki 100lü beyanati var. Uğraşmak istesem söke söke alırım ama uğraşmaya değmez. Ayda yılda bir kullanıyorum zaten. Bu arada kendilerinin bir paketten en az 50 kağıt kar koyduklarını da öğrenmiş olduk.

• Aslında deli fırsat. Alıp bir hırdavatçıya gitsem tanesi 2 tlden kesin veririm. Yada babam mobilyacı, baya bı yeter kendisine.

Sipariş verenler ne yapmayı düşünüyor? Ona göre hareket edelim.

• Böyle durumlarda insanları zor durumda bırakmamak lazım bence . Hani geri de dönmüş yanlış yaptıklarını belirtmiş öyle maldan ne fayda gelir. Bende indirimli ürünleri çok kovalarım takip ederim ama göz göre göre de olmaz bence. Bu benim görüşüm. Bizim insanımızda birşeyi olduğu fiyattan daha düşüğe görünce alacağı yoksa da inadına alma düşüncesi oluyor. Bu mağazada fiyat farkını yakalayıp kendini kaybedenler gibi bir durum bence. Böyle durumlarda bu fark personellere yansıtılıyor. Büyük firmalar sanmayınki bunların kendisi karşılıyor , şimdi birde diyeceksinizki işlerini düzgün yapsınlar , sanki bilmiyoruz artık firmaların 2 kişinin yapacağı işi tek personel çalıştırıp tek kişiye yaptırdığını çalışanları köle gibi kullandığını.

Bunlar benim düşüncelerim, ben böyle durumlarda almamayı tercih ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.