Şimdi Ara

bosch mu zibro mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    boshch B1ZMA/18750- klasik r410 gazlı (1550/12YTL )
    Bosch B1ZMA/18900 inverter (2080/12 YTL)
    Zibro s1550 klasik r410 gazlı (1800/12 YTL)
    arasında kararsız kaldım her üçüde salonum için uygun klasik Bosch'un fiyatı ve eer cop değerleri zibro dan iyi ama midea çin de üretiyor
    zibro marka olarak çok iyi hangisi doğru seçim üstadlardan yardım bekliyorum

• zibro tabi ki.
  • Bosch B1ZMA/I 18750 modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Piyasadaki bir çok markada olmayan özellikleri var. Ayrıca çok şık ve çok kaliteli. Piyasadaki bu fiyata alınabilecek en iyi klima. Çin malı diyerek yanılmayın çünkü Midea Çin'in en büyük klima üreticisidir ve farklı kalitelerde klimaları mevcuttur. B1ZMA/I modeli klimalar 2008 model ve son teknoloji ile üretilmiş çok kaliteli modellerdir. Midea'nın sitesinden de ürünü inceleyebilirsiniz.

http://global.midea.com.cn/midea/product/1152587292585.html

Aşağıdaki linkten de klima broşürünü indirip ayrıntılı özelliklerini inceleyebilirsiniz.

http://www.boschevaletleri.com/Files/Bosch/Tr/tr/AdditionalFiles/Brochure/Klima_brosuru_04_08.pdf

bosch mu zibro mu

bosch mu zibro mu

• Klimanın Dizaynı güzelmiş.iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  • HITACHI RAS 14EH1 ((made in japon))
  • Sorulması bile ayıp !

Bosch klima üreticisi mi ki ? Ona buna anlaşmayla klima yaptırıp başka alanlarda yaptığı ismini üzerine bastırıyor. Siemens-Bosch grubu böyledir arkadaşlar.

"Made in JAPAN Zibro nireee , Made in CHINA Bosch nire !!" sadece etikete bakan anlar klimadan anlamasa bile .

Parası olan Zibro alır.

Bu arada Bosch'un bujileri gerçekten çok yüksek kaliteli bujilerdir. Tabii klimada buji yok bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_Thunder -- 25 Temmuz 2008; 23:45:44 >
  • zibroyu aldım 1800/12 YTL yarın sabah takılacak aldığım yeri vakum yapılması konusunda ısrarla uyardım takılıp bir kaç gün kullanınca izlenimlerimi yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cincibir -- 26 Temmuz 2008; 0:05:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.