Şimdi Ara

Bosch Maxx 7 Çamaşır Makinesi Reset

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
19.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bosch maxx 7 çamaşır makinesinin nasıl resetlendiğini bir türlü bulamadım hiçbir yerde. Birkaç yerde saat 6 yönüne programı getirip spin tuşuna 5 sasn basılı tutup saat 7 ye çevirince oluyor diye yazmışlar. Ama yok yani bulamadım bu makinenin resetini. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden tşk.

Bosch WAE16460TR olması lazım modelin bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valaraukar -- 28 Şubat 2016; 16:23:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Valaraukar

Bosch maxx 7 çamaşır makinesinin nasıl resetlendiğini bir türlü bulamadım hiçbir yerde. Birkaç yerde saat 6 yönüne programı getirip spin tuşuna 5 sasn basılı tutup saat 7 ye çevirince oluyor diye yazmışlar. Ama yok yani bulamadım bu makinenin resetini. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden tşk.

Bosch WAE244S1TR olması lazım modelin bu arada.

bu dert bende de var. Benimki de WAE16461TR Acil yardım F:21 Mesajı var
  • Sonunda buldum ama düzelmedi malesef. Çamaşır makinesinin kapağı açıkken derece dümesini saat 6 ya getir. Devir tusuna baılı tut. 1 tık sola kaydır ve bırak. Reset açılmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valaraukar -- 28 Şubat 2016; 11:27:08 >
  • bosch wae16460tr/01 buna ait motor kömürünü nereden bulabilirim bir bilgisi olan var mı acaba?
  • Valaraukar kullanıcısına yanıt
    Buraya yazmayı unutmuşum;
    benimki oldu 10/15 kez yaptım galiba ama çok inat ettim, sonunda açıldı, o kadar çok yöntem denedim ki hangisinde açıldı anlamadım. :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.