Şimdi Ara

Bosch T 101 B 100 Lü Hcs Ağaç Temiz Kesim Dekopaj. 2,7 + KARGO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
3.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben kendi adıma kusura bakmayın dese bile iade ederdim.Ancak "fiyatına bakmayarak ürünü 100 lü olduğu sanmaktadır." şu söyleme uyuz oldum ben.Uğraşan birileri olursa uğraşırım bende.
  • musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Sipariş vermiş olduğunuz aşağıdaki ürün isminde ve resminde geçen 100 lü ifadesi paket olarak 100 ürün içerdiğini gösteren bilgi amaçlı bir gösterimdir. Siz değerli müşterimizden bir kısmı fiyatına bakmayarak ürünü 100 lü olduğu sanmaktadır. Sonra siparişlerini iade etmektedirler. Fakat fiyat bir adet fiyatıdır. Siparişi onayladığınız takdirde tarafınıza bir adet olarak gitmektedir. 

Bu cümleleri tekrar okursanız aslında biz hata yapmadık siz salak gibi para ödediniz diyor. İnsanı keriz yerine koymak ayrı, arkadaş yanlış yazmış demek ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam yanlış yaptık lütfen felan yazsa bu seferde acıtasyon yapıyor dersiniz 🙂
    Tercih sizindir Arkadaşlar , ben kendi düşüncemi söyledim.

• Hepsiburada 100 lü olarak gönderileceğini belirtti, gelen mesaj,

Cevap: Değerli Müşterimiz,

Sitemiz üzerinde yer alan HBV000003L3TZ stok kodlu ürünün özellik bilgileri aşağıda iletilmiştir:

Ürün 100' lü olarak gönderilmektedir.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
  • hepsiburadanın 100 lü olarak gönderileceğini belirtmesine rağmen 1 tane geldi.
  • Ürün bugün geldi 1 adet. Uğraşacak uğraşsın. Garanti alır, ama açıkçası ben uğraşmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BULUT06

Hepsiburada 100 lü olarak gönderileceğini belirtti, gelen mesaj,

Sitemiz üzerinde yer alan HBV000003L3TZ stok kodlu ürünün özellik bilgileri aşağıda iletilmiştir:

Saygılarımızla.

aynı satıcı 240 adetli diye ürün başlığında yazan naylon saç bonelerini de 1 adet göndermişti

hepsiburada.comdan hatalı fiyat girişi ve özellikle açıklamalarıyla yanılttığı için en az 10 tl hediye çeki talep edin

ben 30 adet siparişim (pkt:240 adet) yazılı bone 240x30 beklerken sadece 30 adet geldi şikayet edip itiraz ettim 10 tl hediye çeki talep ettim ve HBdekier hatalarını anladığı için 10 tl hediye çekini hesabıma tanımlattım iade ile eyapiticaretle fazla uğraşmak istemedim. 10 tl hediye çeki vermeseydi inanki mesafeli satış sözleşmesi ve ürün görsel ekran kaydı ile hakem heyetine gider bunlarla uğraşırdım ama şu sıralar vaktim yok aldığım çekle zararı karşıladım gibi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: BULUT06

Hepsiburada 100 lü olarak gönderileceğini belirtti, gelen mesaj,

Saygılarımızla.

aynı satıcı 240 adetli diye ürün başlığında yazan naylon saç bonelerini de 1 adet göndermişti

hepsiburada.comdan hatalı fiyat girişi ve özellikle açıklamalarıyla yanılttığı için en az 10 tl hediye çeki talep edin

ben 30 adet siparişim (pkt:240 adet) yazılı bone 240x30 beklerken sadece 30 adet geldi şikayet edip itiraz ettim 10 tl hediye çeki talep ettim ve HBdekier hatalarını anladığı için 10 tl hediye çekini hesabıma tanımlattım iade ile eyapiticaretle fazla uğraşmak istemedim. 10 tl hediye çeki vermeseydi inanki mesafeli satış sözleşmesi ve ürün görsel ekran kaydı ile hakem heyetine gider bunlarla uğraşırdım ama şu sıralar vaktim yok aldığım çekle zararı karşıladım gibi oldu.

Arkadaşım, hakem heyetine gidildiği zaman ürünümü gönderiyorlar yoksa hediye çeki mi verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BULUT06 -- 28 Şubat 2017; 23:17:23 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.